Подарунок кожному клієнту «Осінь 2020»


На нашому сайті діє акція «Подарунок кожному клієнту. Осінь 2020».

  • При замовленні товару на суму 200 грн в подарунок Ви отримуєте 1 Тюльпан Міх. 

  • При замовленні на 500 грн - в подарунок 3 Тюльпани Міх.  

  • При оформленні замовлення на суму в 1000 грн Вас чекає подарунок у 10 Тюльпанів Міх  і безкоштовна доставка товару до Вашого міста!

Акція «Подарунок кожному клієнту» - це відмінний шанс купити ті квіти, які Вам подобаються і отримати при цьому не менш прекрасні рослини в подарунок. Чим більше розмаїття рослин у Вашому саду - тим краще. 

Тюльпан Міх

 Це яскрава суміш більш як 30 сортів тюльпанів. Вони прикрасять вашу клумбу дивовижними та насиченими тонами, адже це саме те що потрібно вашому квітнику після довгої, холодної зими з її сірими кольорами.

Також на нашому сайті діє постійна система знижок в залежності від кількості замовленного товару.

Топові позиції на нашому сайті

Тюльпани -  пропонуємо Вашій увазі понад 110 різновидів тюльпанів. У нас Ви можете розглянути різноманітні види махрових, січених, високорослих та ботанічних тюльпанів по дуже приємних цінах та високою якістю цибулини.

Крокуси широка гама кольорів цих неймовірних першоцвітів не залишить нікого байдужим, а ціна приємно здивує.

Новинки  сезону «Осінь 2020»

Амариліспропонуємо Вашій увазі класичні та дуже оригінальні різновиди амарилісу. У нас Ви можете розглянути різноманітні кольори та типи амарилісів за приємними цінами та високою якістю цибулини.

Гіацинтоідес - чудовий представник весняних квітів. В нас Ви знайдете 5 насичених кольорів квітів, що виразно відрізняються від інших першоцвітів своїм яскравим виглядом.

Коментарі
-->