Кала в горщику Odessa

Продано
Відгуки:
(7)
  • Код товару: 800000
  • Наявність: Немає в наявностi
119.99 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 113.99 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 107.99 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 101.99 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Незвичні як для квітки чорно-бордові кольори виглядають просто неймовірно. Така гамма відтінків здатна зачарувати своєю глибиною та насиченістю. Кали Odessa (Одеса) ви можете вирощувати в саду серед інших ваших рослин, вони будуть чудово виглядати у поєднанні з ніжними відтінками квітів та насиченими яскравими тонами.

Також таку калу можна висадити вдома. Для домашньої висадки потрібно лише обрати обємний горщик.& Висадити каллу ви можете обравши уже пророщену квітку в горщику. Така кала – це вже сформована квітка з бутонами, яка пройшла всі етапи росту. Вам потрібно лише її пересадити. У відкритий грунт висаджують калу на сонячній ділянці, глибина висадки кали повинна бути 5 см, відтань між квітами від 30 до 60 см.

Кала полюбляє добре зволожений грунт з дренажем. Найкращим варіантом стане жирна земля багата на мікро та макро елементи.& Якщо ви хочете вирощувати калу в дома, ви також можете обрати калу в горщику і просто пересадити її з грудкою землі із горщика у більшу ємність. Цвіте кала 3 місяці, за час цвітіння здатна подарувати більш як 15 квітів! Осінню після відцвітання цибулина потребує обов’язкового викопування та зберігання у прохолодному місці до весни.& Купити калу ви можете в онлайн режимі, скориставшись послугами нашого інтернет магазину. Ми відправляємо замовлення по Україні якісно запакованими.&

Характеристики
Характеристики
Морозостійкість Не зимує у відкритому ґрунті
Висота дорослої рослини 45-60 см
Розмір посадкового матеріалу 15-30 см
Розмір горщика (контейнера) Р13 (1л)
Період цвітіння Червень-Вересень
Відгуків (7)
Елена Самарская
Елена Самарская
28.07.2020
Дополню свой отзыв, оставленный ранее, по поводу не того сорта, что заказывала. Деньги мне вернули . Это ещё раз доказывает , что можно смело заказывать здесь цветущую красоту, что я и планирую в дальнейшем. Остаётся поблагодарить коллектив за их работу и внимание к каждому клиенту!
Елена Самарская
Елена Самарская
22.07.2020
Заказала каллу, хорошая упаковка, но цветов на момент получения ещё не было. Вот через время начали появляться цветы, но они совсем не такого цвета . Похоже прислали совсем другой сорт , если только они не темнеют со временем. 
Оксана
Оксана
17.07.2020
товаром задоволена Дуже
Цікаві пропозиції
Вам це допоможе
-->