Насіння кермеку (статиці)

В наявностi
Код товару: 401305
0
Кермек Айсберг, або інша назва цієї рослини - безсмертник, виростає розміром до 80 сантиметрів. Кермек сорту Айсберг цвіте рясним білим цвітом довгий період часу. Насіння найкраще садити в березні у добре зволожений, підживлений ґрунт. Посадка проход..
6. грн.
В наявностi
Код товару: 400938
0
8. грн.
В наявностi
Код товару: 400908
0
8. грн.
В наявностi
Код товару: 400946
0
8. грн.
В наявностi
Код товару: 400939
0
8. грн.
В наявностi
Код товару: 400936
0
8. грн.
В наявностi
Код товару: 400914
0
8. грн.
В наявностi
Код товару: 400915
0
7. грн.
В наявностi
Код товару: 400320
0
7. грн.
В наявностi
Код товару: 400942
0
7. грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 401484
0
Статиця виїмчаста Синя ріка 0,1 г - декоративний вид однорічних рослин які користується популярності. Використовується рослина для оформлення прибудинкових територій, а також зрізу. Особливості сорту: • однорічна рослина; • висотою рослин досягає 60..
7. грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 401468
0
Статиця виїмчаста Пасіфік суміш 0,2 г - декоративний вид однорічних рослин які користується популярності. Використовується рослина для оформлення прибудинкових територій, а також зрізу. Особливості сорту: • однорічна рослина; • цвітіння яскраве, різн..
10. грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 401303
0
Кермек суміш - широко популярна однорічна культура яка безперечно стане родзинкою не тільки Вашого квітника але й різноманітних букетів. Цвітіння кермеку можна спостерігати з липень до заморозків. Квіти кермеку використовуються для декоративного офор..
5. грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400311
0
Статиця Пурпуровий атракціон - надзвичайно красивий вид сухоцвіту. Рослини чудово підходять для створення квіткових композицій. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • висота рослини досягає 60-70 см; • квіти формуються на прямостоячих ..
6. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400021
0
Кермек синій , або інша назва цієї рослини - безсмертник, виростає розміром до 80 сантиметрів. Кермек цвіте рясним синім цвітом довгий період часу. Насіння найкраще садити в березні у добре зволожений, підживлений ґрунт. Посадка проходить одразу у го..
9. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401772
0
Кермек QIS суміш - широко популярна однорічна культура яка безперечно стане родзинкою не тільки Вашого квітника але й різноманітних букетів. Цвітіння кермеку можна спостерігати з липень до заморозків. Квіти кермеку використовуються для декоративного ..
4. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401602
0
Кермек синій - сорт однорічної квітучої рослини, яка розмножується насінням. Сіють кермек одразу у горщик із добре підживленим ґрунтом навесні, починаючи з березня місяця. Виростає рослина 80-100 сантиметрыв висотою і рясно цвіте насичено-блакитними ..
8. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401611
0
Кермек Пасифік яскрава суміш - яскравий багаторічний чагарник. Відноситься до невибагливих рослин які чудово підходять для зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до типу сухоцвіти; • висота рослини досягає 80 см; • квіти дрібного ..
9. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400170
1
Кермек Пасифік (суміш) - високоросла однорічна культура, середня висота якої досягає близько 80 см. Дрібні різнобарвні зібрані в колосся суцвіття мають заворожуючий зовнішній вигляд. Розмножується кермек насіневим способом. Посіви насіння здійснюєтьс..
10. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401592
0
Кермек кармінно-рожевий - красивий однорічник, висота якого досягає близько 80 см. Тонкі але міцні стебла, стійко тримають на собі пишне цвітіння малинового кольору. На початку березня насіння висаджують для розсади, оптимальна відстань один від одно..
8. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400045
0
Кермек QIS Золотий пісок - надзвичайно красива квітка яка відзначається тривалим періодом цвітіння. Квіти кермеку використовуються для декоративного оформлення квітковий композицій. Даний сорт відзначається великою популярністю незвалаючи на однорічн..
7. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401027
0
Кермек жовтий - яскравий представник однорічної рослини. Культура досягає до 100 см, стебла міцні з яскравим жовтим квітами. Висаджують розсаду в кінці березні або ж в першій половині квітня. Перші сходи з'являються на протязі 7-12 днів. В травні роз..
8. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 499999
0
Кермек Золотий берег - надзвичайно красива квітка яка відзначається тривалим періодом цвітіння. Квіти кермеку використовуються для декоративного оформлення квіткових композицій. Цей сорт відзначається великою популярністю незваляючи на однорічне цвіт..
9. грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401026
0
Кермек білий - представник однорічної культури. Середня висота якої досягає 75-90 см. Культура утворює міцні стебла, з пишним злегка махровим цвітінням, білосніжного забарвлення. На розсаду насіння висівають в лютому- березні, вже через 7-10 днів піс..
8. грн.
Немає в наявностi
Люда Горбатко 2020-01-11
Люблю кермек за то что из него можно создавать красивые букеты, которые хранятся всю зиму в сухом виде. Да и на клумбе они очень класно выглядят. Особенно если купить 3-4 упаковки и посадить их в композиции с другими цветами.

