Бегонія в горщику Non Stop White

Продано
Відгуки:
(0)
  • Код товару: 207007
  • Наявність: Немає в наявностi
51.99 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 49.39 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 46.79 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 44.19 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Неймовірноніжний колір бегонії стане окрасою вашого квітника. Біла елегантна бегонія будеприваблювати погляди та зачаровувати всіх гостей.

Білосніжну бегонію можна висадити в саду поруч із іншимияскравими рослинами. Вирощують бегонію з клубня. Ми пропонуємо обрати вамнайкращий варіант - уже пророщену, квітучу бегонію в горщику. Таку бегоніюпотрібно просто пересадити у відкритий грунт, або ж обрати більший за розмірамигорщик та пересадити рослину туди.& Увідкритий грунт висаджують бегонію на сонячній ділянці разом із грудкою землі згорщика. Якщо ж ви плануєте вирощувати квітку вдома, тоді вам необхіднопересадити її в інший горщик. Великий горщик дасть змогу вільно розвиватиськореневій системі квітки.

Бегонії не зимують у грунті, тому після закінченняперіоду цвіту клубні викопують та зберігають у прохолодному приміщенні донаступної висадки. Домашні ж бегонії прото переносять у прохолодне та темнеприміщення та зберігають до весни.& Купити бегонії пропонуємо в Matla Flowers. У нас представлений широкий асортиментза доступними цінами. Відправляємо замовлення по Україні.&

Характеристики
Характеристики
Висота дорослої рослини 25-40 см
Розмір горщика (контейнера) 11
Наявність квіток Так
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Цікаві пропозиції
Вам це допоможе
-->