Насіння гвоздики

В наявностi
Код товару: 400135
0
Гвоздика Турецька Піноккіо суміш - яскрава квітка, яка має махрові суцвіття з ніжним ароматом. Дворічна рослина утворює не високі стебла, висотою 25-30 см. Насіння висівають на сонячних ділянках. Глибина висіву у легкий, добре родючий грунт на 3-5 см..
9.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401341
0
Гвоздика садова суміш - травянистий сорт гвоздики належить до садови рослин та відзначається яскравим та рясним цвітінням. Особливості сорту: • належить даний сорт до дворічних рослин; • інтенсивне цвітіння на другий рік; • висота рослини досягає 60-..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400025
0
Гвоздика Діана F1 суміш - ранній сорт квітів із великим різноманіттям кольорів. Рослина утворює компактний кущ висотою 20-25 см. Красиве листя темно-зеленого забарвлення. Суцвіття в діаметрі досягають 5-6 см. Рослина полюбляє легкі та добре родючі гр..
35.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401331
0
Гвоздика Периста - травянистий сорт гвоздики належить до садови рослин та відзначається яскравим та рясним цвітінням. Особливості сорту: • належить даний сорт до дворічних рослин; • інтенсивне цвітіння на другий рік; • висота рослини досягає 20-50 см..
5.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401339
0
Гвоздика Шабо - травянистий сорт гвоздики належить до садови рослин та відзначається яскравим та рясним цвітінням. Особливості сорту: • належить даний сорт до дворічних рослин; • інтенсивне цвітіння на другий рік; • висота рослини досягає 60-70 см; •..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400028
0
Гвоздика Чібо F1, суміш - яскрава суміш низькорослих квітів. Попри однорічне цвітіння гвоздика сорту даний сорт користується великою популярністю. Використовується гвоздика для групових та поодиноких посадок, а також для оформлення квіткових композиц..
22.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401342
0
Гвоздика Турецька суміш - яскрава квітка, яка має махрові суцвіття з ніжним ароматом. Дворічна рослина утворює не високі стебла, висотою 25-30 см. Насіння висівають на сонячних ділянках. Глибина висіву у легкий, добре родючий грунт на 3-5 см в глибин..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400027
0
Гвоздика Турецька Махрова - красива багаторічна клумбова рослина з приємним ароматом, часто використовується у флористиці для створення букетів. Вона є чудовим варіантом для урізноманітнення вашого квітника, так як цвіте пучками з рожевих, червоних, ..
11.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400705
0
Гвоздика Тріумф - садовий сорт гвоздики відзначається яскравим та рясним цвітінням. Особливості сорту: • належить даний сорт до дворічних рослин; • цвітіння спостерігається на другий рік після посадки; • висота рослини досягає 60 см; • кущ розлогий, ..
13.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400268
0
Гвоздика садова Гренадін - травянистий сорт гвоздики належить до садови рослин та відзначається яскравим та рясним цвітінням. Особливості сорту: • належить даний сорт до дворічних рослин; • інтенсивне цвітіння на другий рік; • висота рослини досягає ..
11.49 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400556
0
Гвоздика Рожевий амур - багаторічна рослина, середня висота досягає не більше 30 см. Компактний кущ з гіллястими стеблами. Гостре, лінійне листя в довжину досягає 4-5 см. Суцвіття блідо-рожевого кольору з темним кільцями на пелюстках. У відкритий гру..
13.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400554
0
Гвоздика Перський килим - однорічна карликова, китайська гвоздика. Компактний низькорослий кущ висотою досягає 20 см. Красиві поодинокі суцвіття махрові або ж напівмахрові із середнім діаметром квітки 3-5 см. Червоного, рожевого або ж пурпурного відт..
13.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400555
0
Гвоздика Пінокіо (суміш) - низькоросла турецька гвоздика. Дворічна культура має прямі стебла висотою 25 см, а також квіти діаметром 8-12 см. Суцвіття рожевого, червоного та білого кольору. На розсаду насіння висівають в кінці зими у горщики, після ви..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400026
0
Багаторічна гвоздика Насолода - компактна рослина до 20 сантиметрів у висоту. Досить невибаглива до природних умов, але найкраще росте на кислих ґрунтах. Переважно рослину садять на кам’янистих гірках, навколо бордюрів. Квіти біло- рожевого, червоног..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401340
0
Гвоздика Китайська махрова суміш - травянистий сорт гвоздики належить до садови рослин та відзначається яскравим та рясним цвітінням. Особливості сорту: • належить даний сорт до дворічних рослин; • інтенсивне цвітіння на другий рік; • висота рослини ..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400553
0
Гвоздика Карусель - низькоросла карликова гвоздика, середня висота якої досягає 20 см. Однорічна вишукана рослина вкрита прекрасними поодинокими квітами біло-червоного забарвлення. У парники висівають насіння в березні, появу перших сходів очікують н..
13.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Насіння гвоздики

