Насіння антиринуму (левиний зів)

В наявностi
Код товару: 400879
0
Левкой махровий червоний Рубін - доволі тендітна але надзвичайно вражаюча квітка. Дана рослина стане однією із найбільших окрас будь якого квітника. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • за формою квіти махрові; • діаметром квіти дося..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401315
0
Левині ротики золотисті Алтголд - надзвичайно красивий та ніжний різновид весняно-літньої квітики. Відзначається яскравою та водночас ніжною рослиною. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • висота рослини досягає 70-80 см; • квіти вели..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400292
0
Левкой Ексельсіор темно-червона - однорічна рослина висота якої досягає 70-75 см. Великі квіти зібрані в компактне суцвіття, діаметром досягають 6 см. Вирощується дана культура в теплиці при оптимальній температурі +10-15С, посів у закритий грунт при..
13.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401320
0
Левині ротики рожеві - надзвичайно красивий та ніжний різновид весняно-літньої квітики. Відзначається яскравою та водночас ніжною рослиною. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • висота рослини досягає 80 см; • квіти великого розміру ,..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400296
0
Левкой Ексельсіор темно-рожевий - однорічна рослина висота якої досягає 70-75 см. Великі квіти зібрані в компактне суцвіття, діаметром досягають 6 см. Вирощується дана культура в теплиці при оптимальній температурі +10-15С, посів у закритий грунт при..
11.49 грн.
В наявностi
Код товару: 400121
0
Ротики садові Каліфорнія суміш - чудова однорічна трав'яна рослина. Кущ висотою 80-90 см з видовженими темно-зеленими листками та прекрасними великими, яскравими квітами. Період цвітіння триває з червня і до заморозків. Віддає перевагу дренованим, ро..
6.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400470
0
Маджестік суміш - гарно підходить для посіву у ящики найбільш підходящий в березні, на постійне місце розсаду висаджують у середині травня. Необхідно дотримуватись відстані між рослинами до 20 - 30 см. Висота квітки досягає 45 см. Погано переносить п..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400978
0
Ротики садові Веселка суміш - однорічна декоративна рослина. Сильно розгалужений, компактний кущ висотою до 30 см починає  своє цвітіння з червня і до заморозків. Квіти мають оригінальну форму, розкриваються знизу до верху. Невибаглива рослина добре ..
7.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401333
0
Левкой махровий золотистий - доволі тендітна але надзвичайно вражаюча квітка. Дана рослина стане однією із найбільших окрас будь якого квітника. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • за формою квіти махрові; • діаметром квіти досягают..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401316
0
Левині ротики Аляска - надзвичайно красивий та ніжний різновид весняно-літньої квітики. Відзначається яскравою та водночас ніжною рослиною. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • висота рослини досягає 80 см; • квіти великого розміру ,..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400890
0
Левкой махровий Діамантова троянда - доволі тендітна але надзвичайно вражаюча квітка. Дана рослина стане однією із найбільших окрас будь якого квітника. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • за формою квіти махрові; • діаметром квіти ..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400136
0
Ротики Кімосі суміш - однорічна декоративна рослина. Сильно розгалужений, компактний кущ висотою до 30 см починає своє цвітіння з червня і до заморозків. Квіти мають оригінальну форму, розкриваються знизу до верху. Невибаглива рослина добре переноси..
9.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400291
0
Левкой Ексельсіор суміш - однорічна рослина висота якої досягає 70-75 см. Великі квіти зібрані в компактне суцвіття, діаметром досягають 6 см. Забарвлення квітів різноманітне і надасть будь якому квітнику унікальності. Вирощується дана культура в теп..
38.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401317
0
Левині ротики Багряний - надзвичайно красивий та ніжний різновид весняно-літньої квітики. Відзначається яскравою та водночас ніжною рослиною. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • висота рослини досягає 80 см; • квіти великого розміру..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 401319
0
Левині ротики Низькі суміш - надзвичайно красивий та ніжний різновид весняно-літньої квітики. Відзначається яскравою та водночас ніжною рослиною. Квіти прекрасно підійдуть для використання не тільки на квітнику, а також у горщику. Особливості сорту: ..
5.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400674
0
Антіррінум махровий Твінні F1 суміш - представник гібридного сорту низькорослої рослини. Компактна кущова культура у висоту досягає 15-25 см. Кущ вкритий пишними, махровими квітами різноманітного забарвлення. На розсаду насіння висівають в середині б..
28.99 грн.
В наявностi
Код товару: 400274
0
Антірінум Кімосі (суміш) - компактна однорічна рослина, середньою висотою досягає 25 см. Кущ вкритий великими квітками, які зібрані в суцвіття  різноманітного забарвлення. На розсаду насіння висівають в середині березня, після чого накривають плівкою..
13.99 грн.
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400877
0
Левкой махровий суміш - доволі тендітна але надзвичайно вражаюча квітка. Дана рослина стане однією із найбільших окрас будь якого квітника. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • за формою квіти махрові; • діаметром квіти досягають до ..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400880
0
Левкой махровий білий Вальс - доволі тендітна але надзвичайно вражаюча квітка. Дана рослина стане однією із найбільших окрас будь якого квітника. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • за формою квіти махрові; • діаметром квіти досягаю..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401318
0
Левині ротики суміш - надзвичайно красивий та ніжний різновид весняно-літньої квітики. Відзначається яскравою та водночас ніжною рослиною. Особливості сорту: • належить до однорічних рослин; • висота рослини досягає 70-85 см; • квіти великого розміру..
5.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 400388
0
Антіррінум карликовий Снеппі F1 суміш - гібридна однорічна культура. Утворює компактный кущ середньою висотою досягає 20-25 см. Культура має чудові дрібні, напівмахрові квіти зібрані у суцвіття, висотою досягають 10 см. На розсаду насіння висівають у..
23.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 499999
0
Антірінум Снеппі F1 суміш - одна з найбільш популярних однорічних рослин, чудово підходить для декоративного оформлення квіткових клумб. Часто дані квіти також використовують для посадки у горщиках, що дозволяє також прикрасити балкони та підвіконня...
9.78 грн.
Немає в наявностi
Продано
Немає в наявностi
Код товару: 401644
0
Антирринум, або іншими словами ротики Маджестік - це однорічна рослина, яку садять на розсаду в ящики на початку березня . Чорнозем повинен бути добре підживлений, оскільки при пересадці на нове місце рослина стає ослабленою і погано переносить & різ..
4.99 грн.
Немає в наявностi

