UA RU

Кислиця

1.99 19.99

clear

Filter by price:
Висота рослини
Розмір посадкового матеріалу
Підходить для домашньої вигонки


Кислиця Iron Cross
Код товара: 103

Оксаліс Iron Cross (Залізний Хрест) неймовірно популярна рослина не лише у домашньому вирощуванні, а й у вирощуванні у відкритому ґрунті.  Оксаліс називають рослиною щастя, оскільки оксаліс має незвич..

  11 отзывов

1.99 грн

Кислиця Depressa
Код товара: 101

Оксаліс Depressa прекрасно підходить для вирощування у саду та у дома. Оксаліс можна використовувати у їжу, листя рослини можна додавати до салатів. У висоту оксаліс бузкового кольору Depressa сягає д..

  1 отзывов

6.99 грн

Кислиця Papilionacea
Код товара: 106

Оксаліс білий Spp. Papilionacea чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти білого оксаліса тендітні, маленькі, листя трикутної форми, темно-зелене. Листя оксалісу (кислиці) нагадує собою к..

  0 отзывов

6.99 грн

Кислиця Fanny
Код товара: 102

Кислиця Fanny з маленькими, ніжними квітками лілового кольору буде гарною прикрасою, як в саду, так і в квартирі. Привертає увагу цей сорт ще й не стандартним трикутним листям з сріблястими плямами по..

  0 отзывов

9.99 грн

Ціна тижня
Кислиця Triangularis
Код товара: 105

Яскравий оксаліс темного бузкового кольору Triangularis стане окрасою вашого саду! У висоту кислиця трикутна виростає до 20 см. Темне бузкове листя рослини нагадує конюшину, саме через схожість з к..

  1 отзывов

 7.99 грн  6.79 грн

Кислиця Lasiandra
Код товара: 104

Мила і мініатюрна кислиця Lasiandra буде тішити вас своїми квітками рожевого кольору з п'яти пелюсток протягом більшої половини літа. Особливістю кислиці вважається те що її можна вживати у їжу, вона ..

  0 отзывов

19.99 грн

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)