0
0

Насіння чорнобривців

Код товару: 400100
1
Низькорослі чорнобривці висотою 20-30 сантиметрів & сорту Кармен,мають яскраві квіти багряно-помаранчевого відтінку, найчастіше використовується для клумб, так як вони невибагливі до ґрунтів і поливу. Проте, якщо ви хочете отримати рясне цвітіння, в ..
6.99 грн.
Код товару: 400098
0
Сорт чорнобривців Альбатрос виростають в середньому 35-50 сантиметрів. Це рослина, яка цвіте один рік, починаючи з липня і до перших заморозків. Вирощують Альбатрос, як і інші сорти методом розсади ранньою весною. Також насіння сіють у відкритий ґрун..
6.99 грн.
Код товару: 400599
0
Чорнобривці Білий Кіліманджаро - середньорослий сорт африканських чорнобривців. Однорічна рослина, середньою висотою досягає 45 см. Культура формує компактный кущ з махровими квітами молочно-білого забарвлення. Посіви насіння здійснюються на початку ..
9.99 грн.
Код товару: 400603
0
Чорнобривці Лимонний Перстень - чудова однорічна рослина, утворює компактний кущ середньою висотою 20-25 см. Дрібні поодинокі квіти, яскраво-жовтого забарвлення. Посів насіння у відкритий грунт припадає на квітень. Після посіву насіння необхідно прис..
7.49 грн.
Код товару: 400101
1
Чорнобривці Королева Софія популярний сорт серед групи даної рослини. Однорічний, низькорослий, виростає до 30 сантиметрів висотою і має жовто-оранжеві квіти з коричневим відтінком. Найчастіше садять біля бордюрів, так як плотність квітів чудово форм..
6.99 грн.
Код товару: 400115
0
Чорнобривці Медові соти - найбільш популярна однорічна рослина. Висота досягає 25-30 см, суцвіття махрової форми з двокольоровим забарвленням. Невибаглива рослина, що добре переносить спеку та посуху. Період посіву на розсаду припадає приблизно на кв..
8.99 грн.
Код товару: 400803
0
Чорнобривці Сігнет лимонні 0,2 г - це невибаглива рослина яка полюбляє багато світла та тепла. Швидкоросла однорічна рослина має міцні стебла та виростає до 30 см у висоту. Має жовте дрібне суцвіття, поєднується з розсіченим яскраво-зеленим дрібним л..
7.99 грн.
Код товару: 400766
0
4.99 грн.
Код товару: 400686
0
Чорнобривці тигрові очі - однорічна рослина, яка своїми оригінальними квітами красиво доповнює будь-яку композицію. Кущ невеликий до 30 см з махровим суцвіттям. Квіти мають червоні пелюстки та насичено-золотисту серединку. Рясне та довго-тривале цвіт..
4.99 грн.
Код товару: 401002
0
Чорнобривці Мандарин - яскрава рослина яка вражає неперевершеним цвітінням. Використовується дана рослина для декоративного оформлення квітників, садів та клумб. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • рослина відноситься до низькоросли..
7.99 грн.
Код товару: 400530
0
9.99 грн.
Код товару: 400116
0
Чорнобривці Палаюча зірка суміш - барвиста однорічна рослина, краса якої не залишить Вас байдужими. Мініатюрні зіркоподібні суцвіття різноманітного відтінку. Має тривале, ясне цвітіння з червня по жовтень. Красиві розсічені листя надають краси міцним..
5.99 грн.
Код товару: 401005
0
Чорнобривці Фантастик - прекрасний високорослий сорт травянистого однорічника. Даний сорт чудово підходить для декоративного оформлення прибудинкової території та квітника. Особливості сорту: • відноситься до однорічної рослини; • рослина формує розл..
5.99 грн.
Код товару: 401001
0
Чорнобривці Малишка Маріетта - чудова теплолюбна рослина яка вражає своїм цвітінням. Використовується сорт для декоративного оформлення квітників, а також бордюрного вирощування. Особливості сорту: • представник однорічних рослин; • відноситься до ни..
4.99 грн.
Код товару: 400062
0
Чорнобривці Антігуа жовті - неймовірно красивий вид однорічної рослини. Вишукана та невибаглива рослина стане прекрасним доповненням всіх квітників. Особливості сорту: • однорічна рослина; • відноситься даний сорт до низькорослих рослин; • висота рос..
