Хоста Francee

-9%
Продано
Відгуки:
(1)
  • Код товару: 105003
  • Наявність: Немає в наявностi
41. грн.
45. грн.
- 4% | вiд 2 шт. 43.00 грн.
- 9% | вiд 4 шт. 41.00 грн.
- 13% | вiд 6 шт. 39.00 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Хоста Francee (Франсе) дійсно наділена певнимфранцузьким шиком. Тендітні бузкові квіти на прямих та сильних квітоносахвиглядають просто неперевершено.

У висотухоста сягає 50-60 см, діаметр квітів 5-10 см. Це тендітні квітки, що своїмвиглядом здатні зачарувати кожного.& Висаджувати хосту у відкритий грунт варто навесні в квітні – травні наділянці з легкою тінню. Густа тінь для квітки не підходить, оскільки в умовах звідсутністю сонячного світла рослина повністю не розквітне.

Грунт уякому ростиме хоста повинен бути легкий, слабокислий або з великим вмістомгумусу. Глибина висадки рослини 5-10 см. Відстань між рослинами повинна бути 40см. Доглядати за хостами доволі легко – потрібно удобрювати рослини раз на 3-4роки гумусом та перегноєм, вносячи їх у грунт восени.& Зацвітаєквітка влітку в липні та цвіте до серпня. Купити хосту пропонуємо в режиміонлайн, обравши послуги інтернет магазину Matla Flowers.&

Характеристики
Характеристики
Тип посадкового матеріалу Кореневище
Висота дорослої рослини 60-80 см
Розмір посадкового матеріалу 1 Корінь
Глибина посадки 5-10 см
Відстань між рослинами 40-50 см
Місце висадки Сонце - Півтінь
Період цвітіння Липень - Серпень
Відгуків (1)
Ирина
Ирина
21.12.2017
Я пробую хости в контейнерах держать, на террасе в разных по объёму горшках очень красиво, но как усложняет жизнь уход за хостами в этих контейнерах! Мгоголитровый, типа 10 и выше ещё ничего, но меньшие хлопот мне много доставляют: то перелив то недолив, который от температуры вечно берётся у меня. Несколько раз за сезон вынимаю чтоб корневую проверить. Думаю не получается грунт правильный подобрать.
Відповідь адміністратора
 У меня 2 года уже хости живут в 16-литровых строительных ведрах, в обычной огородной земле. Вообще без добавок торфа и пр. Только на дне немного дренажа и все. И чувствуют себя отлично. Поливаю умеренно.
Цікаві пропозиції
-->