10 екзотичних рослин з усього світу

Ми звикли до таких квітів як тюльпани, півонії, ромашки та кали. Їхня краса стала для нас чимось буденним і банальним. Але природа дивовижна, і у світі існують неймовірно красиві екзотичні квіти. Ми підготували для вас добірку 10 найбільш незвичайних квітів на землі. Не закохатися в їхню красу просто неможливо!

Топ-10 найкрасивіших рослин

1. Психотрія піднесена. За рахунок того, що форма квітки нагадує губи, її називають однією з найспокусливіших і найромантичніших квітів у світі!

2. Орхідея каланія.  Має форму летючої качечки. Саме летючою качечкою і називають цю рослину. Така форма необхідна квітці, щоб приваблювати комах, які її запилюють.

3. Плотянка. Характерним для неї є виділення слизу, який схожий на росу. Слиз привертає увагу комах, якими харчується квітка. Зустріти плотянку можна в горах, на пісковиках і болотах.

4. Пасифлора або стратоцвіт. Батьківщиною є Латинська Америка. Загалом у світі відомо близько 500 видів пасифлори.

5. Рябоцвітна кислиця. Це дуже яскрава і тендітна рослина, привертає увагу своїм яскравим забарвленням. Колір дуже схожий на барвисті біло-червоні льодяники.

6. Хойя. Це вічнозелена ліана, належить до сімейства ластовневневих. Зростає в Індії, Китаї, Австралії.

7. Орхідея "Голуб". Якщо придивитися, то всередині бутона можна побачити фігуру, схожу на голуба. Орхідея ця дуже вибаглива, для її вирощування необхідно забезпечити квітці високу вологість і температуру.

8. Раффлезія. Неймовірно красива, заворожує з першої ж хвилини. Але, є у неї і погані риси - це гнильний запах і паразитизм. Зростає на ліанах у краях Суматри та інших островів. У серединці цієї квітки може поміститься до 7 літрів води! Найчастіше можна зустріти цю чудову красу на тропічних островах.

9. Трихозант. Білосніжна квітка, має гарну форму, краї нагадують собою вусики або бахрому. Цю бахрому і листя можна вживати в їжу. вони не тільки смачні, але й дуже корисні.

10. Орхідея "Велика біла чапля" або Хабенарія. Квітка нагадує собою чаплю, яка перебуває в польоті.

Як бачите, у світі існують дуже красиві квіти, деякі з них можна сміливо назвати справжнім витвором мистецтва! Природа створила воістину шедеври, якими варто не тільки захоплюватися, а й берегти від варварського ставлення і вимирання! Ростуть ці дивовижні рослини по всьому світу, здебільшого в тропічних країнах.

 

Коментарі
-->