0
0

Гладіолус Bananarama

Відгуки:
(3)
  • Код товару: 300031
  • Наявність: Є в наявності
7.49 грн.
- 5% | вiд 6 шт. 7.12 грн.
- 10% | вiд 9 шт. 6.74 грн.
- 15% | вiд 12 шт. 6.37 грн.
- 20% | вiд 60 шт. 5.99 грн.
Доставка

Фіксована вартість

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доступні варіанти
Мінімальна кількість для замовлення: 3
Доставка

Фіксована вартість

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Неймовірне поєднання ніжності та яскравого жовтого кольору гладіолусів Bananarama (Бананарама) виглядає надзвичайно красиво.
Якщо ви ще не впевнені які кольори квітів ви хочете бачити у своєму саду, можемо сказати, що гладіолус Бананарама просто зобов’язаний бути серед ряду ваших рослин на квітнику. Своїм кольором він зачарує ваc та буде дарувати тепло та сонячний настрій.
Висаджувати гладіолуси необхідно навесні в квітні-травні, орієнтуйтесь на погодні умови. Саджайте квіти тоді, коли встановиться тепла температура повітря та минуть нічні заморозки.&
Саджають гладіолус в глинистий грунт або чорнозем на глибину в 10-15 см для великих за розміром цибулин, та 5-10 см для малих цибульок. Висаджують квітку на сонячній, добре освітленій ділянці. Цибулини гладіолусів поштою ви можете замовити в інтернет магазині Matla Flowers. У нас широкий асортимент товару та доступні ціни!

Характеристики
Характеристики
Висота рослини 110-130 см
Кількість в упаковці 1 шт
Розмір посадкового матеріалу 10/12
Глибина посадки 10 см
Відстань між рослинами 15-20 см
Місце висадки Сонце - Півтінь
Період посадки Квітень - Червень
Період цвітіння Липень - Вересень
Відгуків (3)
Ольга
Ольга
05.12.2017
У мене гладіолуси - улюблені садові квіти. маю багато різноманітних кольорів. Найбільше білих. Але я квітникар-початківець, бо тільки нещодавно почала садити,клумби нема, квіти висаджую на грядках. Я ніколи з ними нічого особливого не робила, на зиму викопувала, сушила на сонечку і зберігала в холодній кладовці. Але не знала, що висаджувати треба окремо... Дійсно, щось минулого літа вони не мали таких насичених кольорів ((( І взагалі якісь не такі гарні були. Думаю, що земля поганенька, треба буде на цей сезон підшукати інше місце.
Іра
Іра
05.12.2017
Що потрібно з дітками гладіолусів робити?
Відповідь адміністратора
Дивлячись які у вас на них плани, можна  викопати і підсушити все разом, а потім весною вже відділити, коли очистите цибулини посадіть окремо, а дітки можна окремо висіяти (вони цвітуть через рік).
Марія
Марія
05.12.2017
Минулого року я особисто повикидала всі рожеві дички гладіолусів, а цього року їх знову повно. і звідки то береться, якщо вони не перезапилюються? 
Відповідь адміністратора
Під час зрізки квітів кожен сорт потрібно зрізати окремо (можна промивати ніж у розчині марганцовки), для того, щоб сік з одного сорту не потрапляв на інший. ''Дички'' треба знищувати.
Вам це допоможе