0
0

Кала в горщику White Cup

Відгуки:
(1)
  • Код товару: 206020
  • Наявність: Немає в наявностi
129.99 грн.
- 27% | вiд 2 шт. 94.99 грн.
- 31% | вiд 4 шт. 89.99 грн.
- 35% | вiд 6 шт. 84.99 грн.
Доставка

Фіксована вартість

Оплата

Накладений платіж або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Фіксована вартість

Оплата

Накладений платіж або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Біла кала White cup (Вайт кап) дуже часто використовується як основа весільнихбукетів та квітковихкомпозицій, адже така квітка тендітната елегантна, тому чудово підходитьдля створеннянезвичнихта яскравихбукетів. У висоту сягає 40-60 см, листя квітки високі, темно-зеленого кольору.

Білосніжнукалу виростити можна як в саду, так і вдома. Пропонуємо обрати для вирощуваннякалу в горщику. Кала в горщику – це вже пророщена, сформована квітка збутонами. Калу можна пересадити одразу ж в грунт, або помістити її в горщикубільш обємному.У відкритий грунт калу висаджують на сонячній ділянці або ж в напівтіні. Грунтпідходить зволожений, дренований та жирний. Висаджуючи квітку в горщикрозміщуйте квітку разом із грудкою грунту із ємкості в якій вона знаходиться. Цвітекала протягом трьох міяців та буде радувати вас своєю красою та прекраснимдекоративним виглядом.& Купитикалу пропонуємо в інтернет магазині Matla Flowers. Ми пропонуємо широкий асортиментквітів та швидку доставку. Відправляємо замовлення якісно та надійнозапакованими.&

Характеристики
Характеристики
Висота рослини 40-60 см
Розмір посадкового матеріалу 15-30 см
Розмір горщика (контейнера) Р13 (1л)
Період цвітіння Червень-Вересень
Відгуків (1)
Леся
Леся
31.08.2017
Окрема подяка пакувальникам,замовляла калу у вазоні,все ідеально запаковано,земля не сипеться,квіти і листя ціле і не ушкоджене.
Цікаві пропозиції