Вартість Насіння кермеку (лімоніуму)

НазваЦіна
Кермек (лимоніум) Білий 0,05 г Геліос6 грн
Кермек (лимоніум) Суміш 0,1 г Геліос5 грн
Статиця Американ Б’юті 0,1 г GL Seeds8 грн
Статиця Блю Айс 0,1 г GL Seeds8 грн
Статиця виїмчаста Золотий берег 0,1 г Проф.насіння7 грн
Статиця виїмчаста Пасіфік суміш 0,2 г Проф.насіння10 грн
Статиця виїмчаста Синя ріка 0,1 г Проф.насіння7 грн
Статиця Пасифік суміш 0,1 г GL Seeds7 грн
Статиця Супрім Абрикос 0,1 г GL Seeds8 грн
Статиця Супрім букет 0,1 г GL Seeds 7 грн

Кращі сорти лімонімума для саду та створення букетів

Кермек або лімоніму – рослина, яка відома своїми адаптивними властивостями. Навіть у пустелі періодично зустрічаються його зарості. Назва рослини перекладається як «стійкий», «непохитний», що вже багато про що говорить. Особливістю рослини є те, що вона красиво виглядає й у свіжому, і в сухому вигляді. Сухоцвіт Лімоніум користується популярністю в зимовий час.

Кермек почав використовуватися в садівництві дуже давно – у XVI столітті. З того часу селекціонерам вдалося вивести 250 видів статиці. Деякі джерела інформують, що їх існує понад 350. Невибагливість рослини полягає також у тому, що вона має «імунітет» до значної кількості хвороб і шкідників. Саме тому багато недосвідчених садівників вирішують купити насіння лімоніума.

Звичайно, у кермека є й вразливості. По-перше, він боїться надмірної кількості вологи, тому його потрібно помірно поливати. По-друге, рослина не переносить морози. Крім того, рекомендується вирощувати його на сонці або в напівтіні.

Види й сорти лімоніума

Рослина буває однорічною і багаторічною.

  • • Кермек однорічний: виїмчастий, кермек Переса. Рослини досягають 80 см у висоту, мають великі квітки овальної або чашоподібної форми.
  • • Кермек багаторічний: широколистий (60-70 см), Гмеліна (50-60 см), кермек звичайний (до 50 см), татарський (до 40 см), каспійський (до 70 см).

Вирощування й догляд

Оптимальний час для висаджування рослини: кінець лютого – початок березня. Як субстрат можна використовувати універсальну суміш із садівничого магазину. Перед посадкою суміш потрібно злегка зволожити. Для цих цілей можна використовувати пульверизатор. Після зволоження викладаємо насіння кермека і присипаємо шаром землі товщиною 0,5-1 см. Насіння має бути розташоване не дуже густо.

Субстрат потрібно захистити від передчасного висихання. Для цього ємкість загортається в харчову плівку або накривається склом. Перші сходи з'являються через 7-10 днів. Уже перше пікірування потрібно проводити в окремі горщики. Процедуру потрібно виконати після появи другого листочка. У відкритий ґрунт кермек пересаджується в середині травня.

Після посадки у відкритий ґрунт про рослину можна практично забути. Поливати його потрібно тільки в посушливу погоду: робіть це раз у тиждень. Якщо йдуть дощі, від поливу можна зовсім відмовитися. Також потрібно прополювати бур'яни, якщо вони починають рости поряд. Усі види лімоніума характеризуються такою невибагливістю.

Як зібрати насіння лімоніума?

Попередньо зріжте «слабкі» суцвіття й залиште 3-4 найбільші та найкрасивіші. Зрізані частини можна використовувати для створення красивого букета. Після вигоряння листочків зрізуємо суцвіття, що залишилися і залишаємо їх у приміщенні для висушування. Як тільки вони стануть повністю сухими, потрібно витягти насіння. Вони мають чорний або коричневий колір. Якщо не вдається акуратно видалити насіння, висадити рослину можна разом із частиною щитка. Це актуально для будь-якого сорту. Однак у такому випадку сходів доведеться чекати довше. Якщо ви все зробите правильно, дуже скоро отримаєте нове «покоління» красивих і простих у догляді квітів!


Кориснi статтi
27.06.2017
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис - палітра унікальних запахів, поступається тільки красоті бутона
Ірис поєднює в собі всі можливі переваги квітів. Гама кольорів включає в себе найнеочікуваніші відтінки, починаючи з білого та завершуючи пурпуним забарвленням, за що саме, рослина отримала назву «Веселка» (з грецької). Палітра ароматів не менш широка і різноманітна...
20.05.2018
Як виростити півонію в горщику
Як виростити півонію в горщику
Багато садових культур можна посадити та виростити не тільки у себе на ділянці, але і в домашніх умовах. До однієї з таких рослин відносять чудові та ароматні півонії...
-->