Жимолость Маака (саджанець)

-25%
Продано
Відгуки:
(1)
  • Код товару: 221008
  • Наявність: Немає в наявностi
68. грн.
91. грн.
- 4% | вiд 2 шт. 87.00 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 82.00 грн.
- 14% | вiд 6 шт. 78.00 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Жимолость Маака - даний сорт жимолості вважається найбільш розлогим листопадним чагарником. Жимолость Маака прекрасно підійде для декоративного оформлення, а також створення так званих живоплотів.

Особливості сорту:

У висоту та ширину може досягати 4-6 метра, у висоту та ширину річний приріст досягає близько 35 см. Чагарник має міцні стебла світло коричневого забарвлення, що густо вкриті овальними листками світло-салатового забарвлення довжиною до 8 см, у зимовий період листя змінює своє забарвлення на фіолетовий відтінок. Вегетаційний період розпочинається з середини весни та триває до середини вересня. Жимолость розпочинає своє цвітіння на 4 рік, а з 5-7 року радує рясним плодоношенням. Красиве цвітіння розпочинається з червня та триває до 30 днів. Квіти біло-жовтого забарвлення зі слабким ароматом приблизною довжиною 2,5 см, красива, розсічена форма дуже схожа на метелики. Плоди жимолості неїстівні мають темно-червоне забарвлення та округлу форму діаметром 6-7 см. 

Посадка та догляд:

Жимолость Маака належати до посухостійких рослин з помірною потребою вологи. У вирощуванні даний сорт досить легкий так, як не потребує особливої обрізки лише видалення сухих пагонів. Чудово переносить пересадку попри вік рослини, оптимальний період для здійснення пересадки припадає на жовтень. При посадці рекомендується дотримуватись відстані між рослинами  близько 2 метрів, також додатково можна вносити різноманітні добрива, перегній та калійну сіль. В перші роки життя рекомендується кожної весни підживлювати чагарник.


Характеристики
Характеристики
Тип посадкового матеріалу Саджанець в контейнері
Висота дорослої рослини 45-60 см
Розмір горщика (контейнера) C1,5 (1,5л)
Місце висадки Сонце - Півтінь
Вiдео товару
Відгуків (1)
Тарас Матла
Тарас Матла
19.06.2020
Відео товару який Ви отримаєте - 
Цікаві пропозиції
Вам це допоможе
-->