Які квіти дарувати на свята?

Коли ми обираємо і даруємо квіти, ми безсловесно висловлюємо свої почуття до людини, щоб правильно висловити свої емоції, потрібно навчитися говорити мовою квітів і правильно тлумачити кожну рослину.

Букети на свята

Під час вибору враховуйте вік, стать, привід дарування і те, що ви хочете сказати цим подарунком. Так, наприклад, якщо ви йдете на День народження до дитини, варто віддати перевагу дрібноквітковим букетам. Дівчаткам дарують композиції пастельні та ніжні, а хлопчикам більш насичені.

Молодим дівчатам заведено дарувати букети ніжні, пастельні, а жінкам яскраві червоні або бордові.

Для чоловіків підходять квіти на довгих стеблах. Букет для чоловіка має тягнутися вгору, тоді як композиції для жінок мають більш плавну, іноді круглу форму.

Значення кольору композиції

Важливу роль при виборі відіграє і відтінок композиції. Розглянемо найбільш популярні колірні рішення.

  • Жовтий - це благополуччя, сімейне щастя і тепле домашнє вогнище. Синя палітра свідчить про вірність і відданість.
  • Фіолетовий - символ урочистості, величі та захоплення тим, кому такий букет дарують.
  • Особливе місце в палітрі флористичних робіт відіграє білий. Він означає чистоту, вірність і є символом молодості та ніжності.
  • Яскравий помаранчевий говорить про радість, побажання успіхів у всіх сферах життя. Також він виражає щастя і любов.
  • Червоний уособлює любов і пристрасть. Така колірна гамма призначена для дуже близьких і коханих людей. А ось рожевий більш універсальний, він підходить для будь-якого свята і радісної події.
  • Також варто згадати і про рідкісний зелений відтінок. Він позначає мир і спокій.

Вибираючи букет, важливо орієнтуватися на свої почуття, і відповідно до цього купувати флористичну композицію.

Хочемо зазначити, що знання значень відтінків кольорів звичайно ж є важливим, але не завжди головним. Оскільки мета будь-якого подарунка, зокрема й букета - висловити почуття, варто обирати той відтінок, до якого лежить душа.

Останнім часом дуже популярною є тенденція дарувати не просто композиції, а красиві квітучі вазони або квіти в горщику. Такий подарунок не зів'яне, милуватиме око щодня і нагадуватиме людині про вас. Також можна самостійно виростити красиву квітку і подарувати близькій вам людині. Такий подарунок буде цінним подвійно, адже він свідчить про турботу, щиру любов і вашу повагу до людини.

Коментарі
-->