0
0

Насіння сальвії

Код товару: 401063
0
Сальвія блискуча пурпурно-фіолетова - однорічна культура, досягає у висоту 25-30 см. Фантастичні квіти насиченого пурпурово-фіолетового забарвлення. Посіви насіння здійснюється в ящики і горщики, в лютому-березні. Чудово підходять легкі, добре родючі..
11.99 грн.
Код товару: 400617
0
Сальвія блискуча Біколор - представник однорічної культури із середньою висотою 25-30 см. Незвичайні квіти подвійного (біло-червоного) забарвлення. Великі насичено-зелені листки та яскраві квіти мають досить тривалий період цвітіння, який триває з че..
11.99 грн.
Код товару: 400593
0
Сальвія Фарао - фантастична однорічна рослина,  довжина може досягати 25 см. Прекрасна квітка з фантастичним лавандовим відтінком. На розсаду насіння висівають на початку весни, у вологий субстрат та прикривають склом. Після 2-х тижнів, розсаду можна..
9.99 грн.
Код товару: 400082
0
Сальвія Блубеддер - однорічна рослина висота якої може досягати до 100 см. Період дозрівання в середньому займає 70-80 днів. Незрівнянні квіти мають синє насичене забарвлення з глянцевим листям. Найбільш вдалий період для висіву припадає на лютий- бе..
14.99 грн.
Код товару: 400591
0
Сальвія Палкий джаз - представник однорічної низькорослої рослини у висоту досягає до 40 см. Світло-зелені пагони та густе листя вкриває компактний кущ. Яскраві, щільні суцвіття у довжину досягають 15 см, насичено-червоні квіти стануть родзинкою вашо..
9.99 грн.
Код товару: 400592
0
Сальвія блискуча Редді суміш - низькоросла однорічна рослина. Компактний кущ густо вкритий насичено-зеленим листям. Приблизна висота рослини досягає 15-25 см. Суцвіття довжиною до 15-20 см. Насіння висівають на протязі лютого-березня. На початку трав..
14.49 грн.
Код товару: 400081
0
Сальвія Аморе (суміш) - однорічна ранньо-квіткова рослина. Утворює густий кущ висотою до 35 см. Великі різнобарвні квіти, діаметром досягають 15-20 см. Суміш кольорів чудово добавляють різноманітності усім клумбам та квітникам. Для хорошого та рясног..
13.99 грн.
Код товару: 400083
0
Сальвія Скарлет - однорічна рослина середня висота якої досягає 25 см. Компактний кущ світло-зеленого листя в поєднанні із червоним суцвіттям довжиною 15 см виглядає досить ефектно на клумбах. Даний ранній сорт висівають у ящики в період з лютого по ..
7.49 грн.
Продано
Код товару: 400084
0
Сальвія Хормінумова - екзотична та чарівна суміш рослин. Різноманітні кольори суцвіть доповнять своєю красою будь-які букети та композиції. Оптимальна висота даних квітів досягає близько 70 см. Вирощування сальвії може здійснюватись посівом у відкрит..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400999
0
Сальвія блискуча пурпурно-фіолетова - однорічна культура, досягає у висоту 25-30 см. Фантастичні квіти насиченого пурпурово-фіолетового забарвлення. Посіви насіння здійснюється в ящики і горщики, в лютому-березні. Чудово підходять легкі, добре родючі..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400618
0
Сальвія блискуча Вогонь Прометея - однорічна рослина, середня висота якої досягає 15-30 см. Чудові квіти мають яскраве червоне забарвлення. Рясні сходи з'являються при дотриманні простих правил догляду. Для хорошого пропостання необхідно дотримувати ..
6.99 грн.
Немає в наявностi

Кращі сорти насіння сальвії для вашого саду

Сальвія – унікальна рослина. Її назва перекладається як «рятувати». Дивуватися не варто: сальвія має лікарські властивості й активно використовується в медицині у всьому світі. Ще за часів Стародавнього Риму рослину застосовували для лікування застуди, зубного болю, мігрені й багатьох інших недугів. Хочете замовити насіння сальвії, але бійтеся, що нічого не знаєте про цю квітку? Річ у тому, що в нас рослина називається по-іншому: шавлія. Усе стало на свої місця, чи не так?

Сальвія може мати вигляд напівчагарнику і трави. Рослина відрізняється наявністю великої кількості суцвіть. Завдяки цьому вона чудово виглядає у букетах. Рослина може досягати у висоту 1,5 метра.

У нас в країні сальвія дуже популярна. Можна без проблем знайти насіння карликової сальвії або великої. Ознайомитися з чималим асортиментом ви можете в інтернет-магазині Matla Flowers.

Як і де садити насіння сальвії?

Перед висадкою на постійне місце насіння висівають у посадковий ящик. Необхідно використовувати субстрат, спеціально призначений для даної рослини. Варіантів на ринку є безліч. Під субстрат рекомендується засипати керамзит: він буде виконувати дренажну функцію.

Засипати субстрат потрібно в такій кількості, щоб до верхнього краю залишилося приблизно 2 см. Далі зволожуємо суміш, накриваємо плівкою і відставляємо на 12 годин. Насіння рекомендується змішати з піском. Щоб зрозуміти, навіщо так робити, просто подивіться, як виглядає насіння сальвії. Воно дуже дрібне, що заважає рівномірно його розподілити. Якщо ретельно розмішати насіння з піском, вдається досягти більш рівномірного результату.

Посів полягає в розсипанні насіння і ущільненні його рукою, при цьому воно не повинно занурюватися глибоко в субстрат, а лише «сховатися» в нього. Після ущільнення необхідно зволожити поверхню пульверизатором. Далі накриваємо ємкість плівкою і залишаємо в приміщенні з температурою біля 20-25ºC.

Пікіровка проводиться після появи двох листочків. Рослини відразу розміщуються в різні ємкості. На постійне місце сальвія висаджується після закінчення періоду заморозків. Як тільки земля трохи прогріється, можна розпочинати пересадку. Рослини потрібно розміщувати на відстані понад 20 см одна від одної. Подальший догляд простий: поливати сальвію потрібно тільки в період посухи, підживлювати – раз в 1-2 місяці. Також необхідно видаляти бур'яни.

Як зібрати насіння сальвії?

Як тільки квітконоси почнуть підсихати, зріжте найбільший з них і відкладіть в тепле місце для просушування. Якщо ви бажаєте висадити багато квітів, можна взяти кілька квітконосів, однак вибирайте найкрасивіші і найбільші.

Після повного висихання потрібно просто взяти «коробочку» і витрусити з неї насіння.

Сальвія – відмінний варіант для будь-якого саду. Просто оцініть фото, щоб переконатися в її красі. Якщо ви садівник-початківець або не бажаєте витрачати багато часу на догляд за рослиною, сальвія – відмінний вибір!