Новинки каталогу тюльпанів Осінь-2020 на які слід звернути увагу

Залишилося вже зовсім небагато часу до початку посадки тюльпанів. Тому потрібно подбати про вибір ідеальних сортів. У нашому магазині з'явилася велика кількість новинок у порівнянні з минулим роком. І ми підібрали для вас найкращі сорти, на які точно варто звернути увагу.

Тюльпан Milkshake

Вишуканий і ніжний сорт. Пелюстки рожевого кольору зі світлими краями, які грають на сонці відблисками. Келих високий, до 10 см, тому ідеально підходить не тільки для вирощування на клумбах, а й створення шикарних букетів. Повна висота сорту досягає 0,6 м.

Відрізняється середньою швидкістю росту, зацвітає у квітні-травні (в залежності від кліматичних умов). Добре росте на сонячному боці й в півтіні. Аромат яскраво виражений.


Тюльпан Novi Sun

У цього сорту пелюстки жовтого кольору. У висоту менше попереднього виду, досягає максимум 45 см. Вимагає гарного освітлення. Догляд полягає лише в регулярному поливі (через день) і обрізці сухих частин.

Оптимальна температура вирощування коливається в межах 18-20 градусів. Цвіте в середині весни. Під час цвітіння в бутоні розкривається біло-жовта серцевина.


Тюльпан  Neglige

Негліже — це незвичайне поєднання холодного рожевого кольору з насиченим червоним. Смуги йдуть вертикально, причому рожеві завжди розмиті, ніби їх недбало малювали аквареллю. По контуру пелюсток йде середньої величини бахрома.

Самі пелюстки злегка зігнуті всередину, тому квітка здається ще пишнішою. Рослина в довжину виростає до 0,5 м. Вдень більше переважає червоний відтінок, а у вечірній час — рожевий.

ДОВІДКА! Негліже характеризується більш пізнім цвітінням, бутони розкриваються тільки до кінця весни.


Тюльпан Albatros

Пелюстки класичного білого кольору. Бутони акуратні за будовою, букети з цього сорту виходять дуже ніжні, ідеально підходять на весілля, тому їх часто обирають флористи чи для вигонки. Вражаюче виглядають на клумбі.

Бутон великий, рослина відрізняється келиховидною формою. Стебло щільне, міцне. Листові пластини м'ясисті, насичено-зеленого кольору.


Тюльпан Versaci

Сорт належать до типу торочкуватих, бахрома довга з білими вставками. Пелюстки насиченого вишневого кольору, який на світлі переливається рубіновим кольором. Висота рослини - 45-50 см, а бутон виростає до 9 см. Сама квітка має велику, келихоподібну форму.

Оптимальний час посадки — з серпня по жовтень. Зацвітає Versace в середині весни.


Тюльпан Flash Point

Сорт відноситься до ранніх махрових. Стебло міцне, на ньому розташовується бутон з рожево-червоними хвилястими пелюстками. Причому пелюстки розташовані хаотичним чином, що надає додатковий обсяг келиху. Висота бутона в закритому вигляді - 8 см, а у відкритому доходить до 10 см.

Цвітіння триває до 12 днів, в цей час відчувається тонкий солодкий аромат. Листя темно-зеленого кольору, по краях прикрашена білою облямівкою.


Тюльпан Monte Orange

Належати до класу Махрові, зацвітає рано. По висоті це середній різновид, виростає максимально до 40 см. Однак келих високий (в межах 10 см). Колір пелюсток — оранжево-лососевий.

Добре зростає в півтіні й на сонці. Бутон пишний завдяки безлічі пелюсток. При розпусканні стає ще об'ємнішим


Тюльпан Lilac Wonder

Має пелюстки пастельних відтінків — фіолетовий з жовтою серединкою. Відноситься до низькорослих сортів (виростає не більше 20 см). Бутони також невеликі, в діаметрі до 7 см. За формою схожі на зірочки за рахунок гострих пелюсток.

ДОВІДКА! Прекрасно поєднується в букеті й на клумбі з нарцисами й іншими тюльпанами жовтого кольору.


Тюльпан Sweet Simone

Бахромчата різновид. Пелюстки кремово-рожеві, по краях стають яскраво-рожевим. Бахрома середньої величини рожевого і кремового кольору. Відрізняється пізнім цвітінням.


Тюльпан Double Sugar

Квітки пишні, з великою кількістю кремово-рожевих пелюсток, розташувалися на міцному стеблі вище 30 см.

Цвіте пізно — з кінця травня до середини червня. Цвітіння триває відносно довго - до трьох тижнів.Коментарі
-->