Насіння аліссуму

В наявностi
Код товару: 401313
0
Алісум рожевий - одна з неперевершених рослин, які мають вражаючий вигляд при груповій та поодинокій посадці. Використовується дана рослина для окраси балконів, та підвіконь. Особливості сорту: • однорічна рослина; • формують карликовий кіст, висотою..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400330
0
Аліссум Гірське золото 0,2 г - багаторічна рослина яка дуже ефектно виглядає в декоруванні клумб. Кущ висотою до 15 см густо всіяний дрібними яскраво- жовтими квітами, що при цвітінні мають чудовий медовий аромат. Сіро-зелене листя надає елегантності..
7.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400063
0
Лобулярія Сніжинка - низькоросла рослина чудово підходить для декоративного оформлення квітників. Використовується дана рослина для декоративного оформлення альпійських гірок, бордюрів та прибудинкової території. Особливості сорту: • однорічна росли..
14.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400910
0
Аліссум Фіолетова королева - одна з неперевершених рослин, які мають вражаючий вигляд при груповій та поодинокій посадці. Використовується дана рослина для окраси балконів, та підвіконь. Особливості сорту: • однорічна рослина; • формують карликовий к..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400919
0
Лобулярія Королівський килим - низькоросла рослина чудово підходить для декоративного оформлення квітників. Використовується дана рослина для декоративного оформлення альпійських гірок, бордюрів та прибудинкової території. Особливості сорту: • однорі..
8.99 грн.
Закінчується
В наявностi
Код товару: 400904
0
Лобулярія приморська Розі О'Дей - низькоросла рослина чудово підходить для декоративного оформлення квітників. Використовується дана рослина для декоративного оформлення альпійських гірок, бордюрів та прибудинкової території. Особливості сорту: • одн..
7.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400387
0
Лобулярія приморська Бузкова Королева - низькоросла рослина чудово підходить для декоративного оформлення квітників. Використовується дана рослина для декоративного оформлення альпійських гірок, бордюрів та прибудинкової території. Особливості сорту:..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401999
0
Аліссум Сніговий килим - одна з неперевершених рослин, які мають вражаючий вигляд при груповій та поодинокій посадці. Використовується дана рослина для окраси балконів, та підвіконь. Особливості сорту: • однорічна рослина; • формують карликовий ку..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400990
0
Аліссум Скельний - яскрава однорічна рослина яка має неперевершений вигляд у декоративному оформленні прибудинкових територій. Особливості сорту: • відзначається однорічним цвітінням; • рослина формує розлогий кущ; • висота рослини 15-20 см та ді..
9.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 499999
0
Аліссум Магічне коло суміш - яскрава однорічна рослина яка має неперевершений вигляд у декоративному оформленні прибудинкових територій. Особливості сорту: • відзначається однорічним цвітінням; • рослина формує розлогий кущ; • висота рослини 15-2..
9.19 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400838
0
Алісум Великодній Капелюх рожевий - одна з неперевершених рослин, які мають вражаючий вигляд при груповій та поодинокій посадці. Використовується дана рослина для окраси балконів, та підвіконь. Особливості сорту: • однорічна рослина; • формують к..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401642
0
Алісум Великодній Капелюх білий - одна з неперевершених рослин, які мають вражаючий вигляд при груповій та поодинокій посадці. Використовується дана рослина для окраси балконів, та підвіконь. Особливості сорту: • однорічна рослина; • формують кар..
18.4 грн.
Немає в наявностi

Вартість Насіння аліссуму

НазваЦіна
Аліссум Гірське золото 0,2 г Проф.насіння7.99 грн
Аліссум рожевий 300 шт Геліос5.99 грн
Аліссум Фіолетова королева 300 шт Геліос5.99 грн
Лобулярія Королівський килим 0,1 г Проф.насіння8.99 грн
Лобулярія приморська Розі О'Дей 0,1 г Садиба Центр7.99 грн
Лобулярія Сніжинка 20 шт Проф.насіння14.99 грн
Аліссум Великодній Капелюх білий 0,1 г Садиба Центр18.4 грн
Аліссум Великодній Капелюх рожевий 0,1 г Садиба Центр22.99 грн
Аліссум Магічне коло суміш 0,2г АГРОПАК9.19 грн
Аліссум Скельний 0,1г АГРОПАК9.49 грн
Кориснi статтi
24.06.2020
Топ-7 найпопулярніших хвойників і чагарників прямо зараз в Matla Flowers
Топ-7 найпопулярніших хвойників і чагарників прямо зараз в Matla Flowers
Літо в самому розпалі і саме зараз можна побачити на власні очі в саду те що було посаджено восени і навесні і те про що мріяли всю зиму. І якщо ви зараз помітили, що не до кінця продумали або чогось не вистачає вашому квітнику, то зверніть увагу на хвойні рослини і декоративні чагарники. ..
31.07.2017
Календар висаджування рослин восени
Календар висаджування рослин восени
Восени на перший погляд здається, що на дачі вже робити нічого, адже все, що потрібно, викопали, квіти відцвіли. Незважаючи на те, що період цвітіння більшості рослин закінчується, настає інший час - висаджування нових.Починаючи з першого місяця осені саме час робити підзимову висадку...
19.10.2018
Тонкощі вигонки тюльпанів до Нового року та 8 березня
Тонкощі вигонки тюльпанів до Нового року та 8 березня
Можна прискорити плин часу? Зробити так, щоб в похмурий зимовий вечір в будинок прийшла весна. У героїні казки «12 місяців» це вийшло. Але тим, хто не може похвалитися особистим знайомством з братиком Квітнем є інше диво. Знадобиться кілька цибулин тюльпанів і бажання подарувати радість собі або близьким. ..
-->