Сезон продажу гіацинтів розпочато

Сезон продажу гіацинтів в горщиках розпочато!

Гіацинти в горщиках - це вже пророщені квіти, які зацвітуть у Вашому домі приблизно через 2 тижні після отримання посилки. Якщо Ви помістите квіти в кімнату з температурою до +20 градусів, то отримаєте цвітіння через 2 тижні. Якщо температурний режим буде вище, квіти зацвітуть раніше.

Про гіацинти

Гіацинти - запашні мініатюрні рослини, квіти яких зібрані в суцвіття. Гіацинти в нашому інтернет магазині мають розмір цибулини 18/19. Ціна на гіацинт в горщику становить 44,99 грн. Цибулини гіацинтів вже поміщені в збалансований грунт. Вам не потрібно їх пересаджувати. Все що необхідно - це правильно доглядати за квіткою і не забувати про регулярний полив.

Трохи про догляд за гіацинтом

Під час цвітіння гіацинти випромінюють дуже ніжний аромат. З появою цих квітів у Вашому домі буде пахнути весною! Найкраще місце для цвітіння - підвіконня. Для того щоб рослина зацвіла, досить теплої кімнатної температури. Полив повинен бути помірним і постійним. За необхідності Ви також можете підгодовувати рослини мінеральним добривом.

Вигода придбання пророщених цибулин

Купівля вже пророщених гіацинтів - вигідне рішення, так як Вам не потрібно самостійно вибирати, висаджувати і пророщувати цибулини. Ви отримуєте рослини повністю готові до цвітіння. Цибулини гіацинтів вже пройшли всі етапи росту, вони повністю сформовані. Ви можете самостійно скорегувати час цвітіння рослин до потрібного Вам свята. Пророщені цибулини стануть відмінним подарунком близькій людині на Різдво!

Відправка цибулин гіацинтів

Відправка горщиків з цибулинами відбувається в закритій упаковці. Рослина надійно фіксується в упаковці. Ви можете бути впевнені втому, що квітка приїде до Вас цілою і неушкодженою! Відправка гіацинтів в нашому магазині починається з першого січня і триватиме до першого березня.

Коментарі
-->