Вартість Насіння антиррінуму

НазваЦіна
Антірінум Кімосі суміш 0,05 г Садиба Центр13.99 грн
Антірінум Маджестік 0.2 г АГРОПАК5.99 грн
Антірінум Твінні F1 суміш 20 шт Садиба Центр28.99 грн
Левині ротики (Антиррінум) Багряні 0,1 г Геліос5.99 грн
Левині ротики (Антиррінум) золотисті Алтголд 0,1 г Геліос5.99 грн
Левині ротики (Антиррінум) Низькі суміш 0,1 г Геліос5.99 грн
Левині ротики (Антиррінум) рожеві 0,1 г Геліос5.99 грн
Левині ротики Аляска (Антиррінум) 0,1 г Геліос5.99 грн
Левкой Ексельсіор суміш 0,5 г Проф.насіння38.99 грн
Левкой Ексельсіор темно-рожевий 0,1 г Проф.насіння11.49 грн

Краще насіння ротиків для вашого саду в нашому магазині

Антиррінум (Левиний зів) - це однорічна рослина, яка може використовуватися і як дворічна. Його особливістю є стійкість до помірно низьких температур. Завдяки цьому антиррінум можна зустріти у великій кількості географічних зон. Рослина може бути як низьким (близько 15 см), так і високим (більше метра).

Розсада антиррінум користується популярністю, зокрема, тому що догляд за рослиною відносно простий. Досить вчасно поливати зелень і періодично підгодовувати. Рослина дуже чуйно реагує на «допомогу» з боку садівника: достатня кількість поживних речовин позитивно позначається на зовнішньому вигляді рослини.

