Добриво Master plus люкс 20х20х20

-15%
Продано
Відгуки:
(0)
  • Код товару: 500999
  • Наявність: Немає в наявностi
7.81 грн.
9.19 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 8.73 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 8.27 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 7.81 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Добриво& Master& Plus& люкс 20-20-20 – це комплексне мінеральне добриво з високим вмістом корисних міркоелементів та магнію.

Добриво є безпечним, у ньому відсутні такі шкідливі речовини як хлороза. Добриво підходить для всіх видів рослин на будь-якому етапі розвитку.& & Таким добривом можна підкормлювати рослини що ростуть у відкритому грунті, розсаду, кімнатні рослини, а також овочі та навіть виноград.

Добриво& Master& Plus& 20-20-20 забезпечує рівномірний ріст рослини, прискорює її розвиток. Таким добривом можна підкормлювати рослини у вигляді крапельного поливу.

Склад:& 20 % азот, 20 % калію, 20 % натрію та додаткові мікроелементи, які у поєднанні з азотом, калієм та натрієм позитивно впливають на корневище рослини.

Застосування:& одну чайну ложку розбавити на літр води та поливати рослини навесні і влітку при кожному поливі. Взимку підкормлювати рослини цим добривом варто раз на 4 поливи. Також можна одразу розчинити весь пакет (25 гр) на відро води та поступово поливати квіти.

Придбати мінеральні добрива пропонуємо в онлайн режимі в& Matla& Flowers. Ми відправляємо замовлення по всій Україні в короткий термін.&

Характеристики
Характеристики
Кількість в упаковці 1 шт
Вага/об'єм упаковки 25 г
Тип добрива Мінеральне
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Цікаві пропозиції
-->