8 екзотичних квітів планети

Раніше ми вже писали про 10 найекзотичніших квітів на планеті, але у світі існує стільки краси, що ми вирішили продовжити цю тему. У цій статті ми розповімо про 8 унікальних рослин, які ви точно не побачите біля свого будинку або у квітковому магазині!

1. Вольфія. Вважається наймініатюрнішою на нашій планеті! Тільки уявіть, її діаметр становить не більше 0,08 мм. Ці квіти мешкають і "ростуть" на водних поверхнях. На вигляд вони нагадують невеликі крупинки, але при цьому по праву вважаються повноцінною квіткою.

2. Гіднора Африканська. Зростає в пустелях Африки. Ця квітка присмоктується до рослин і за рахунок них харчується.  Виглядає гіднора дуже незвично і вельми страхітливо.

3. Непентес Аттенборо. Рослина була виявлена вченими 18 років тому. Це величезна квітка, що нагадує глечик.  До сьогоднішнього дня залишається загадкою, як ця рослина збереглася! Примітно те, що харчується квітка далеко не водою і не від ґрунту, а гризунами.

4. Фаленопсис. Неймовірно красива і чарівна рослина. Відтінок дуже яскравий - це біла основа з великою кількістю вкраплень бузкового кольору. Середовище проживання - місця з підвищеною вологістю (ліси і рівнини). Деякі сорти квітів дуже популярні в оранжерейному і домашньому вирощуванні. Якщо у вас є можливість придбати і виростити фаленопсис, обов'язково це зробіть. Екзотична краса фаленопсиса здатна зачарувати будь-яку людину.

5. Кадупул. Білосніжна рідкісної краси квітка. Зростає на Шрі-Ланці. На жаль, цвіте дуже короткий час. До півночі квітка повністю зацвітає і вже до світанку в'яне.

6. Такка Шантрьє. Це не тільки красива, але ще й їстівна рослина. Її листя і суцвіття використовують для приготування соусу каррі, корінь широко використовується в китайській медицині.

7. Камелія японська. Це не просто мила і приваблива рослина, у штаті Алабама ця квітка вважається національним символом. 

У висоту виростає від півтора до 11 метрів. Чудово підходить для вирощування в зимовому саду або в оранжереї. Для вирощування необхідна прохолодна температура.

8. Водозбір звичайний. Квітка сімейства Жовтецевих, середовище проживання - луки, ліси і поля. Квіти невеликі, до 4-5 см у діаметрі насичених відтінків, дуже рідко білого кольору.

Вивчаючи питання про цікаві та незвичайні квіти всього світу, починаєш мимоволі захоплюватися тим, наскільки природа дивовижна і прекрасна.

Коментарі
-->