Насіння дворічних квітів

В наявностi
Код товару: 400973
0
21.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401355
0
Віола Триколірна - унікальний сорт декоративної рослини. Відзначається яскравим цвітінням яке стане однією із окрас Вашого підвіконня та прибудинкових територій. Особливості сорту: • однорічна рослина; • у висота досягає 15-25 см; • пелюстки яскраві..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400858
0
12.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400376
0
11.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400364
0
Фіалка Кристал - виняткові дворічні рослини чудово підходять для декоративного оформлення клумб, рабаток та вазонів. Посадку квітів здійснюють у групових посадках в поєднанні зі стокротками та незабудками. Особливості сорту: Фіалка у висоту досягає ..
9.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400319
0
18.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400960
0
Віола Скарлет - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках на балконах, рабатках. Особливості сорту: • рослина у висоту досяга..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400882
0
Фіалка Прозорі кристали - виняткові дворічні рослини чудово підходять для декоративного оформлення клумб, рабаток та вазонів. Посадку квітів здійснюють у групових посадках в поєднанні зі стокротками та незабудками. Особливості сорту:Фіалка у висоту д..
13.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400819
0
Віола Літня ніч - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках. Особливості сорту: • висотою кущ досягає до 20 см, формуючи комп..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401354
0
Віола Рококо - унікальний сорт декоративної рослини. Відзначається екзотичним цвітінням яке стане однією із окрас Вашого підвіконня. Особливості сорту: • однорічна рослина; • у висота досягає до 20 см; • квіти напівмахрові; • пелютки мають гофрованіс..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400961
0
Віола Лебідка - рослина яка заворожує своїм унікальним цвітінням. Вирощування рослини можна здійснювати у відкритому грунті, а також для вирощування у кашпо. Особливості сорту: • висотою кущ досягає до 20 см; • вирощування не вимогливе, чудово підійд..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400869
0
Віола віттрока Фенікс червоно-жовта - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках. Особливості сорту: • рослина формує компактн..
18.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400759
0
Фіалка Целло F1 (суміш) - популярний сорт дворічної рослини відзначається яскравим цвітінням. Найбільш популярне використання у групових посадках, а також у декоративному оформленні клумб, рабаток, а також балконних горщиках. Особливості сорту: У вис..
25.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400991
0
Віола Маджестік - рослина яка заворожує своїм унікальним цвітінням. Вирощування рослини можна здійснювати у відкритому грунті, а також для вирощування у кашпо. Особливості сорту: • висотою рослина 15-20 см; • вирощування не вимогливе, чудово підійде ..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400756
0
Фіалка Целло F1, насичено-оранжева - даний сорт фіалки прекрасно підходить для декоративного оформлення квітника, а також підвіконь. Дана квітка досить сильно схожа на цвітіння габітусу.Особливості сорту: Відноситься фіалка Целло до великоквіткових р..
91.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400757
0
Фіалка Целло F1, Лимонно-Жовта - широко популярний сорт фіалки чудово підходить для декоративного оформлення підвіконь та вуличного оформлення. Відзначається фіалка сорту Целло стійкістю до зниження температур та погіршення погодних умов.Особливості ..
97.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400755
0
Фіалка Целло F1, ніжно-рожева - дворічна рослина, відзначається яскравим цвітінням. Фіалка сорту Целло чудово підходить для декоративного оформлення квітника, рабаток, а також для окраси підвіконь чи балконів.Особливості сорту:Компактна рослина форму..
97.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401565
0
Фіалка Нічна суміш 0,5 г - яскрава суміш багаторічних квітів. При цвітіні квіти формують міцні , прямостоячі пагони висота яких досягає 70-90 см на яких формуються дрібна квіти діаметром 2 см різноманітного забарвлення. Цвітіння досить красиве, яскра..
4.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400761
0
Фіалка Корнута F1 Вічка - дворічна яскрава квітка яка прекрасно підійде для декоративного оформлення підвіконь та балконів. Завдяки різнобарвному цвітінню сорт Корнута F1 Вічка користується великою популярністю.Особливості сорту: Рослина формує компа..
13.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401024
0
Віола Спаніш Айс - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках на балконів, рабатках. Особливості сорту: • рослина у висоту дос..
8.46 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401672
0
Віола Скарлет - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках на балконів, рабатках. Особливості сорту: • рослина у висоту досяга..
5.92 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400844
0
Віола Синє море - рослина яка заворожує своїм унікальним цвітінням. Вирощування рослини можна здійснювати у відкритому грунті, а також для вирощування у кашпо. Особливості сорту: • дворічна рослина; • висотою рослина до 25 см; • вирощування не вимогл..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401022
0
Віола Сільвербрайт - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках на балконів, рабатках. Особливості сорту: • рослина у висоту д..
5.92 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401671
0
Віола Ред Вінг - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках. Особливості сорту: • рослина формує компактний кущ висотою 15-20 ..
5.92 грн.
Немає в наявностi

Вартість Насіння віоли

НазваЦіна
Віола вітроока Швейцарські гіганти 0,2 г Проф.насіння11.99 грн
Віола віттрока Сапфір 20 шт Проф.насіння18.99 грн
Віола віттрока Фенікс червоно-жовта 20 шт Проф.насіння18.99 грн
Віола Літня ніч 30 шт Геліос5.99 грн
Віола Лебідка 30 шт Геліос5.99 грн
Віола Маджестік 30 шт Геліос5.99 грн
Віола Рококо 30 шт Геліос5.99 грн
Віола Скарлет 30 шт Геліос5.99 грн
Віола Трикольорова 30 шт Геліос5.99 грн
Віола Чорний король F1 0,1 г GL Seeds12.99 грн

Серед домашніх квітів братки завжди займали почесне місце, багато в чому завдяки гарним і незвичайним поєднанням відтінків на своїх пелюстках. Широкий асортимент сортових варіацій дозволяє вибрати відповідний сорт кожному квітникарі, але в будь-якому випадку для початку варто купити насіння віоли (офіційна назва рослини). У магазині Matla Flowers можна вигідно придбати посадковий матеріал практично будь-якого популярного сорту квітки, але головне, що він завжди буде лише високої якості та за доступною вартістю. 

