0
0

Насіння кермеку

Код товару: 400008
0
7.99 грн.
Код товару: 400311
0
5.99 грн.
Код товару: 400567
0
Кермек QIS абрикосовий - неперевершена однорічна культура. Середня висота, якої досягає 75-90 см, вона утворює тонкі, але міцні стебла. Ніжні кремові суцвіття, чудово підійдуть для зрізів. В другій половині квітня насіння висаджують на розсаду, перші..
31.99 грн.
Код товару: 401026
0
Кермек білий - представник однорічної культури. Середня висота якої досягає 75-90 см. Культура утворює міцні стебла, з пишним злегка махровим цвітінням, білосніжного забарвлення. На розсаду насіння висівають в лютому- березні, вже через 7-10 днів піс..
8.99 грн.
Код товару: 401027
0
Кермек жовтий - яскравий представник однорічної рослини. Культура досягає до 100 см, стебла міцні з яскравим жовтим квітами. Висаджують розсаду в кінці березні або ж в першій половині квітня. Перші сходи з'являються на протязі 7-12 днів. В травні роз..
8.99 грн.
Код товару: 400043
0
Кермек Американ Бьюті, або як в народі ще його називають “безсмертник” - це однорічна рослина, яка виростає до 80 сантиметрів і розмножується з насіння. Перед посадкою, насіння рекомендують потримати 2-3 дні у вологій тирсі для кращого проростання. П..
5.99 грн.
Код товару: 400042
0
Кермек Айсберг, або інша назва цієї рослини - безсмертник, виростає розміром до 80 сантиметрів. Кермек сорту Айсберг цвіте рясним білим цвітом довгий період часу. Насіння найкраще садити в березні у добре зволожений, підживлений ґрунт. Посадка проход..
5.99 грн.
Код товару: 400045
0
Кермек QIS Золотий пісок - надзвичайно красива квітка яка відзначається тривалим періодом цвітіння. Квіти кермеку використовуються для декоративного оформлення квітковий композицій. Даний сорт відзначається великою популярністю незвалаючи на однорічн..
5.99 грн.
Код товару: 400044
0
Кермек Блакитна Північ - сорт однорічної квітучої рослини, яка розмножується насінням. Сіють кермек одразу у горщик із добре підживленим ґрунтом навесні, починаючи з березня місяця. Виростає рослина 80-100 сантиметрыв висотою і рясно цвіте насичено-б..
5.99 грн.
Код товару: 400568
0
Кермек QIS білий - представник однорічної культури. Середня висота якої досягає 75-90 см. Культура утворює міцні стебла, з пишним цвітінням, ніжно-білого забарвлення. На розсаду насіння висівають в лютому- березні, вже через 7-10 днів після посіву з'..
32.99 грн.
Код товару: 400571
0
Кермек QIS світло-голубий- чудова однорічна культура. У висоту дана рослина досягає 75-90 см. Кермек утворює тонкі, міцні стебла з ніжним цвітінням, світло- голубого відтінку .На розсаду, оптимальний період посадки припадає на лютий-березень, вже чер..
31.99 грн.
Продано
Код товару: 400999
0
Кермек QIS суміш - широко популярна однорічна культура яка безперечно стане родзинкою не тільки Вашого квітника але й різноманітних букетів. Цвітіння кермеку можна спостерігати з липень до заморозків. Квіти кермеку використовуються для декоративного ..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
1
Кермек Пасифік (суміш) - високоросла однорічна культура, середня висота якої досягає близько 80 см. Дрібні різнобарвні зібрані в колосся суцвіття мають заворожуючий зовнішній вигляд. Розмножується кермек насіневим способом. Посіви насіння здійснюєтьс..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 401028
0
Кермек кармінно-рожевий - красивий однорічник, висота якого досягає близько 80 см. Тонкі але міцні стебла, стійко тримають на собі пишне цвітіння малинового кольору. На початку березня насіння висаджують для розсади, оптимальна відстань один від одно..
7.36 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400574
0
Кермек QIS трояндовий - красивий однорічник, висота якого досягає близько 80 см. Тонкі але міцні стебла, стійко тримають на собі пишне цвітіння яскраво-рожевого кольору. На початку березня насіння висаджують для розсади, оптимальна відстань один від ..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
0
Кермек QIS темно-синій 50 шт - надзвичайно красива однорічна квітка. Висотою рослини формують міцні стебла висотою до 70 см. Квіти часто використовують для формування букетів та сухих композицій. Невеликі квіти формують суцвіття насичено синього заба..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
0
Кермек QIS суміш - яскрава однорічна рослина, висота якої досягає 75- 85 см. Тонкі але міцні стебла, незрівнянне цвітіння має різнобарвне суцвіття. В другій декаді березня насіння висаджують на розсаду, перші сходи з'являються на протязі декількох дн..
34.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400570
0
Кермек QIS пурпуровий - представник однорічної культури. В середньому висота досягає 80-90 см. Рослина утворює міцні стебла з пишним цвітінням, насичено-фіолетового забарвлення. В лютому-березні насіння висівають на розсаду, вже через 7-12 днів після..
34.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400569
0
Кермек QIS жовтий - яскравий представник однорічної рослини. Культура досягає до 90 см, стебла міцні з яскравим жовтим квітами. Висаджують розсаду в кінці березні або ж в першій половині квітня. Перші сходи з'являються на протязі 7-12 днів. В травні ..
32.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
0
Кермек Айсберг - однорічна рослина, висота якої досягає 80 см. Дрібні суцвіття білого забарвлення. На розсаду висівають у березні у горщики. На постійне місце висаджується в серпні-вересні. Попередньо грунт для висадки обробляють додатковими добривам..
64.99 грн.
Немає в наявностi
Люда Горбатко 2020-01-11
Люблю кермек за то что из него можно создавать красивые букеты, которые хранятся всю зиму в сухом виде. Да и на клумбе они очень класно выглядят. Особенно если купить 3-4 упаковки и посадить их в композиции с другими цветами.

