0
0

Насіння мальви

Код товару: 400129
0
Айстра Арлекін Блакитна - кущ пірамідальної форми має висоту до 60-70 см. Листя темно- зеленого відтінку прекрасно поєднуються з махровим суцвіттям. На одній рослині близько 20 квітконосів. Суцвіття блакитного забарвлення діаметр яких досягає 5-10 см..
6.99 грн.
Код товару: 400130
0
Айстра Арлекін рожева 0,1 г - айстра даного виду є однією з букетної серії. Високий кущ висотою 60-70 см вкрите темно- зеленим листям з близько 20-ма квітконосами. Округлі суцвіття діаметром 5-10 см мають плоску,махрову форму рожевого кольору. У відк..
6.99 грн.
Код товару: 400610
0
Мальва Шатер пурпурно-фіолетова - дворічна рослина, формує компактний кущ висотою 150-200 см. Великі махрові квіти, пурпурно-фіолетового забарвлення. Оптимальний період посіву у відкритий грунт припадає на травень-червень або ж на вересень. На розсад..
7.99 грн.
Код товару: 400609
0
Мальва Шатер кармінова - представник дворічної рослини, посіви якої здійснюється з двома способами: розсадним, а також посівом у грунт . Компактний кущ висотою 150-200 см. Прекрасні великі махрові квіти, яскраво- рожевого забарвлення. У відкритий гру..
7.99 грн.
Код товару: 400611
0
Мальва Шатер темно-бордова - дворічна рослина, яка має високе міцне стебло вкрите великими махровими суцвіттями, що мають яскраве темно-бордове забарвлення. Середня висота культури досягає 150-200 см. Висівають насіння двома способами : в теплицях та..
5.99 грн.
Код товару: 400349
0
Айстра Валькірія (пастельна суміш) - рясноквітуча культура, квіти якої мають різноманітні пастельні забарвлення. Суцвіття округлої форми діаметром досягають 10-15 см та складаються з довгих, закручених пелюсток. Для раннього цвітіння насіння айстри в..
14.99 грн.
Код товару: 400056
0
Мальва Шатер біла -Ваш сад буде надзвичайно красивим оформленням квітника. Мальва сорту Шатер відноситься до дворічних рослин. При рясному цвітінні мальву рекомендується підвязувати або ж використовувати опору.Особливості сорту:- кущ компактний, сере..
9.99 грн.
Код товару: 400657
0
Айстра Сі Старлет, світло - червоні - популярний сорт користується великою популярністю завдяки екзотичному цвітінню. Даний сорт був схрещений з двох сортів  типу “Принцеса” та”Спайдер”. Використовується айстра для зрізу у декоративне оформлення квіт..
87.68 грн.
Код товару: 400649
0
Айстра Дюшес, лілак і кримсон вайт - яскравий однорічник відзначається вишуканим цвітінням. Використовується айстра для декоративного оформлення, а також для зрізу квітів у квіткові композиції. Особливості сорту: Відноситься сорт Дюшес лілак і кримс..
87.41 грн.
Код товару: 400057
0
Мальва Шатер жовта -неперевершена дворічна рослина вражає яскравим цвітінням. Мальва чудово підійде для декоративного оформлення квітника, присадитних ділянок, а також для зрізів у формування букетів.Особливості сорту:- рослина формує красивий компак..
5.99 грн.
Код товару: 400653
0
Айстра Сі Старлет, жовта - представник екзотично квіткових сортів айстри відзначається рясним та тривалим періодом цвітіння. Найчастіше айстри сорту Сі Старлет використовуються для декоративного оформлення прибудинкових територій, а також для зрізу у..
87.68 грн.
Код товару: 400646
0
Айстра Дрегон, світло-трояндова - відзначається даний сорт екзотичним цвітінням яке безперечно стане однією з головних окрас Вашого квітника. Особливості сорту:Квіти складаються з великої кількості трубчастих пелюсток ніжно-рожевого забарвлення. Діам..
44.8 грн.
Код товару: 400728
0
Айстра Арлекін світло-голуба з білим центром - однорічна рослина яка вражає своїм красивий цвітінням.Особливості сорту Арлекін:Рослина формує компактний кущ висотою до 60-70 см. Листки смарагдового забарвлення досить ефектно виглядають у поєднанні зі..
50.82 грн.
Код товару: 400772
0
Айстра Арлекін Кримсон - безперечно один з найбільш дивовижний букетний сорт айстри. Використовується даний сорт для зрізу та декоративного оформлення квіткових композицій.Особливості сорту:Квіти формують компактний кущ середня висота якого досягає 6..
50.82 грн.
Код товару: 400654
0
Айстра Сі Старлет, кремова - високо популярний сорт айстри відзначається незвичним цвітінням. Вирощується айстра для декоративного оформлення присадибної ділянки, декорування клумб, а також зрізу у квіткові композиції. Особливості сорту:Айстра формує..
87.68 грн.
Код товару: 400652
0
Айстра китайська Принцеса лососево-рожева - високоросла рослина у висоту досягає 75 см. Культура формує розлогий кущ з великими, махровими, високо-трубчастими квітами лососево-рожевого забарвлення, діаметром досягають 9-13 см. У березні насіння висів..
46.64 грн.
Код товару: 400643
0
Айстра Валькірія, трояндова - великоквіткова рослина користується популярністю не дивлячись на однорічне цвітіння. Сорт Валькірія вражає своїм яскравими барвами квітів які чудово підходять для зрізу.Особливості сорту:шароподібні квіти діаметром 10-13..
46.46 грн.
Код товару: 400642
0
Айстра Валькірія, скарлет - великоквіткова рослина користується великою популярністю не дивлячись на однорічне цвітіння. Сорт Валькірія вражає своїм яскравими барвами квітів які чудово підходять для зрізу.Особливості сорту:великий розмір суцвіть, діа..
46.46 грн.
Код товару: 400634
0
Айстра Балюн яскраво-кармінова - однорічне цвітіння не зашкоджує популярності айстрі даного типу. Відзначається сорт Балюн рясним цвітінням з яскравими барвами. Використовують квіти для зрізу які безперечно стануть окрасою саду. Переваги сорту:- яскр..
72.98 грн.
Код товару: 400656
0
Айстра Сі Старлет, світло - голуба - ідеальні квіти які стануть безперечною родзинкою Вашого квітника. Найбільш поширеним є використання цвітіння айстри у якості зрізу у букети. Завдяки тривалому цвітінню айстри користуються великою популярністю. Осо..
87.68 грн.
Код товару: 400644
0
Айстра Дрегон, кремово-біла - великоквіткова рослина відзначається дивовижним цвітінням яке безперечно стане однією з головних окрас Вашого квітника. Айстра прекрасно підходить для декоративного оформлення квітника, прибудинкової території, а також д..
44.8 грн.
Код товару: 400628
0
Айстра Балюн кремова - великоквітковий сорт айстри користується великою популярністю. Даний сорт відзначається рясним цвітінням яке безперечно вражатиме всіх своїм цвітінням. Айстра сорту Балюн використовується для оформлення квітника, прибудинкових ..
72.98 грн.
Код товару: 400638
0
Айстра Валькірія, біла - дивовижна однорічна рослина яка вражає своїм забарвленням. Відзначається даний сорт красивими квітами з рясним цвітінням.Використовується айстра сорту Валькірія для оформлення прибудинкової території, а також для зрізу у буке..
46.46 грн.
Код товару: 400058
0
Мальва Шатер суміш - надзвичайно крависа дворічна рослина. Даний сорт квітів чудово підходить для декоративного оформлення саду та квітника. Особливості сорту:- формує компактний кущ висотою 150-200 см;- квіти великі, махрової форми;- пелюстки різноб..
7.99 грн.

