Квітковий гороскоп

Кожна квітка, як і людина, належить до певних знаків зодіаку і піддається впливу планет. Мати квіти, що відповідають вашому знаку, вдома бажано, оскільки вони тільки покращують ваші плюси характеру, при цьому пом'якшують недоліки.

Квіти за знаками зодіаку

Овен

Уособлює силу, життєву енергію і загартований характер. Підходять овнам: азалія індійська і японська, бегонія королівська і карликовий гранат.

Азалія - прекрасна кімнатна рослина, вважається, що вона покращує продуктивність роботи. Найкраще місце для неї - ваш робочий стіл вдома або в кабінеті в офісі.

Бегонія - здатна нейтралізувати негатив, що виникає в суперечках. Бегонія - це прекрасна прикраса для дому.

Телець

Уособлює силу, стабільність і матеріальний достаток. Рослини допомагають представникам цього знака в досягненні висот. Підходять: цикламен, глоксинія і фіалка. Цикламен підвищує настрій, фіалка заспокоює, налаштовує на відпочинок, а глоксинія випромінює позитивну енергетику і нейтралізує негативну.

Близнюки

Рослини для цього знака дуже красиві й екзотичні - це аспарагус, плющ, папороті. Аспарагус дуже цінується за красиві ажурні пагони. Вважається, що він здатний принести в життя гармонію. Плющ заспокоює, дарує внутрішнє умиротворення і радість. Папороті сприяють набуттю почуття врівноваженості навіть у найскладніших ситуаціях.

Рак

Раки - сімейні, домашні люди. Їхні рослини ті, які покращують атмосферу в сім'ї, дають гармонію і спокій. Це бегонія, алое і фуксія.

Лев

Оскільки Лев пов'язаний із творчістю, активністю та благородством, його квіти - герань, кала, гібіскус. Вони нейтралізують негатив, сприяють творчому натхненню, а також створенню сімейного затишку.

Діва

Це інтелектуальні, аналітичні особистості. Квіти Дів - монтсера, айстра, аспарагус. Вони впливають на духовний, розумовий розвиток і вдосконалення.

Терези

Це люди, які намагаються знайти щастя і врівноваженість у всьому. Терезам варто вибирати хризантему, гортензію, а також азалію індійську. Вони допомагають встановити баланс, рівновагу між почуттями і розумом і знайти гармонію.

Скорпіон

Це наполегливий, методичний і спокійний знак. Квіти скорпіона - кактуси й олеандр. Вони розвивають творчі здібності, таланти і допомагають у досягненні висот в обраній сфері життя.

Стрільці

Це запальні, активні та цілеспрямовані. Талісмани - бонсай, лимон, фікус. Вони розвивають допитливість і прагнення пізнати світ краще.

Козеріг

Це уособлення методичності та спокою в усьому. Квітка-талісман - фікус. Вона розвиває ентузіазм, покращує концентрацію уваги.

Водолій

Творчі та креативні, часто бувають "білими воронами". Їхні рослини дуже рідкісні, це кімнатний клен, молочай. Вони позитивно впливають на людину і мають чудовий вигляд в інтер'єрі.

Риби

Квіти-талісмани - магнолії, орхідеї та герань. Вишукані аромати і зовнішній вигляд цих квітів благотворно впливають на Риб.

Рекомендуємо обзавестися зодіакальною квіткою і поспостерігати, яким змінам у вашому житті та характері вона посприяє.

Коментарі
-->