5 найкрасивих квітів для вашого саду

Ще не вирішили, які квіти варто висадити у своєму саду? Пропонуємо топ 5 найбільш затребуваних і невибагливих рослин, які точно припадуть вам до смаку! Такі красиві квіти як крокус, нарцис, гіацинт, рябчик і примула стануть чудовою прикрасою вашого саду.

Крокус

Ніжний і мініатюрний, зацвітає ранньою весною. Забарвлення у нього може бути різним - від насичених відтінків до теплих пастельних тонів. Крокус буває осінньоквітучим і весняноквітучим. Під час висадки необхідно правильно вибрати ділянку - вона має бути сонячною, найкраще розміщувати квіти в нейтральному або з низьким рівнем кислотності ґрунті.

Гіацинт

Неймовірно красивий, має легкий, ледь вловимий аромат. За яскравістю і ніжністю він перевершує всі ранньоквітучі весняні квіти. Висаджувати його можна не тільки в саду, а й у горщиках у домашніх умовах.

Кілька секретів найкрасивішого цвітіння.

Розмножуються гіацинти невеликими цибулинами. Поділ квітки краще проводити в літній період. Дочірні цибулини акуратно відокремлюють від материнської і розміщують у ґрунт у серпні місяці. Таким цибулинам необхідний період для того, щоб вкоренитися і прорости. Як правило, це 2-3 роки.

Рябчики

Це справжнє забарвлення вашого саду! Незвичайність і невибагливість рябчика не залишить байдужим нікого. Великі квіти-дзвіночки привертатимуть увагу та додаватимуть родзинки вашому саду. Щоб висадити рябчик потрібно знати такі правила: висаджувати квітку в легкий, поживний ґрунт з торфом. Висадку проводять з вересня по жовтень на ділянці з достатнім сонячним освітленням.

Примула

Розквітає відразу ж після того, як повністю зійде сніг. Цвітіння триває до травня.  Великі та яскраві суцвіття дуже стильно виглядають у саду серед розмаїття інших не менш прекрасних рослин. Щоб примула прижилася на вашій клумбі і радувала своєю витонченістю, для висадки виберіть ділянку з півтінню. Ґрунт підходить суглинний, без застою води, а примули популярні в квітникарстві, оскільки вони невибагливі і мають яскравий вигляд.

Нарцис

Горді і яскраві нарциси затребувані як у садівництві, так і у флористиці. Це цибулинна рослина, рясність цвітіння, яскравість забарвлення квітки безпосередньо залежить від стану цибулини.

При виборі посадкового матеріалу потрібно звертати увагу на здорові, великі та м'ясисті цибулини. Садять нарциси в суглинний ґрунт. Ділянку для них варто вибрати сонячну і захищену від сильного вітру і протягів.

На одному місці ростуть близько 4-5 років, потім їх пересаджують, оскільки квітки починають дрібнішати, і їхнє цвітіння стає коротким.

Коментарі
-->