Кращі сорти чайно-гібридних троянд каталогу 2021


Троянди були і залишаються одними з найбажаніших і популярних садових квітів серед покупців. У нашому каталозі ці рослини з'явилися тільки в цьому році, але вже зараз ви можете замовити найрізноманітніші сорти цих квітів. Виходячи з замовлень наших покупців ми склали рейтинг популярних сортів, які користуються попитом у садівників. Маємо надію, що це допоможе вам у виборі саджанців троянд і ви зможете відкрити для себе нові сорти.

Berolina

Класичний сорт яскраво-жовтого або янтарного кольору. Має насичений аромат і великі бутони. Бероліна стійка до морозу, але не переносить дощі. Не досвідчені садівники можуть легко виростити цей сорт у себе на ділянці, адже він дуже невибагливий. Бероліна має тривалий і циклічний період цвітіння, що збільшує можливість милуватися красою цієї троянди.


Casanova

Витончений сорт з великими пелюстками. Має солом'яно-жовтий, а іноді і рожевий колір. Відрізняється великими, але рідкісними шипами. Погано переносять дощ і жарку погоду: листя втрачають колір і осипаються. При нормальній кімнатній температурі здатні зберігати свіжий вигляд до 14 днів.


Avalanche

Аваланж має білий колір з смарагдовим відливом. Бутони великі, у формі чаші. Даний сорт відрізняється довгим терміном цвітіння: з червня по листопад. Більшість букетів з білих троянд складаються з використанням цих квітів. Прекрасно поєднуються з червоними і рожевими видами.


Blue moon

Унікальний сорт, здатний змінювати відтінки в різних умовах: закритий бутон зазвичай пурпурний або бузковий, при яскравому сонці стає блакитного кольору, а в тіні - малиновий. Практично не має шипів. Добре переносять спекотну погоду, але краще садити цей сорт в тіньових місцях.


Double delight

Поширений сорт з пелюстками двох кольорів: кремового в центрі і малинового по краях. Має насичений солодкий аромат. Саджати такі троянди краще в місцях з великою кількістю світла: так відтінок малинового стане набагато яскравішим.


Parole

Сорт троянд з яскравими рожевими бутонами. Аромат насичений, з нотками меду і прянощів, які переходять в свіжий запах пачулі. Особливо інтенсивно аромат відчувається в денний час. Паролі можна без надлишкових турбот виростити на своїй ділянці - троянда легко приживається до будь-якого клімату, але при суворовій погоді потрібно забезпечити укриття.


Red gold

Троянда насиченого вогненно-червоного кольору із золотими вкрапленнями по центру. Сорт був виведений в Англії в 1971 році і до цих пір користується високим попитом серед покупців. Бутони великі, класичної форми. Найчастіше використовується в монобукетах.


White symphony

Бельгійська троянда білосніжного кольору з чашоподібним бутоном. Пелюстки щільні і великі, довго тримають форму і не опадають. Має легкий фруктовим ароматом, який зберігається в період всього цвітіння. Бажаючі самостійно виростити цей сорт повинні уважно підійти до процесу: ці троянди вимагають ретельного догляду. Потрібно ретельно готувати грунт для посадки: вона повинна бути вологоємність, з низьким рівнем кислотності.


Angelique

Німецька троянда з яскравими червоно-оранжевими квітками. Має великий бутон овальної форми. Пелюстки мають різний розмір: зменшуються до центру. Тонкий стебло з яскраво-зеленим листям і численними шипами доповнює красу квітучого бутона. Чи витримають два тижні при кімнатній температурі.


Athena

Троянда в незвичайних кольорах: біла основа пелюсток в поєднанні з рожевими вкрапленнями. Має ледве вловимий аромат свіжості. Цей сорт троянд вивели в Німеччині, але широку популярність вона отримала в Австралії. Цей сорт доречний в ландшафтному дизайні, в якості домашнього декоративного прикраси і в різноманітних квіткових композиціях. У квітки великий бутон і 40 яскравих пелюсток, які при розкритті утворюють пишну «чашу». З білим кольором контрастують великі зелені листя.Коментарі
-->