33.99 грн.
Код товару: 400102
0
Чорнобривці Лимонна розкіш відрізняються від інших чорнобривців своїм цвітом, який є значно дрібніший за інші. Висота однорічної рослини в середньому 25-30 сантиметрів. Стійкий до посухи а також до легких заморозків. Для посадки підходить будь-яке со..
6.99 грн.
Код товару: 401003
0
Чорнобривці Оранж Флейм - однорічна рослина, яка своїми оригінальними квітами красиво доповнює будь-яку композицію. Кущ невеликий до 30 см з махровим суцвіттям. Квіти мають червоні пелюстки та насичено-золотисту серединку. Рясне та довго-тривале цвіт..
5.99 грн.
Код товару: 400114
0
Чорнобривці Еквінокс помаранчеві - це прекрасний представник гібридів чорнобривців. Щільний кущ висотою 25-30 см стане чудовою прикрасою Вашої клумби. Махрові суцвіття досягають в діаметрі 10 см. Рясне цвітіння триває з червня по жовтень. Теплолюбива..
9.99 грн.
Код товару: 401004
0
Чорнобривці Смугасте чудо - надзвичайно оригінальний сорт однорічної рослини. Відзначається рясний та яскравим цвітінням яке доповнить усі квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • кущ розлогий, висотою досягає 25 см;..
5.99 грн.
Код товару: 401000
0
Чорнобривці Лимонна розкіш - чудова однорічна рослина, утворює компактний кущ середньою висотою 20-25 см. Дрібні поодинокі квіти, яскраво-жовтого забарвлення. Посів насіння у відкритий грунт припадає на квітень. Після посіву насіння необхідно присипа..
5.95 грн.
Код товару: 401007
0
Низькорослі чорнобривці висотою 20-30 сантиметрів сорту Фієста,мають яскраві квіти багряно-помаранчевого відтінку, найчастіше використовується для клумб, так як вони невибагливі до ґрунтів і поливу. Проте, якщо ви хочете отримати рясне цвітіння, в сп..
4.99 грн.
Код товару: 400099
0
Низькорослий сорт чорнобривців Жовтий малюк від своїх “родичів” відрізняється оригінальною серединкою. Квіти яскравого лимонного кольору діаметром 5-8 сантиметрів, мають притаманний тільки їм аромат. Низькорослі: виростають до 20 сантиметрів за розмі..
7.99 грн.
Код товару: 400982
0
Чорнобривці Денді - надзвичайно оригінальний сорт однорічної рослини. Відзначається рясний та яскравим цвітінням яке доповнить усі квіткові композиції. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • кущ розлогий, висотою досягає 25 см; • суцві..
4.99 грн.
Код товару: 401054
0
Чорнобривці Мексиканська м'ята - один з неперевершених сортів однорічних квітів. Використовується рослина для групових та поодиноких посадках на квітниках. Особливості сорту: • однорічна рослина; • висота стебла досягає до 60 см; • квіти складаються ..
6.8 грн.
Тамара Косенко 2020-01-11
Не знаю на честь какой королевы были названы эти бархатцы, этого даже гугл не подсказал. Но этот сорт можно назвать класическим. Вот именно такие бархатцы у нас расли все детство. В уходе, как и все бархатцы, не превередливы, имеют небольшие плотные кусты, что равномерно укрываются цветками. У нас хорошо расли в полутени, по отзывам других садоводов тоже неплохо растут. Для дорожек или бордюров самое то.
Яна Вовк 2020-01-11
Бархатцы мои любимые цветы с детства. А вот эти, немного необычными сначала показались, а потом за пару лет эти двухярусные корзинки так полюбились, что не могу уже без них. Цветут они все лето до самых холодов. Растут практически в любом грунте. Я не увидела разницы будь-то они расли у многоетажного дома в палисаднике или на грядке на даче.
Юлия Иваненко 2020-01-11
В прошлом году решила разнообразить дизайн балкона и заказала в интернет магазине этот сорт бархатцев. Привлекло их яркое изображение на упаковке с семенами. Результатом довольна - неприхотливые всходят в течение нескольких дней, дружно и в большом количестве, цветение долгое. Хорошо себя чувствуют даже в небольших ящичках, где земли не так много.

