Як доглядати за весняними квітами в горщику

Після прекрасного свята 8-го березня в оселі більшості жінок оселився милий вазон із весняними квітами, такими як ніжний крокус, вишуканий гіацинт, а також цикламен і багато інших! І тепер дуже важливо правильно за ними доглядати, щоб продовжити цвітіння надовго.

Основні правила догляду за весняними квітами в горщику

Гіацинт

Віддає перевагу сонячному місцю, але не переносить спеки. Цвіте при +20 градусах. Не рекомендується ставити квіти на підвіконня з радіатором опалення, адже підвищена температура значно скоротить термін цвітіння. Рослині необхідний регулярний полив, але не забувайте стежити за тим, щоб вода не застоювалася, адже застій вологи шкодить цибулинам. Також пам'ятайте про те, що гіацинт має дуже насичений аромат. На ніч бажано винести його з кімнати, інакше аромат гіацинта в нічний час спровокує на ранок головний біль.

Нарцис

Найкращим варіантом для нарциса стане підвіконня з півтінню. Прямі сонячні промені для неї згубні, також шкодить рослині й протяг. Поливати ґрунт потрібно так: поставте під горщик піддон, і рослина сама вбере стільки вологи, скільки їй потрібно. Гіацинт віддає перевагу вологому повітрю, тому біля нього поставте посудину з водою або, якщо у вас є зволожувач повітря, вмикайте його вранці та ввечері.

Крокус

Неймовірно красива і вибаглива квітка, розквітає навіть раніше пролісків! Щоб рослина цвіла якомога довше, дуже важливо підтримувати в приміщенні правильний температурний режим. У кімнаті має бути не більше +16 градусів. Якщо ж температура вища, перенесіть крокус на ніч на балкон, щоб продовжити цвітіння. Температура на балконі має бути від +1 градуса. Поливати цибулини краще через піддон, оскільки вони не люблять надлишку вологи.

Цикламен

Щоб він радував вас своєю красою якомога довше, поставте його в північній кімнаті з хорошим освітленням. Ця квітка не любить спеку, тому їй необхідне прохолодне приміщення і температура не вище +12 градусів. Якщо ж температура в приміщенні вища і немає можливості її знизити, провітрюйте кімнату, але не допускайте протягів. Цикламен також любить регулярний полив, стежте, щоб ґрунт був зволоженим, але не заливайте квітку, інакше вона згниє. Для оптимального поливу ставте вазон 2-3 рази на тиждень у ємність з водою і тримайте до зволоження верхнього шару ґрунту.  Дотримуючись простих правил догляду за квітами в горщику, ви зможете зберегти їхню красу протягом довгого часу.


 

Коментарі
-->