Замовляйте насіння високорослої красуні мальви поштою у нашому магазині! 

Мальва - трав'яниста рослина з класу дводольних. Налічує понад 25 видів і культивується на присадибних територіях, як декоративну рослину. Також інтенсивно росте в диких умовах: в лісах, хащах, полях. Завдяки наявності в складі ефірних масел, відвари з рослини широко використовуються в народній медицині для боротьби із захворюваннями дихальних шляхів.

Ви можете купити насіння мальви, щоб прикрасити свою дачну ділянку, для оформлення огорожі. Всього за кілька місяців ваша клумба перетвориться в справжній оазис. Мальва має великі квіти, діаметром до 12 см різних забарвлень: від білого до насиченого бордового.

Мальва: посадка і догляд

Рослина не вимоглива до грунту, тому для культивації може підійти будь-яка земля з нейтральною кислотністю. Якщо ви хочете вирощувати рожу як багаторічник, зробіть попередньо підгодівлю компостом або мінеральними добривами.

Вибирайте сонячне, безвітряної місце для посадки. Оскільки мальва високоросла рослина з широкою розеткою листя, дотримуйтеся відстані між ними від 20 до 50 см. Наявність опори поруч (наприклад, забору, стіни) стане відмінним рішенням для підтримки масивного стебла.

Вирощування мальви з розсади займає більше часу, але таким чином ви отримаєте цвітіння вже в перший рік. Заздалегідь насіння замочіть у воді температурою до 45 ° С на 8-10 годин. Потім перенесіть в горщики або контейнери, зробивши відстань між лунками в 2-3 см. Накрийте розсаду захисною плівкою, щоб акумулювати тепло. При появі декількох листочків, до пересадки у відкритий грунт сіянці необхідно періодично виносити на вулицю, щоб загартувати.

Види мальви

  • багаторічна - зберігає відмінну схожість на одному місці протягом 3-4 років. Стійка до засух і заморозків.
  • однорічна - погано переносить різкі зниження температури. Цвітіння тривале: з початку червня до середини жовтня.

Популярні сорти

  • махрова - має великі квітки (до 10 см) оранжевого, жовтого, фіолетового відтінку. Висота: 1,5-2 м. Пелюстки довгасті. Після зрізу довго зберігає свіжість.
  • мускусна - на одному стеблі формує до 20 кольорів білого або світло-рожевого забарвлення, шириною до 5 см. Чашечка покрита невеликими волосками. Володіє легким ароматом. Підходить для вирощування в саду.

Де купити насіння мальви в Україні?

У нашому інтернет-магазині представлена ​​продукція від провідних торгових марок. Діє доставка поштою по всій території країни. Ви можете зробити замовлення в Києві, Дніпропетровську чи іншому місті. Наші менеджери оперативно оброблять заявку і відправлять в максимально короткі терміни. Оплата: готівкою або безготівковим онлайн-платежем при оформленні замовлення.