Гербіцид Рим 1 г + Мачо 5 мл Сімейни Сад

-15%
Продано
Відгуки:
(0)
  • Код товару: 500049
  • Наявність: Немає в наявностi
17.59 грн.
20.69 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 19.66 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 18.62 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 17.59 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

-"Рим" (водорозчинні гранули) - це високоефективний післясходовий гербіцид системної дії, розроблений спеціально для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та дводольними бур'янами у посадках картоплі, посівах кукурудзи на зерно, силосі та зеленому кормі.


-«Мачо» - це розчинний концентрат, який є поверхнево-активною речовиною, призначеною для використання як прилипач до робочого розчину пестицидів при обприскуванні сільськогосподарських культур.


Додавання «Мачо» до робочого розчину дозволяє підвищити адгезію та прилипання пестициду до поверхні рослин, забезпечуючи більш ефективне та рівномірне покриття. Це особливо важливо під час обприскування, коли рівномірний розподіл пестициду на рослинах сприяє підвищенню його ефективності.


Для обприскування кукурудзи рекомендується використовувати препарат у наступних пропорціях: 1 г "Рима" та 5 мл "Мачо" на 8 л води на площу 2 соток. Кукурудзу обробляють на фазі 1-7 листків.


Для обробки картоплі рекомендується використовувати ті самі пропорції: 1 г "Рима" та 5 мл "Мачо" на 8 л води на площу 2 соток. Картопля обробляється при висоті 10-25 см.


"Рим+Мачо" робить свій вплив через листя і стебла бур'янів, пригнічуючи їх подальший розвиток. Зростання чутливих бур'янів припиняється через кілька годин після обробки. Видимі ознаки загибелі бур'янів проявляються протягом 2-3 днів після обприскування. Активність діючої речовини не залежить від вологості ґрунту, і дощ через 3 години після обробки не знижує ефективності препарату. Низькі норми внесення дозволяють замінити досходову та передпосівну обробку. Тривалість захисного впливу становить 4-5 тижнів.


Характеристики
Характеристики
Кількість в упаковці 1 шт
Вага/об'єм упаковки 1 г+5 мл
Тип засобу Гербіцид
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Цікаві пропозиції
-->