Добриво Мастер 15+5+30+

-15%
Продано
Відгуки:
(0)
  • Код товару: 500999
  • Наявність: Немає в наявностi
7.82 грн.
9.2 грн.
- 5% | вiд 2 шт. 8.74 грн.
- 10% | вiд 4 шт. 8.28 грн.
- 15% | вiд 6 шт. 7.82 грн.
Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Доставка

Варість доставки згідно тарифів поштової служби

Оплата

Оплата при отриманні або оплата онлайн

Гарантія якості

100% Гарантія без ризику

Мастер Плюс 15-5-30-2 - це якісне мінеральне добриво що розчиняється уводі.& Добриво не містить хімікатів татаких шкідливих речовин, як хлор. Підходить добриво для підкормки кімнатнихрослин, садових квітів, а також овочів та деяких фруктів (виноград). Такождобриво Мастер Плюс 15-5-30-2 підходить для підкормки розсади.

Спосіб застосування: одну чайну ложку добрива розмішайте удвох літрах води та поливайте приготованим розчином рослини після звичайногополиву. Також можна одразу ж розмішати весь пакет (20 г) у відрі води тавикористовувати суміш для поливу рослин.

Склад: азот 15 %, фосфор 5%, калій 30%.

Добриво зміцнює корневище рослини, сприяє покращенню розвитку тапришвидшенню росту рослини. Мінеральне добриво Мастер Плюс 15-5-30-2 забезпечуєрослину всіма необхідними для розвитку корисними речовинами.

Добриво підходить для підкормлювання рослини на будь-якому етапі росту тапри різних умовах вирощування. Добриво пришвидшує розвиток рослини, сприяєпокращенню якості плодів. Купити мінеральні добрива пропонуємо в нашомуінтернет магазині. У нас представлений широкий вибір комплексних добрив подоступній ціні.& Доставка замовленьвідбувається по всій Україні.&

Характеристики
Характеристики
Кількість в упаковці 1 шт
Вага/об'єм упаковки 20 г
Тип добрива Мінеральне
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Цікаві пропозиції
-->