Кращі сорти лімонімума для саду та створення букетів

Кермек або лімоніму – рослина, яка відома своїми адаптивними властивостями. Навіть у пустелі періодично зустрічаються його зарості. Назва рослини перекладається як «стійкий», «непохитний», що вже багато про що говорить. Особливістю рослини є те, що вона красиво виглядає й у свіжому, і в сухому вигляді. Сухоцвіт Лімоніум користується популярністю в зимовий час.

Кермек почав використовуватися в садівництві дуже давно – у XVI столітті. З того часу селекціонерам вдалося вивести 250 видів статиці. Деякі джерела інформують, що їх існує понад 350. Невибагливість рослини полягає також у тому, що вона має «імунітет» до значної кількості хвороб і шкідників. Саме тому багато недосвідчених садівників вирішують купити насіння лімоніума.

Звичайно, у кермека є й вразливості. По-перше, він боїться надмірної кількості вологи, тому його потрібно помірно поливати. По-друге, рослина не переносить морози. Крім того, рекомендується вирощувати його на сонці або в напівтіні.

Види й сорти лімоніума

Рослина буває однорічною і багаторічною.

  • • Кермек однорічний: виїмчастий, кермек Переса. Рослини досягають 80 см у висоту, мають великі квітки овальної або чашоподібної форми.
  • • Кермек багаторічний: широколистий (60-70 см), Гмеліна (50-60 см), кермек звичайний (до 50 см), татарський (до 40 см), каспійський (до 70 см).

Вирощування й догляд

Оптимальний час для висаджування рослини: кінець лютого – початок березня. Як субстрат можна використовувати універсальну суміш із садівничого магазину. Перед посадкою суміш потрібно злегка зволожити. Для цих цілей можна використовувати пульверизатор. Після зволоження викладаємо насіння кермека і присипаємо шаром землі товщиною 0,5-1 см. Насіння має бути розташоване не дуже густо.

Субстрат потрібно захистити від передчасного висихання. Для цього ємкість загортається в харчову плівку або накривається склом. Перші сходи з'являються через 7-10 днів. Уже перше пікірування потрібно проводити в окремі горщики. Процедуру потрібно виконати після появи другого листочка. У відкритий ґрунт кермек пересаджується в середині травня.

Після посадки у відкритий ґрунт про рослину можна практично забути. Поливати його потрібно тільки в посушливу погоду: робіть це раз у тиждень. Якщо йдуть дощі, від поливу можна зовсім відмовитися. Також потрібно прополювати бур'яни, якщо вони починають рости поряд. Усі види лімоніума характеризуються такою невибагливістю.

Як зібрати насіння лімоніума?

Попередньо зріжте «слабкі» суцвіття й залиште 3-4 найбільші та найкрасивіші. Зрізані частини можна використовувати для створення красивого букета. Після вигоряння листочків зрізуємо суцвіття, що залишилися і залишаємо їх у приміщенні для висушування. Як тільки вони стануть повністю сухими, потрібно витягти насіння. Вони мають чорний або коричневий колір. Якщо не вдається акуратно видалити насіння, висадити рослину можна разом із частиною щитка. Це актуально для будь-якого сорту. Однак у такому випадку сходів доведеться чекати довше. Якщо ви все зробите правильно, дуже скоро отримаєте нове «покоління» красивих і простих у догляді квітів!