Квітковий етикет

Уміння дарувати квіти - справжнє мистецтво. Попри те, що сьогодні мало хто дотримується квіткового етикету, не зайвим буде нагадати два основні правила: "квіти та особистість" і "букети та привід", якими варто керуватися під час вибору композиції для подарунка.

Букет і особистість

Якщо композиція призначається маленьким діткам, вона має бути яскравою, напівкруглою і невеликою, з переважанням дрібних квіточок, і прекрасно доповнить такий милий подарунок, як коробка цукерок або невелика іграшка. Юним дівчатам дарують квіти на високих стеблах. Відтінок залежить від ступеня близькості до людини.

Якщо композиція призначена малознайомій дівчині, варто віддати перевагу спокійним, пастельним відтінкам, а близькій подрузі обирають яскраві та сонячні букети, а коханій дівчині - яскраво-червоні, насичені бордові та рожеві. Палітра для жінок зрілого віку ніжна і пастельна. Чудово підходять такі варіанти як сніжно-білий або ніжно-рожевий букет.

Букет і привід

Польові квіти можна вибрати для себе і купувати рідним щодня. Вони наповнять будинок особливим затишком і теплом. Але такі рослини не підходять для офіційних заходів, оскільки вони занадто яскраві для таких подій. Для офіційних урочистостей потрібно вибирати оранжерейні рослини приглушених, спокійних відтінків.

Не можна дарувати рослини з відкритого ґрунту. Для офіційних свят підходять елегантні гвоздики, вишукані троянди та не менш прекрасні тюльпани.

Цікавий факт. У давні часи в Європі, згідно з дотримуваними традиціями, наречений мав надсилати нареченій квіти від самих заручин і до весілля. Дарували композиції строго певних відтінків - від білого до пурпурового. На сьогоднішній день цієї красивої, але досить складної традиції не дотримуються, натомість їй наречений дарує нареченій букет у день весілля.

Квіти вважаються найпопулярнішим подарунком, який підносять на різні свята - дні народження, ювілеї та інші урочистості. Їх приємно отримати і без приводу, просто як знак уваги. На сьогоднішній день популярністю користуються не тільки флористичні роботи, а й красиві квітучі вазони, які завжди будуть тішити погляди людини і нагадувати їй про ваш сюрприз!

Замовити квітучі вазони або вибрати цибулини і бульби для самостійного вирощування рослин в саду ви можете в нашому магазині. У нас представлений широкий асортимент на будь-який смак. Відправляємо замовлення по Україні якісно та надійно запакованими.

 

Коментарі
-->