Горшкова розсада квітів

Продано
Немає в наявностi
Код товару: 90098
0
Розсада Вербена гібридна суміш в горщику 1 шт Вербена загалом - це рослина багаторічна. Проте її все частіше вирощують квіткарі як однорічну культуру. Подібне явище закономірне, але в обох випадках гібрід демонструє себе як стійку рослину, дуже крас..
29.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Хризантема Superba Yellow - наповнити яскравими барвами прибудинкову територію без зайвих зусиль допоможе саме цей багаторічник. Хризантема у вирощуванні не потребує великих зусиль , що дозволяє висаджувати у місцях з не частим поливом. Особливості с..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Хризантема Fonta White - часто даний багаторічник можна зустріти у декоративному оформленні прибудинкових територій. Квіти красиво виглядають у груповій та поодинокій посадці. Також рослини можуть рости у горщиках, що неменш красиво. Особливості сорт..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Хризантема Fonta Red - часто даний багаторічник можна зустріти у декоративному оформленні прибудинкових територій. Квіти красиво виглядають у груповій та поодинокій посадці. Також рослини можуть рости у горщиках, що неменш красиво. Особливості сорту:..
19.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
0
Хризантема Fanfan Light - наповнити яскравими барвами прибудинкову територію без зайвих зусиль допоможе саме цей багаторічник. Хризантема у вирощуванні не потребує великих зусиль , що дозволяє висаджувати у місцях з не частим поливом. Особливості сор..
19.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Горшкова розсада квітів

НазваЦіна
Монарда цитрусова (бергамот) в горщику 0,5 л74.99 грн
Перовскія 0.5 л62.99 грн
Розсада Айстра китайська Арлекін суміш 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Айстра китайська Балун біла 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Айстра китайська Балун жовта 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Айстра китайська Балун лавандова 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Айстра китайська Балун синя 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Айстра китайська Балун фіолетова 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Айстра китайська Балун червона 1 шт (горщик)29.99 грн
Розсада Айстра китайська Баронесса суміш 1 шт (горщик)29.99 грн
Кориснi статтi
15.10.2017
Багаторічні люпини - окраса саду
Багаторічні люпини - окраса саду
Люпин належить до роду бобових. Сама назва перекладається як вовк і дуже часто квітку називають "вовчими бобами". У природі ростуть люпин у середземноморському африканському регіоні та Західній півкулі. Це все дикорослі види, але в садівництві найпопулярнішими є гібридні види, які були виведені селекціонерами і на сьогоднішній день активно вирощуються в садах і на клумбах...
03.10.2017
Садові інструменти. Які вибрати?
Садові інструменти. Які вибрати?
Помічником садівникові на всіх етапах вирощування квітів можна вважати спеціальний інвентар, який допоможе відповісти на найважливіші питання, пов'язані з кислотністю землі, температурою ґрунту та іншими важливими моментами. ..
-->