Насіння віоли

Анютині очі однаково добре виглядають як у поодиноких посадках, так і в поєднанні з іншими квітами в рокаріях і клумбах. Щоб виростити красиву і здорову рослину, важливо знати, яке саме насіння квітів віоли краще купити. Основними характеристиками якісного посадкового матеріалу будуть:

 • чиста та рівна поверхня по всій площі насіння;
 • немає ознак і запаху гнилі;
 • відсутність слідів життєдіяльності шкідників та бактерій;
 • ціла та акуратна упаковка, без пошкоджень, потертостей та розмоклих місць.  

Перед посівом насіння проходить спеціальну обробку: знезараження в розчині марганцівки або спеціальному препараті для квітучих рослин (помістивши в марлю, їх замочують на ніч у вибраному типі рідини), а потім витримують у стимуляторі зростання 30—40 хвилин. >

Віола: опис домашніх квітів, сорти

Чи вирішите купити насіння віоли оптом або тільки починаєте свій шлях квітника з посадки невеликої партії рослин, у будь-якому випадку корисно знати про основні популярні сорти культури. До найбільш популярних сьогодні відносять:

 1. Вітрока Рококо. Часто застосовується для оформлення прибудинкової території, декоративного оформлення підвісних рокаріїв та класичних квітників. На невеликих кущиках, висотою до 20 см формуються різнобарвні яскраві квіточки, діаметром 6 см. Для продуктивного вирощування розсаду краще висівати у травні, а у відкритий ґрунт переносити вже у липні-вересні.
 2. Вітрока Фенікс. Гібридний сорт червоно-жовтого кольору також добре підходить для будь-яких домашніх композицій. Висота кущиків — не вище 20 см, але діаметр самих кольорів більший, ніж у попереднього варіанту, і становить 6—8 см. Висів у відкритий ґрунт можна проводити вже на початку літа.
 3. Альпійське озеро. Від попередніх варіантів відрізняється великими квітами насичено синього забарвлення, із чорною серединкою. Цвітіння - рясна і пишна, а щоб воно почалося влітку, насіння краще висівати навесні або під зиму.
 4. Спаніш Айс. Ще один гібридний сорт, який часто висаджується у квітники та рокарії. Квіти досягають діаметра 6-8 см, їх пелюстки насичено чорного кольору, з тонким білим облямівкою. Посів у відкритий ґрунт проводиться в першій половині літа, а цвітіння припадає на травень-червень наступного сезону.
 5. Скарлет. Насичено бордовий, гібридний різновид віоли для домашнього вирощування в квіткових композиціях, з діаметром квітів 5-8 см. Посів у відкритий ґрунт проводиться на початку літа, а основний період цвітіння припадає на травень-червень наступного року.

Всі сорти добре почуваються як у закритому, так і у відкритому ґрунті, в останньому випадку вимагаючи мінімального догляду. 

Вирощування віоли

Як тільки висіяне насіння зійде, скло слід прибрати, а самі ємності з рослинами перенести в більш прохолодне місце, з розсіяним світлом (не можна допускати попадання прямих сонячних променів). На даному етапі весь догляд за квітами зводиться до періодичного зволоження ґрунту з пульверизатора та внесення рідких мінеральних добрив двічі на місяць. 

Пікірувати рослини можна буде відразу, як тільки на них з'явиться перша пара справжнього листя, а ще через кілька тижнів допускається висаджування у відкритий ґрунт (якщо дозволяє погода). Вже з квітня на території вибирають ділянку, що добре освітлюється сонцем, перекопують його і вносять товчене вугілля, з розрахунку 1 частина землі на 0,2 частини вугілля. Альтернативним варіантом стане суміш із перегною, торфу, дернового ґрунту та піску змішаних у пропорції 2:2:2:1. 

Полив віоли здійснюється відразу після посадки, а надалі рослинам достатньо природних, помірних опадів. 

Пропонуємо замовити насіння віоли в нашому магазині

Окрім широкого асортименту сортів посадкового матеріалу віоли та їх доступної вартості, магазин Matla Flowers надає своїм клієнтам чимало інших вигідних умов:

 • оплата замовлення при отриманні або онлайн;
 • гарантію високої якості всієї представленої продукції;
 • наявність акційних пропозицій;
 • можливість доставки по території України згідно з фіксованими тарифами провідних транспортних компаній. 

Вирішивши замовити насіння віоли на сайті магазину, незабаром ви отримаєте красиву квітучу рослину на своїй ділянці, що підтверджує численні позитивні відгуки вже постійних клієнтів.

Кориснi статтi
27.04.2018
Які квіти дарувати на свята?
Які квіти дарувати на свята?
Коли ми обираємо і даруємо квіти, ми безсловесно висловлюємо свої почуття до людини, щоб правильно висловити свої емоції, потрібно навчитися говорити мовою квітів і правильно тлумачити кожну рослину. Під час вибору враховуйте вік, стать, привід дарування і те, що ви хочете сказати цим подарунком...
-->