Топ-10 квітів осінньої колекції

Плануючи висадку, важливо орієнтуватися на красу рослин і на рівень їхньої примхливості. Якщо ви квітникар-початківець, вибирайте ті варіанти, які вимагають мінімум зусиль у вирощуванні.

Пропонуємо топ 10 осінньої колекції:

  • тюльпани. Популярні у квітникарстві та флористиці.  Їх різноманітність колірної гами заворожує. Цибулини голландських тюльпанів вишукані, півонієподібні та махрові, яким би ви не віддали перевагу, вони стануть прикрасою квітника.
  • гіацинти. Їхні пишні шапки - це чудовий варіант для домашньої вигонки. Їх можна виростити вдома в горщику до зимового свята або до 8 березня. Цвіте гіацинт квітка 2-4 тижні. В інтернет магазині Matla Flowers ви можете вибрати цибулини гіацинтів з доставкою у ваше місто.
  • горді та елегантні нарциси. Вони досить невибагливі, тому ви легко їх виростите без особливих витрат з вашого боку. Нарциси дуже красиві, їхні відтінки будуть чудово виглядати з тюльпанами.
  • алліум. Пропонуємо звернути на нього увагу. На сайті Matla Flowers представлені різні алліуми. Низькорослі підходять для вирощування на зрізання, але якщо ви хочете зробити свій квітник неперевершеним, тоді висадіть цибулю алліум гладіатор, яка заввишки досягає до 160 см. Не помітити таку красу на вашій клумбі буде просто неможливо!
  • мускарі.  Їх ще називають мишачим гіацинтом, вони чудово підходять для флористичних композицій. Вони не ростуть понад 25 см, тому краще висаджувати їх поруч із низькорослими. Ці милі рослини, що досягають у висоту не більше 10 см, додадуть вашому квітнику романтизму. Крокус квітку можна сміливо садити поруч із мускарі та ірисами, разом вони матимуть гармонійний вигляд.
  • іриси. Ірис квітка приваблива незвичністю форми бутона.
  • ніжні анемони - дочки вітрів. Така назва пов'язана з тим, що вони реагують на будь-який подих вітру легким тріпотінням листя.
  • фрітілліярія. У нас доступний до замовлення прекрасний рябчик імператорський.
  • тендітна хіонодокса. Нагадує сніжинки, які розташувалися на землі. Суцвіття хіонодокси матимуть чудовий вигляд у поєднанні з іншими вашими квітами.

Пропонуємо вибрати посадковий матеріал у Matla Flowers за доступною ціною. Ми доставляємо цибулинки по Україні в короткі терміни з дотриманням норм і правил.

Також звернувшись до наших фахівців, ви можете задати питання, пов'язані з вибором і вирощуванням рослин. Пишіть і ми постараємося дати розгорнуту відповідь якомога швидше!

Коментарі
-->