НазваЦіна
Гвоздика Діана F1, суміш 10 гранул Садиба Центр35.99 грн
Гвоздика Периста 0,15 г Геліос5.99 грн
Гвоздика садова Грандіфлора суміш 0,1 г Геліос5.99 грн
Гвоздика турецька Піноккіо суміш 0,3 г Проф.насіння9.99 грн
Гвоздика Карусель китайська карликова 0,1 г Садиба Центр13.99 грн
Гвоздика Китайська махрова суміш 0,2 г Геліос5.99 грн
Гвоздика Насолода 0,5 г АГРОПАК4.99 грн
Гвоздика Пінокіо суміш 0,2 г Садиба Центр6.99 грн
Гвоздика Перський Килим китайська карликова 0,1 г Садиба Центр13.99 грн
Гвоздика Рожевий Амур 0,1 г Садиба Центр13.99 грн

Якісне насіння гвоздики для вашого саду в нашому магазині

Гвоздика – це багаторічна рослина, яка, однак, найчастіше використовується як однорічник або дворічник. Зазвичай на стеблі розташовується одна невелика квітка, що складається з п'яти-семи пелюсток. Існують і більш оригінальні сорти: наприклад, турецька гвоздика, у якій кілька квіточок формують своєрідну «парасольку».

Гвоздика виростає від 15 см до 75 см. Найбільш поширені кольори пелюсток: червоні, рожеві, білі, бордові. Деякі відтінки трапляються рідше: наприклад, лавандовий.

Як виростити гвоздику з насіння?

Процедура вирощування квітки нескладна. Купити насіння гвоздики можна в будь-якому профільному магазині, позаяк ця квітка є дуже розповсюдженою. Кращий період для вирощування в горщику – березень-квітень. Якщо ви хочете посадити гвоздику у відкритий ґрунт, доведеться почекати до травня. Гвоздика теплолюбна, а тому холод ранньої весни може завадити насінню прорости. В обох випадках насіння необхідно помістити в суміш або землю на глибину 2-3 см. Після цього помірно полити. Сходи з'являються не раніше, ніж через 10 днів. Найчастіше потрібно почекати більше, ніж 2 тижні.

Для висадки в домашніх умовах підходять найбільш розповсюджені види суміші. Наприклад, універсальні, які без проблем можна знайти в магазинах. Ідеальний температурний режим на початкових етапах – 12-15 ºC. Виняток – насіння китайської гвоздики: воно найкраще проростає при температурі 18-20 ºC.

Рослина повинна освітлюватися більше, ніж 5 годин на день. Єдиний момент: у спекотні літні дні все ж краще захищати рослини від «пікового» сонця, тобто полуденних променів. Особливого режиму поливу немає: стежте за станом ґрунту і при очевидному висиханні поливайте поверхню.

Де в Україні купити насіння гвоздики?

Варіантів безліч! По-перше, насіння можна придбати в інтернет-магазинах садівничої тематики. Це найбільш комфортний варіант, адже, перебуваючи вдома, ви можете детально вивчити інформацію про товар, після чого замовити доставку на зручний час.

По-друге, є безліч офлайн магазинів особливо у великих містах. Щоб купити тут, доведеться витратити час, зате не потрібно чекати доставку: відразу купили й забрали.

Популярні сорти й види гвоздики:

  • Ліліпот – багаторічні гвоздики, які мають стійкість до помірно низьких температур. Досягають у висоту 25 см, мають безліч розгалужень. Квіти – махрові, в діаметрі досягають 6 см.
  • Шабо – цвіте до перших заморозків. Завдяки видатній красі цей вид користується популярністю в ландшафтному дизайні. Рослина особливо вимоглива до якості ґрунту.
  • Альвуда – справжній універсал. Адаптується практично до будь-якого клімату. Мабуть, єдині неприйнятні умови – сильні холоди.
  • Гренадін – квітка, яка протягом 7-12 днів зберігає свій зовнішній вигляд після зрізання. Відрізняється сильним приємним запахом.
  • Спрей – гвоздика з порівняно великими квітами, яка дуже красиво виглядає в букетах.
  • Діана – гібрид, який може однаково добре рости на сонці або в тіні, але сильно залежить від аерації. Щоб рослина була здоровою, потрібно забезпечити якісну вентиляцію.

Доставка насіння поштою й оплата

Доставка насіння, придбаного в нашому інтернет-магазині, здійснюється протягом 2-4 днів в період сезону посадки рослин. Попередньо, для уточнення адреси та умов доставки, з вами зв'яжеться менеджер магазину. Отримати своє замовлення ви можете за допомогою Нової пошти або Укрпошти. Оплата здійснюється готівкою у разі замовлення післяплатою або під час оформлення заявки в режимі онлайн.

Кориснi статтi
27.04.2018
Які квіти дарувати на свята?
Які квіти дарувати на свята?
Коли ми обираємо і даруємо квіти, ми безсловесно висловлюємо свої почуття до людини, щоб правильно висловити свої емоції, потрібно навчитися говорити мовою квітів і правильно тлумачити кожну рослину. Під час вибору враховуйте вік, стать, привід дарування і те, що ви хочете сказати цим подарунком...
-->