Виставка квітів Myplant&Garden у місті світової моди - Мілані!

Як правило, Мілан у всіх асоціюється зі світовою модою і шопінгом. Цього року Італія особливо потішить квітникарів, адже саме в цьому місті з 21-23 лютого 2018 року пройде грандіозна експозиція Myplant&Garden. Це виставка світового рівня, головна подія наступного року для представників ринку садівництва та флористики. Виставку відвідують на рік понад 13 тис людей!

Це головна подія у сфері квітникарства у 2018 році, яка принесе багато користі для всіх учасників. На вас чекають понад 576 експонатів, які точно вас зацікавлять. У вас буде можливість познайомиться зі світовими виробниками квітів!

На експозиції відомі всьому світу виробники презентують новітні підходи у вирощуванні, а також представлять актуальні на сьогоднішній день інструменти та аксесуари.

Myplant&Garden - це чудовий спосіб провести зимові свята в прекрасному місті моди і зануритися в дивовижну атмосферу!

На виставці будуть представлені:

  • домашні рослини і вуличні;
  • всілякі горщики і контейнери для висадки;
  • ґрунти, ємності та фітосанітарні продукти;
  • садова техніка та обладнання;
  • прикраси, декор і флористика;
  • конструкції для саду і незвичайні архітектурні рішення.

Інформація про нові технології, різні аксесуари для саду допоможуть вам збагатитися новою для себе інформацією та оформити свій сад як справжній витвір мистецтва! Флористи також знайдуть для себе багато корисного, адже на заході будуть представлені різноманітні квіти, прикраси для букетів та багато іншого.

На більш ніж 30 000 кв м експоплощі будуть презентовані кращі квіткові композиції, флористичні рішення і багато іншого, що точно порадує садівника, як початківця, так і професійного! Тепер ви знаєте, як можна провести зимові канікули - варто вирушити до Мілана, щоб почерпнути знання в галузі садівництва, флористики і, можливо, привезти додому незвичайні ідеї та рішення для свого квітника.

Користь від присутності на виставці

Ви можете знайти постачальників і стрімко розвиватися для себе в улюблених напрямках, дізнаєтеся про новинки в галузі садівництва від провідних виробників, а також зможете ознайомитися з усіма новинками в сферах садового мистецтва! Такий захід варто відвідати, адже для кожної людини, яка займається вирощуванням квітів професійно, це ще одна нагода професійного зростання та розвитку своїх навичок і вмінь!

Коментарі
-->