Цвітіння екзотичної тигридії

Тигрідії - сонячні та світлолюбні рослини. Цвітіння недовговічне (всього один день), але дуже красиве! Висадити тигрідії у своєму саду однозначно варто. Якщо ви посадите їх групкою, то зможете продовжити період цвітіння! Квітконоси здатні дарувати до 5 квіток, тому, як тільки відцвіте один бутон, за ним розпуститься інший! Так ви зможете насолоджуватися їхньою красою довгий час. Тигридії невибагливі, тому з їх вирощуванням легко впоратися навіть квітникарю-початківцю!

Тигрідія вирощування

Висаджувати їх потрібно на сонячних ділянках. Можна вирощувати і в півтіні або тіні. При цьому яскравість цвітіння не зміниться, але самі квітконоси будуть слабшими. Вам необхідно буде підв'язувати їх. Дуже важливо, щоб місцевість, де будуть рости квіти, була захищеною від сильного вітру і протягу. Навіть невеликий порив вітру може пошкодити тендітні квітконоси. Тигрідії також не люблять щільного ґрунту, оптимальним варіантом для них стане легкий, дренований і поживний ґрунт. Якщо ґрунт має щільний шар, розпушіть його додаванням тирси і піску.

Сажают тігрідії весною, потрібно дочекатися періоду, коли встановиться тепла погода, зійде сніг і не буде загроз виникнення нічних морозів. Великі цибулини висаджують на глибину 10 см, невеликі - 5 см. При висадці дотримуйтесь правильної відстані між квітами - 15 см.

Тигридія догляд

Доглядати за рослиною досить просто. Якщо тигрідії ростуть у ґрунті з поживним складом, тоді добрив не потрібно. При виснаженому ґрунті підгодуйте квіти через місяць після того, як з'являться перші листочки.  Друге підживлення проводять з появою перших бутонів. Найкращим варіантом для тигрідії будуть мінеральні розчини.  Квіти люблять вологу, важливо ретельно поливати їх, щоб вода повністю пройшла через ґрунт і дійшла до коренів. У посушливе літо варто не тільки регулярно і рясно поливати квіти, а й обприскувати їх з пульверизатора.

Як зберігати цибулини тигрідій

Восени цибулини викопують, акуратно відчищають від землі і потім сушать. При цьому не рекомендується ділити цибулини, почекайте до весни. Зберігання посадкового матеріалу має бути в ємностях з торфом. Важливо при цьому дотримуватися правильного температурного режиму - він має бути від +3 до +10 градусів.

Купівля тигрідій

Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете поставити їх нам! Ми завжди онлайн і готові проконсультувати і допомогти вам з вибором тигрідій для саду.

Коментарі
-->