0
0

Бегонія в горщику Double White

Відгуки:
(0)
  • Код товару: 207013
  • Наявність: Немає в наявностi
44.99 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 42.74 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 40.49 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 38.24 грн.
Доставка

Фіксована вартість

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Фіксована вартість

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Сніжно-білі, такі легкі та тендітні бегонії просто неможуть не зачарувати! Їх краса неймовірна, саме тому таку бегонію простонеобхідно висадити в своєму саду, чи розмістити вдома на підвіконні кімнати.& Для того аби не вирощувати бегонію з клубня та невитрачати часу,& пропонуємо обрати ужепророщену, квітучу рослину в горщику. Така рослина не потребує часу напророщування та вкорінення, адже вона уже пройшла всі етапи росту та готова допересадки.& Висадити у відкритий грунт її легко, достатньопомістити квітку разом з грудкою землі в лунки на глибину в 5 см.

Також ви можете пересадити рослину в горщик. Для цьогооберіть великий за розмірами горщик та пересадіть квітку також із грудкоюземлі. Обємний горщик необхідний для вільного та комфортногорозвитку кореневої системи. Цвіте бегонія все літо та початок осені.

Своєю красою вона буде радувати вас не один рік! Доречі, квітучу бегонію в горщику Double White (Дабл Вайт) витакож можете подарувати близькій людині, адже квітучий вазон – найкращийподарунок. Такі квіти не завянуть& та будуть довго нагадувати людині про вас.

Придбати бегонію в горщику пропонуємо в Matla Flowers. Ми відправляємозамовлення по Україні якісно та надійно запакованим.&

Характеристики
Характеристики
Висота рослини 25-40 см
Розмір горщика (контейнера) 11
Наявність квіток Так
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Цікаві пропозиції