Вирощування ротиків садових з насіння

Вирощують ротика як у відкритому грунті так і в горщиках. Для вирощування в горщику оберіть підготовлений субстрат, який повинен бути м'яким і пухким. Перед посадкою його необхідно обробити в мікрохвильовій або обдати окропом. Сіяти антиррінум не обов'язково в власноруч підготовлений грунт. Можна використовувати готовий субстрат, що містить листовий грунт, торф і річковий пісок.

Якщо ви не садите рослину у саду то для посадки оберіть просторий неглибокий контейнер. Для початку насипте субстрат і гарненько його утрамбуйте. Далі рівномірно розподіліть суміш насіння на поверхні, після чого вдавіть їх всередину будь-яким підходящим предметом: наприклад, ложечкою. Глибина не повинна перевищувати 3 см.

Ємність з розсадою потрібно захистити від пересихання. Для цього її можна закрити харчовою плівкою. Кращі умови для вирощування - світле місце з температурою 20-25 градусів. Не перестарайтеся з температурою: в дуже теплому приміщенні може початися процес гниття. Пікірування проводиться після появи перших листочків.

Догляд за рослиною в горщику та у відкритому грунті

Оптимальна температура для рослини - 20-25 градусів. Більш низький показник не стане критичним для неї, але кращі візуальні якості воно виявляє саме при зазначених умовах. Посадка і догляд не викликають проблем. Взимку поливати квітку можна зовсім раз в тиждень. У теплу пору року - один раз в 3-4 дня. Пам'ятайте, що квітка не можна поливати холодною водою. Вона повинна бути кімнатної температури.

За рослиною, яка росте у відкритому грунті догляд менш вибагливий – видаляйте бур’яни та періодично поливайте.

Види антиррінуму

  • Махровий. Низькоросла рослина з махровими квітами. Найчастіше не росте вище ніж 20 см. Відмінно підходить для вирощування в горшках, прикраси бордюрів, доріжок. Особливо гарний - білий, жовтий і червоний махровий антиррінум.
  • Ампельний. Рідкісний вид, який був спеціально виведений для вирощування в кашпо (ваза особливої форми). Відрізняється висотою (може бути більше 1 м), а також великою кількістю квітів. Особливо часто ампельний антиррінум можна зустріти в ресторанах та інших закладах. Він не має потужного запаху і чудово прикрашає інтер'єр.

Не важливо, багаторічний або однорічний антіррінум, - в будь-якому випадку ця рослина є справжньою знахідкою як для будинку, так і для саду. Він гарний і простий в догляді.

Доставка і оплата

Доставка насіння і всього посадкового матеріалу придбаного в нашому інтернет магазині здійснюється протягом 2-4 днів в період сезону посадки рослин. Попередньо для уточнення адреси та умов доставки з вами зв'яжеться менеджер магазину. Отримати своє замовлення ви можете за допомогою Нової пошти або Укрпошти. Оплата замовлення здійснюється готівкою при замовленні післяплатою або при оформленні замовлення в режимі онлайн.


Кориснi статтi
18.02.2020
Як посадити лілейники у відкритий грунт
Як посадити лілейники у відкритий грунт
Лілейники в народі називають «квіткою щастя». Точно підтвердити, що вони мають чарівні властивості ми беремося, але із задоволенням розповімо про всі тонкощі їх вирощування в саду...
27.08.2021
Подарунок кожному клієнту сезон «Осінь 2021»
Подарунок кожному клієнту сезон «Осінь 2021»
При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. При замовленні на 500 грн - в подарунок 3 Тюльпани Міх. При замовленні від 1000 грн - в подарунок 5 Тюльпани Міх. При сумі в 1500 грн - 5 Тюльпанів Міх + безкоштовна доставка!..
20.06.2020
Барбарис в ландшафтному дизайні саду: цікаві ідеї
Барбарис в ландшафтному дизайні саду: цікаві ідеї
Незважаючи на те, що відомо більше 600 сортів барбарису, лише кілька десятків видів використовується для ландшафтного дизайну. Тому ми вирішили розповісти про найбільш популярні його сорти, особливості посадки, правильного догляду та поділитися найцікавішими ідеями..
-->