Правила вибору цибулин для посадки

Кожна людина, яка захоплюється квітами і хоче мати у своєму будинку чи саду красиві рослини, ставить собі питання: як правильно вибрати посадковий матеріал?

Адже всім відомо, що саме від правильного вибору та дотримання норм висадки квітів залежить яскравість та пишність цвітіння.

Достатньо знати кілька правил, і тоді ви зможете розпізнати якісний матеріал і бути впевненими в тому, що цвітіння рослин буде просто чудовим!

Декілька рекомендацій щодо вибору

Якщо ви тільки садівник-початківець або ж зовсім не знаєте, як виглядає здорова цибулина, але хочете завести вдома красиву квітку, тоді вам будуть корисні наступні рекомендації.

1. Цибулина повинна бути здоровою і з легкою шкіркою, що блистить, або без зовнішньої шкірки зовсім.

2. Важливо щоб на посадковому матеріалі не було пророслих коренів, так як при посадці вони легко травмуються.

4. Зверніть увагу на гладкість поверхні. Надломів, надрізів та пошкоджень не повинно бути зовсім.

5. Не повинно бути ознак зараження гниллю або пошкодження пліснявою.

Зауважимо, що зберігання пошкоджених цибулин неприпустиме разом із здоровими. Заражені цибулини обробляють, потім зберігають окремо. Інакше є високий ризик зараження гниллю.

6. Посадковий матеріал має бути твердим. Якщо ви пробуєте його і відчуваєте м'якість, це говорить про те, що він просто розм'якшений і ослаблений усередині, а значить цвітіння буде слабким, або зовсім не настане. Такі цибулини не варто купувати.

7. Відсутність запаху. Будь-який запах повинен насторожити, оскільки здоровий матеріал для посадки не має запаху!

І важливий момент: цибулини можуть бути запаковані в поліетиленові пакети. Не бажано купувати їх у такому вигляді упаковки, тому що в целофані вони дуже швидко пріють і псуються.

Найкращий варіант для упаковки - крафтові пакети. Якщо ж ви все ж таки вирішили придбати посадковий матеріал у поліетелені, слід відразу ж вдома їх вийняти і розкласти в коробці.

Також після покупки цибулин різних сортів їх слід поділити. Вони не повинні перебувати всі разом.

Дотримуючись простих рекомендацій, ви зможете зробити правильний вибір і виростити красиві та пишноквітучі рослини на своїй ділянці або в домашніх умовах.

Замовити цибулини ви можете у нашому інтернет-магазині. Ми пакуємо їх у крафтові пакети, в них посадковий матеріал не псується і не запріває досить довгий час. Кожен сорт пакується окремо та підписується. Відправка замовлень здійснюється по Україні у найкоротші терміни. Всі товари ретельно та надійно упаковуються.

Коментарі
-->