Лілія в горщику Tiny Diamond

-10%
Продано
Відгуки:
(1)
  • Код товару: 210001
  • Наявність: Немає в наявностi
62.09 грн.
68.99 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 65.54 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 62.09 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 58.64 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Надзвичайно тендітна лілія Tiny diamond (Тайни Даймонд) виглядає просточудово. Поєднання насиченого малинового кольору з ніжним білим виглядаєнадзвичайно. Такі лілії можна висаджувати не лише в саду або на клумбі, вонитакож здатні прикрасити квіткову композицію або ваш дім своїм ніжним цвітом.Лілія Тайни Даймонд невисока, у висоту сягає всього лиш 35-45 см, розмір цибулини14/16.& Ліліїнеймовірно популярні квіти. Їх прийнято вважати квіткою щастя. Саме тому їхчасто використовують для створення весільних букетів та яскравих флористичнихкомпозицій.

Пропонуємообрати для висадки саджанці лілії. Саджанці – це вже пророщені, квітучі квіти,які розміщені в горщику та готові до подальшої пересадки у відкритийгрунт.& Виглядає лілія як на фото. Вонамає уже сформовані квіти! Висаджують лілію у добре зволожений, дренований грунтз дренажем. Лілію потрібно садити на сонячній ділянці захищеній від сильноговітру та протягів.& Перед висадкоюсаджанців у грунт за 2-3 тижні потрібно перекопати землю з додаванням шаруперегною та мінерального добрива. Висаджають лілію у лунки з відстанню один міжодним 30-60 см. Саджанець лілії висаджують разом з грудкою землі із горщика.

Придбатисаджанці лілії пропонуємо в Matla Flowers. Ми відправляємо замовлення якісно та надійнозапакованими.&

Характеристики
Характеристики
Висота дорослої рослини 45-60 см
Розмір горщика (контейнера) 14
Вiдео товару
Відгуків (1)
Тарас Матла
Тарас Матла
03.07.2020
Відео товару який Ви отримаєте - Вигляд рослини відрізняється в залежності від дати покупки.Приблизно по місяцях: Травень-Червень - без квітів тільки зелена маса. Липень - квітуча з багатьма квітами та бутонами
Цікаві пропозиції
Вам це допоможе
-->