Краще насіння чорнобривців для вашого саду в нашому магазині

Чорнобривці вважаються найпоширенішою домашньою рослиною. Гарантією такої популярності стала успішна селекція, яка дозволила їм адаптуватися практично до будь-яких кліматичних умов. 

Стебло має висоту від 20 см до 130 см. Низькорослі варіанти зустрічаються рідше. Для рослини характерна велика кількість відгалужень. Через це чорнобривці можуть нагадувати за зовнішнім виглядом кущ. Бутони також значно відрізняються за розміром: їхній діаметр – від 2 см до 15 см. Квітка може бути як однорічною, так і багаторічною.

Види чорнобривців

  • Африканські чорнобривці (прямостоячі) – найчастіше жовті квіти, які ідеально підходять для зрізання. Виростають до 130 см заввишки. Суцвіття – махрові, в діаметрі досягають 15 см. У цю категорію входять такі сорти: Аляска, Жовтий камінь, Антигуа. Найбільші суцвіття мають чорнобривці Антигуа – до 15 см, найдрібніші, 7-сантиметрові – Жовтий камінь. Чашечки Аляски досягають в діаметрі 8-10 см.
  • Французькі чорнобривці (відхилені) – коротші, але об'ємні рослини. В дійсності, це кущ, який виростає до 50 см. Суцвіття мають діаметр до 6 см. Стебло покрите густим яскраво-зеленим листям. У цю категорію входять два сорти: Бонанза і Кармен. Більший варіант – Кармен: досягає у висоту 35 см. Бонанза не росте вище, ніж 30 см.
  • Мексиканські чорнобривці (тонколистові). Виростають до 40 см. Виглядають особливо пишно, завдяки наявності «щитків», які розпускаються на краю суцвіть. Квіточки мають червоний, оранжевий або жовтий відтінок. Сорт Лулу – об'ємний кущ із яскравими лимонними суцвіттями. Сорт Гном повністю відповідає своїй назві: досягає у висоту не більше, ніж 25 см, має помаранчеві, напівмахрові бутони.

У каталозі чорнобривців можна знайти сорти на будь-який смак. Кожен варіант відрізняється візуальною привабливістю й невибагливістю.

Як посадити чорнобривці й доглядати за ними?

Найкраще посів насіння однорічних або багаторічних чорнобривців здійснювати у відкритий ґрунт. Лунки повинні розташовуватися не ближче, ніж 2 см одна від одної. Насіння викладається, після чого присипається шаром землі товщиною 1-2 см і поливається водою. Паростки з'являються вже через декілька тижнів. Після появи 3-4 листочків потрібно провести пересадку. Висадіть паростки на постійне місце на глибину приблизно 2 см. Земля повинна бути «повітряною», пухкою. Бажано, щоб у її складі був торф, перегній. Найкраще чорнобривці ростуть на сонці, але можуть перебувати й у тіні.

Найпростішими в догляді є відхилені чорнобривці. Вони можуть добре рости не в найкращому ґрунті без добрив. Цікаво, що всі види чорнобривців захищені від багатьох хвороб і шкідників. Функцію такого щита виконує своєрідний запах. У холодну пору слід поливати чорнобривці кожні 3-4 дні. У літню спеку проводиться полив щовечора. Регулярно прополюйте бур'яни. Удобрювати чорнобривці рекомендується тричі: коли рослина досягне 10-15 см у висоту, коли з'являться бутони й після цвітіння.

Квіти невибагливі, тому навіть виконуючи мінімальну кількість рекомендацій, будуть радувати вас гарним зовнішнім виглядом. А якщо ви будете ретельно доглядати за чорнобривцями, вони стануть однією з головних прикрас вашого саду!

Доставка насіння і оплата

Доставка насіння чорнобривців і всього посадкового матеріалу, придбаного в нашому інтернет-магазині, здійснюється протягом 2-4 днів в період сезону посадки рослин. Попередньо, для уточнення адреси та умов доставки, з вами зв'яжеться менеджер магазину. Отримати своє замовлення ви можете за допомогою Нової пошти або Укрпошти. Оплата здійснюється готівкою у разі замовлення післяплатою або під час оформлення заявки в режимі онлайн.