Вирощування хости в домашніх умовах

Квітка хоста - красива екзотична рослина, цінується за розлогий кущ і ніжні квіти. Належить до роду спаржевих. В Японії вважається священною, її шанують і використовують деякі частини для приготування делікатесів. Хоста невибаглива, дуже витривала. Зберігає декоративність від моменту розкриття листя навесні і до закінчення цвітіння в жовтні!

Серед сортів існують також і декоративні (гібридні), вони дуже популярні в ландшафтному дизайні. Сорти хости, які можна використовувати для створення красивої території:

  • кучерява. Висота - 60 см, листя темно-зеленого кольору, обрамлене білою облямівкою.
  • висока. 1 м, листя темне, широке.
  • Форчуна. 50 см заввишки, листя має вставки молочного кольору.
  • Зібольда. 50 см, листя зелене з помітними прожилками.
  • хвиляста. Її назва говорить сама за себе. Листя рослини хвилясте з прожилками.
  • подорожня. Невисока, виростає до 50 см, листя велике і глянсове.

Одним із варіантом вирощування може стати домашня вигонка. Більшості хост такий варіант підходить найбільше, оскільки коріння квітки ніжне і краще, щоб сформувався кущ саме в горщику. Якщо ви висадите хосту відразу у відкритий ґрунт, може бути ураження кореня слимаками і шкідливими комахами.

Домашнє вирощування

Перед висадкою рекомендується на дно горщика перед шаром дренажу розмістити шар перегною для забезпечення кореневищу достатньої кількості корисних речовин. Верхній шар ґрунту мульчують, щоб не було випаровування вологи.  Горщики для вирощування найкраще вибрати спочатку невеликі, а з ростом хости пересадити їх у більшу ємність. Дуже важливо, щоб у ємності були отвори для води. Вазон потрібно регулярно поливати, оскільки корисні речовини випаровуються разом з водою. Поливати потрібно регулярно, рекомендується раз на місяць перевіряти стан ґрунту, оскільки пересихання землі дуже згубне для кореневища. Ґрунт підходить нейтральний або слабокислий. Розмістити вазон краще в півтіні, щоб коріння не перегрівалося, досягаючи дна.

Хоста взимку

Взимку потрібно продовжувати поливати рослину, але більш помірковано і не часто. Навесні домашні хости прокидаються швидше, ніж ті, які висаджені в саду. Навесні в теплі дні можна виносити хосту на вулицю вдень і забирати на ніч додому, оскільки ночі ще прохолодні. Купити хосту пропонуємо в Matla Flowers. Ми відправляємо замовлення по Україні в короткі терміни. Вся наша продукція якісно і надійно запаковується.

Коментарі
-->