Квіти занесені до Червоної Книги

Природа землі надзвичайна! Різноманітні запашні рослини, екзотичні тварини та дивовижні птахи населяють цю планету. Але, на жаль, людина не завжди ставиться до флори і фауни з повагою. Вирубка дерев, зрізання квітів призводять до того, що деякі види потрапляють під загрозу зникнення.

Щоб запобігти їхньому вимиранню, ці види заносяться до Червоної Книги. Незважаючи на те, що книга не має статусу юридичного акта, можна розглядати її як наукову програму. Головне завдання - охорона видів, які зникають. Як засвідчила практика, багато квітів, які було занесено до Червоної книги, вдалося зберегти, що свідчить про те, що зусилля були не марними, і завдяки Червоній книзі багатьом рослинам уже не загрожує небезпека.

Квіти занесені до Червоної Книги

Конвалія травнева

У це важко повірити, але всіма улюблена конвалія перебуває під загрозою. Це пов'язано з її безконтрольним зриванням людьми. Часто конвалію виривають просто з коренем, через що вона більше не може прорости. Рослина популярна тим, що її екстракт використовують як ліки для серця. Росте вона в лісах, але також її можна виростити на своїй садовій ділянці.

Тюльпан

До Червоної книги занесено тюльпан Липського і Шеренка. Туристи бездумно зривають їх, а багато хто використовує в лікарських цілях.

На сьогодні відомо багато сортів цієї рослини. Це популярні квіти як у садівництві, так і у флористиці. Цвітуть у період з березня по липень, бувають ранніми або пізніми.

Підсніжник

Красивий, тендітний, з неймовірно ніжним ароматом. Батьківщиною підсніжника є альпійські луки. Зараз зустріти його можна дуже рідко. Вирощують підсніжник здебільшого в ботанічних садах. Зникаючим він став через безконтрольний зрив людьми та освоєння людиною нових земель. Якщо ви хочете насолоджуватися красою цієї квітки, висадіть її у відкритий ґрунт біля будинку або на клумбі.

Підсніжник невибагливий, любить поживні ґрунти і не вимогливий до освітлення. Його практично не потрібно поливати, достатньо талої води. Також не потребує він підполки, адже навесні розпускається першим.

Врятувати природу можна дбайливим ставленням до неї. Якщо ви хочете потішити себе або близьких квітами, виберіть альтернативу - посадіть у саду цибулини або купіть вазон. Краще рослини будуть у ґрунті, так вони тішитимуть вас довгий час і не зів'януть. Купити квіти ви можете в нашому інтернет магазині. Відправляємо замовлення по всій Україні.

Коментарі
-->