0
0

Клематіс Star of India

Відгуки:
(0)
  • Код товару: 200200
  • Наявність: Немає в наявностi
99.99 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 94.99 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 89.99 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 84.99 грн.
- 20% | вiд 20 шт. 79.99 грн.
Доставка

Фіксована вартість

Оплата

Накладений платіж або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доступні варіанти
Доставка

Фіксована вартість

Оплата

Накладений платіж або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Клематіс Star of India (Стар оф Індіа) відноситься до сильноквітучих та стійких рослин. Квіти у клематіса темно-бузкового кольору. Тичинки квітки світлого бежевого відтінку.& Цвіте рослина безперервно починаючи з червня та закінчуючи вереснем. & Виростає у висоту від 1,5 до 3 метрів! Діаметр квітів становить від 12 до 16 см.

Висаджують рослину & навесні в період з квітня по травень у легкий, добре зволожений та дренований грунт. Глибина висадки повинна бути 60-80 см. Відстань між квітами повинна бути щонайменше 1 метр. Також можна висаджувати квітку і восени в вересні-жовтні. Ділянка на якій ростимуть квіти повинна бути сонячною з легким затемненням в полудень. & Доглядати за рослиною доволі легко – достатньо поливати квіти раз на тиждень. У жаркі та сухі дні полив квітів потрібно збільшити до 3-4 разів на тиждень.& Удобрюють рослини починаючи з другого року їх росту у грунті. Спочатку підгодовують клематис калійними добривами, потім фосфорними. Влітку наприкінці цвітіння потрібно удобрити рослини мінеральними добривами.

Удобрювати рослини з першого ж року не рекомендується, оскільки коренева система у них ще занадто молода та може пошкодитись.

Купити клематіси поштою пропонуємо в інтернет магазині Matla Flowers. У нас представлений широкий асортимент товару за доступними цінами.&

Характеристики
Характеристики
Розмір квіток 12-16 см
Тип посадкового матеріалу Саджанець в контейнері p9
Висота рослини 3-4 м
Глибина посадки 60-80 см
Відстань між рослинами 2-3 м
Група обрізки 3 (сильна)
Місце висадки Сонце - Півтінь
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Цікаві пропозиції