Кращі сорти ірисів для посадки восени-2021

Ми продовжуємо складати рейтинги рослин на основі покупок користувачів нашого магазину за останній місяць. І тепер рекомендуємо вам звернути увагу на наступні різновиди ірисів з нашого каталогу. Багато користувачів замовляє саме ці сорти, і тому варто придивитися до них, ймовірно, що ви також знайдете серед них ті що вам сподобаються і підійдуть для вашого саду.

Ірис Hollandica Miss Saigon

Характеризується відносно високим квітконосом (виростає до 80 см). Сама квітка (зазвичай їх виростає не більше двох) досягає 4-5 см в діаметрі. Унікальність різновиду полягає в його незвичайному забарвленні — на одному бутоні зібралося відразу три відтінки (золотистий, бронзовий і лавандовий).

Після відцвітання коренева система рослини відмирає, настає період спокою. Сорт відрізняється підвищеною стійкістю до морозів.


Ірис Hollandica Mystic Beauty

Сорт невисокий (максимальна висота - 60 см). Але при цьому пелюстки на квітці великі, широко розкриваються під час цвітіння. Основний колір бутонів — золотистий. Але з'являються відтінки фіолетового і блакитного. Квітки виділяють легкий, але при цьому добре вловимий аромат.

Сорт особливо цінується флористами й дизайнерами, вирощується найчастіше в якості культури для букетів.


Ірис Hollandica Golden Beauty

Різновид середньої висоти - 45-60 см. Забарвлення пелюсток однотонне — насичено жовті, але при цьому на широких пелюстках присутні вкраплення і штрихи такого ж жовтого кольору. Вони є своєрідними потовщеннями і надають неповторного вигляду бутонам. Деякі квітникарі стверджують, що під час цвітіння пелюстки з яскраво-жовтих перетворюються в помаранчеві. Це залежить від кліматичних умов.


Ірис Hollandica Red Ember

Квітконоси у сорту міцні, у висоту досягають 60 см. Бутони великі — їх діаметр доходить до 8 см. Відтінок пелюсток — від бордового до насиченого коричневого. Це один із найневибагливіших сортів, приживається практично в будь-яких умовах. Цвітіння триває довго — зазвичай довше двох місяців.


Ірис Hollandica Montecito

Різновид цінується флористами за простоту вирощування. Бутони середні за розміром, але пишні за рахунок великої оцвітини. Внутрішні пелюстки білого кольору, а зовнішні, які більші за розміром, набувають жовтого відтінку. Сорт відмінно підходить для створення букетів та квіткових композицій.


Ірис Reticulata Katharine Hodgkin

Ніжний і чарівний сорт не залишить байдужим нікого. Квітка має солодкий аромат. Листові пластини невисокі та вузькі, після закінчення цвітіння виростають до 40 см.

Пелюстки мають незвичайне забарвлення. Основний колір блакитний, по ньому йдуть сині прожилки, а біля основи кожної пелюстки з'являється насичено-жовта пляма. Починає зростати відразу ж після танення снігу.


Ірис Hollandica Alaska

Ще один різновид, яка ідеально підходить для створення квіткової композиції. Прекрасно виглядають як на клумбі, так і в вазах і квіткових контейнерах. На одній квітці налічується шість пелюсток. Внутрішні оцвітини чисто білі, а зовнішні з невеликим жовтою плямою біля основи.


Ірис Hollandica Autumn Princess

Назва сорт повністю відповідає його окрасу. Мереживні пелюстки забарвлені в теплі світло-коричневі відтінки, а в середині з'являється яскраво-жовте вікно. Зовнішні та внутрішні пелюстки відрізняються один від одного розміром і формою.


Ірис Reticulata Danfordiae

Особливість сорту — час появи листових пластин. На початку розвитку рослини з'являється тільки квітконіс з бутоном. І тільки після закінчення цвітіння починають рости листя.

Пелюстки великі яскраво-жовті, з крихітними коричневими або зеленими вкрапленнями, які здалеку практично непомітні.


Ірис Reticulata Alida

карликовий різновид — квітконіс не росте вище 15 см (разом з листям рослина може досягти 50 см). Забарвлення пелюсток ніжне, світло-синього кольору, на них з'являються відмітини білого і жовтого кольорів.Коментарі
-->