+38 (097) 642 62 62

9.00 - 20.00 Без вихідних

Цибулини гладіолусів

clear

Filter by price:
Висота рослини
Розмір посадкового матеріалу
Колір
Червоний Жовтий Оранжевий Рожевий Фіолетовий Білий Зелений Багатоколірні


Гладіолус Zamora
Код товара: 129

Гладіолус - неймовірно красива рослина, яка приваблює погляди своєю витонченістю. Гладіолус зацвітає влітку та радує погляди аж до вересня. Такі квіти можна висаджувати в себе в саду серед ряду інших..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус White Prosperity
Код товара: 409

Білосніжні гладіолуси White Prosperity (Вайт Просперіті) просто створені для краси вашого саду чи клумби.Прекрасний білий гладіолус входить до ТОП 10 найкращих квітів для зрізки. Розмір квітів складає..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Violetta
Код товара: 149

Яскравий гладіолус бузкового кольору не залишить вас байдужими. Насичений відтінок у поєднанні з вишуканою ніжністю робить квітку надзвичайно популярною як у квітникарстві, так і у флористиці. Гладіол..

  1 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Tricolore
Код товара: 139

Неймовірне поєднання червоного кольору з вкрапленнями синього в гладіолусі Tricolor (Триколор) виглядає просто прекрасно. Такий насичений колір квітки додасть вашому квітнику нотки теплоти та виш..

  4 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Sunshine
Код товара: 130

Яскравий гладіолус кольору сонця просто створений для прикраси вашого саду. Теплий відтінок надасть особливої атмосфери вашому квітнику. Ніжний гладіолус Sunshine (Саншайн) прекрасно підходить як..

  4 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Sunset Mix (Суміш)
Код товара: 140

Якщо вашому саду не вистачає насичених відтінків та ніжного цвіту, тоді гладіолуси Sunset mix (Сансет микс) вмить це виправлять! Своєю красою та елегантністю вони притягують погляди та зачаровуют..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Safari
Код товара: 141

Ніжні та пишні суцвіття гладіолуса Safari (Сафарі) будуть чудово виглядати у вашому саду, адже поєднання ніжних та яскравих відтінків квітки виглядає привабливо та по-домашньому затишно. Така га..

  4 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Rose Supreme
Код товара: 408

Ніжний гладіолус рожевого кольору Rose Supreme (Роуз Супрім) створить романтично-мрійливу атмоферу у вашому саду. У висоту квітка сягає 140-160 см, пишні та пахучі квіти гладіолуса привертатимуть уваг..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Romy
Код товара: 131

Гладіолус яскравого рожевого кольору вигідно підкреслить красу вашого саду та створить незабутню атмосферу тепла та затишку. Рожевий гладіолус Romy (Ромі)  буде прекрасно виглядати у поєднанні з ..

  2 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Purple Flora
Код товара: 407

Яскравий гладіолус насиченого бузкового кольору додасть насичених барв вашому квітнику. Гладіолус Purple flora (Перпл флора) прекрасно підходить не лише для вирощування в саду, але й для вирощування ..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Pr Margaret Rose
Код товара: 406

Неймовірно яскравий, сонячний гладіолус Princess Margaret Rose (Прінцесс Маргарет Роуз) просто створений для вашого саду. Яскравий колір квітки – жовтий з червоною каймою виглядає привабливо, такий ві..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Plum Tart
Код товара: 405

Яскравий пурпурний гладіолус Plum tart (Плум тарт) просто зачаровує. Ніжні, махрові квіти гладіолуса не можуть не викликати захоплення. У висоту такий гладіолус сягає 110-120 см, висадж..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Pink Parrot
Код товара: 142

Ніжно-рожевий гладіолус Pink parrot (Пінк парот) стане романтично-вишуканою окрасою вашого саду чи квітника.Гладіолус являє собою високе стебло з суцвіттям квітів. Такі красиві квіти прекрасно підходя..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Oscar
Код товара: 404

Яскравий червоний гладіолус Oscar (Оскар) зачаровує з першого ж погляду. Відноситься гладіолус до крупноквіткових, у висоту сягає 130 - 150 см, діаметр квітів складає 11-12 см. Висаджувати прекрасн..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Olympic Flame
Код товара: 403

Яскраві, сонячні гладіолуси Olimpic flame (Олімпік флейм) стануть чудовою окрасою вашого квітника. У висоту гладіолус сягає 130 - 150 см. Високий квітонос прикрашений об’ємними та пахучими квітами. В..

  0 отзывов

5.99 грн

Гладіолус Nova Lux
Код товара: 402

Ніжні гладіолуси лимонного кольору Nova Lux (Нова люкс) приваблюють тендітністю та пишністю. У висоту гладіолус сягає 110-130 см, діаметр квітів гладіолуса 10-15 см.  Висаджувати рослину необхід..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Nori
Код товара: 401

Яскравий гладіолус Nori (Норі) зачаровує з першого ж погляду. Неймовірно вигідне поєднання кольорів – бузкового та білого робить рослину вишукано-романтичною. Такий гладіолус варто висадити в своєму с..

  0 отзывов

6.99 грн

Гладіолус Mікс (Суміш)
Код товара: 135

Мікс яскравих гладіолусів прикрасить ваш сад ніжним цвітом та насиченими відтінками квітів. Гладіолуси ви можете висаджувати серед ряду інших ваших рослин, також прекрасно підходить варіант вирощення..

