Коли садити куркуму?


Тільки замисліться, лише одна багаторічна рослина може мати десятки різних переваг. Хіба це не привід для того, щоб купити та посадити куркуму? На наш погляд, це не лише ключовий аспект для ухвалення дуже правильного рішення, а й для першого знайомства з нашим інтернет-магазином.

Тому наша перша порада: є бажання прикрасити сад даною рослиною, поспішайте зробити це, придбати саджанці. У чому ми вам обов'язково допоможемо. І почнемо з головного, з порад.

Саджанці куркуми: різноманітність сортів

Ні для кого не секрет, що зустріти в дикій природі ту саму пряну цибулину рослину можна ніде більше, крім як в Індії. Але досягнення селекції та генетики, дозволили суттєво урізноманітнити колекцію. Чому сьогодні можна в абсолютно різних широтах зустріти найунікальніші та найпоширеніші сорти. Наша країна не є винятком, тому хочеться поговорити про сорти, про те, які і де можна купити. Дуже важливо отримати і інформаційну довідку про кожен сорт саджанців окремо.

Куркума Цедоарія

Вона дивовижна, оскільки екзотичний зовнішній вигляд не може залишати байдужими. Вона стане абсолютною прикрасою гарної клумби. Висота становить до 80 см. Насичене забарвлення квітки, темно-зелене листя – все це виглядає бездоганно. Вона варта уваги і тому має сенс обрати її.

Куркума білосніжна

Та екзотична рослина, чиї квіти зворушують своєю ніжністю. Екзотична тропічна рослина, яка є, безперечно, одним із найкращих варіантів для оформлення найнестандартніших дизайнів. Висадивши білу куркуму в ґрунт, трохи удобривши ґрунт, домогтися шикарного цвітіння не складе труднощів.

Alismatifolia куркума

Ця багаторічна тропічна рослина, як показує практика, дуже часто є ключовою прикрасою підвіконня будинку і клумби. Справа все в тому, що його пряме листя і насичений колір виглядають дуже гармонійно. Контрастні відтінки при сонячному світлі дуже насичені, а чимала висота 80 см дозволяє брати на себе концептуальну увагу.

Саджанці куркуми ВКС: посадка та догляд

Як тільки поштою або з доставкою додому ви отримаєте саджанці, саме час ними займатися. Не можна забувати, що куркума любить тепле сонце, але не прямі його промені. Важливо, щоб температура повітря не перевищувала 28 градусів, більше підходить південно-західна сторона.

Що стосується посадки, то перед її початком слід замочити на кілька годин коріння у воді чи не концентрованому розчині марганцівки. Висадку допустимо здійснювати у попередньо підготовлений, збагачений ґрунт.

Доглядати куркуму відносно не складно, оскільки потрібно мінімум уваги.

  • Рослина слід регулярно обприскувати у міру висихання землі.
  • Підживлювати рослину добривом слід не менше 1 разу на два тижні.
  • Ближче до зими полив слід скоротити, тому що настає "сухий" період.

Де замовити саджанці куркуми?

Однозначно, що якісне насіння, у тому числі і саджанці, завжди потрібно купувати у перевіреного продавця. У тому інтернет-магазині, де ви вже робили придбання або за рекомендацією друзів.

Ми пропонуємо вам співпрацю, яка виявиться у всіх сенсах плідною. Адже кожна покупка (і не тільки куркуми!) у «Matla-Flowers» – це вигідне вкладення коштів, вартість вам сподобається. А ще це чудовий шанс якнайкраще облаштувати свою ділянку, клумбу, сад, обравши оптимальні за ціною товари.

Куркума

Коментарі
-->