Лілія в горщику Sunny Robin

-10%
Продано
Відгуки:
(1)
  • Код товару: 210006
  • Наявність: Немає в наявностi
62.09 грн.
68.99 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 65.54 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 62.09 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 58.64 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Неймовірналілія рожевого кольору SunnyRobin(Сані Робін) стане вишуканою окрасою вашого саду. Увисоту така лілія виростає від 40 до 50 см. Листя рослини темно-зеленогокольору, розлогі та гладкі.

Лілія маєрожеві пелюстки з ніжною білою каймою. Така лілія прекрасно підходить не лишедля саду, а й для вирощування на зрізку.

Ліліїназивають квітами щастя, саме тому цю рослину обирають для створенняфлористичних композицій. Якщо ви плануєте висадити в своєму саду рослину,радимо обрати саджанці лілій. Саджанці – це вже пророщені рослини зсформованими бутонами, які поміщені в спеціальний грунт та знаходяться вгорщику. Саджанці потрібно лише пересадити у відкритий грунт. Для висадкиоберіть сонячну та безвітряну ділянку.

Грунт длялілій необхідний добре зволожений з шаром дренажу та нейтральною кислотністю.Висадити лілії варто на відстані 30-60 см один від одного. Висаджують рослинуіз грудкою землі із горщика.& Купити ліліїпропонуємо в Matla Flowers. Ми відправляємо замовлення якісно та надійнозапакованими по Україні.&

Характеристики
Характеристики
Висота дорослої рослини 45-60 см
Розмір горщика (контейнера) 14
Вiдео товару
Відгуків (1)
Тарас Матла
Тарас Матла
03.07.2020
Відео товару який Ви отримаєте - Вигляд рослини відрізняється в залежності від дати покупки.Приблизно по місяцях: Травень-Червень - без квітів тільки зелена маса. Липень - квітуча з багатьма квітами та бутонами
Цікаві пропозиції
Вам це допоможе
-->