  5 отзывов

4.99 грн

Гладіолус My Love
Код товара: 146

Гладіолуси –надзвичайно популярні квіти як у флористиці, так і у квітникарстві. Їх можнависаджувати не лише в саду, а й на зрізку. Вони будуть виглядати надзвичайно убукеті, особливо якщо це такий ніж..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Milka
Код товара: 147

Ніжно-бузковий колір гладіолусу Milka(Мілка) буде прекрасно виглядати у вашому саду, адже такий відтінок чудово поєднується як з яскравими, так і з пастельними кольорами рослин. Гладіолус Mілка також ..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Mascagni
Код товара: 400

Яскраві червоні гладіолуси Mascagni (Масканья) будуть прекрасно виглядати у вашому саду. Червоний колір квітів приваблюватиме погляди всіх та робитиме ваш сад особливим. Гладіолус являє собою високе ..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Mante
Код товара: 148

Гладіолус кольору неба заворожує своєю красою та витонченою елегантністю.Ніжний блакитно-синій гладіолус Mante (Манте)  якнайкраще підходить для висадки в саду, адже колір рослини буде гармонійно..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Magma
Код товара: 143

Гладіолус  червоно-оранжевого кольору стане яскравим акцентом вашого квітника. Червоні гладіолуси дуже гарно виглядатимуть у поєднанні з пастельними відтінками рослин на вашій клумбі. Також мож..

  2 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Lola Montez
Код товара: 132

Поєднання яскраво-бузкового кольору та лимонного гладіолусів Lola Montez виглядає гармонійно та привабливо. Пройти повз красиві квіти таких відтінків та не помітити їх буде просто неможливо. Гладіолус..

  3 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Jester
Код товара: 134

Яскравий гладіолус жовтого кольору додасть вашій клумбі сонячного настрою та теплоти. Жовтий гладіолус Jester буде прекрасно виглядати у поєднанні з іншими вашими квітами в саду. Також стрункі та висо..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Isabella
Код товара: 145

Гладіолус яскравого малинового кольору Isabella (Изабелла) чудово підійде для вашого саду, адже насичений колір рослини здатен прикрасити будь-яку територію та надати квітнику витонченого шарму та теп..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Green Star
Код товара: 144

Зелений колір гладіолуса це досить незвично, саме тому варто висадити рослину у себе в саду, щоб прикрасити квітник новими, незвичними барвами. Гладіолус буде чудово виглядати у поєднанні з іншими рос..

  4 отзывов

6.99 грн

Гладіолус Fiorentina
Код товара: 138

Надзвичайно красивий гладіолус Fiorentina (Фіорентина) зачарує вас своїм вишуканим поєднанням білого кольору та бордового. Такі гладіолуси стануть окрасою вашого саду, вони також здатні додати елегант..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Espresso
Код товара: 137

Яскравий червоний колір рослини Espresso (Еспрессо) вигідно впишеться в загальну стилістику саду. Створіть свій особливий стиль квітника, просто додавши яскравих барв. Гладіолус Еспрессо просто &..

  0 отзывов

6.99 грн

Гладіолус Costa
Код товара: 136

Ніжний гладіолус блакитного кольору з переливами виглядає надзвичайно красиво. Такий гладіолус стане окрасою вашого квітника та буде чудово виглядати у поєднанні з іншими вашими рослинами в саду. Блак..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Chocolate
Код товара: 208

Доволі незвичне поєднання кольорів гладіолусу Chokolate (Шоколате)  просто зачаровує своєю насиченістю та теплотою. Не дивлячись на теплі відтінки квітки, такий гладіолус у вашому саду привертати..

  7 отзывов

6.99 грн

Гладіолус Chemistry
Код товара: 198

Гладіолус бузкового кольору Chemistry (Чеместрі)  прекрасно виглядатиме серед різноманіття квітів у вашому саду. Ніжний гладіолус Чеместрі просто створений для того, щоб прикрасити вашу клумбу вишукан..

  6 отзывов

5.49 грн

Гладіолус Chantal
Код товара: 133

Неймовірна ніжність гладіолусу Chantal (Шантал) просто зачаровує. Блідо-рожевий, майже білий колір рослини у поєднанні з вкрапленнями бузкового кольору виглядає неймовірно! Така ніжна рослина як Шанта..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Buggy
Код товара: 399

Ніжний біло-жовтий гладіолус Buggy (Баггі) приваблює красою та ніжністю кольору. У висоту квітка сягає 130-150 см, цвіте в період з літа до початку осені. Належить гладіолус до групи Батерфляй Крупн..

  0 отзывов

7.99 грн

Гладіолус Ben Venuto
Код товара: 398

Ніжний гладіолус Ben Venuto (Бен Венуто) виглядає надзвичайно привабливо, ніжність квітки зачаровує. Такий прекрасний гладіолус може стати не лише окрасою саду чи клумби, також він може бути окра..

  0 отзывов

5.99 грн

Гладіолус Bananarama
Код товара: 196

Неймовірне поєднання ніжності та яскравого жовтого кольору гладіолусів Bananarama (Бананарама) виглядає надзвичайно красиво.Якщо ви ще не впевнені які кольори квітів ви хочете бачити у своєму саду, мо..

  7 отзывов

6.99 грн

Показано з 1 по 36 з 40 (всього 2 сторінок)

Подпишитесь и получайте новости из цветочного мира, а также информацию о предложениях и акциях