+38 (097) 642 62 62

9.00 - 20.00 Без вихідних

Глоксинії бульби

clear

Filter by price:
Висота рослини
Розмір посадкового матеріалу


Глоксинія Violacea
Код товара: 156

Глоксинія – популярна квітка в домашньому вирощуванні, майже у кожної господині вдома є вазон з глоксинією. Квітка популярна своєю невибагливістю та довгим цвітінням. Глоксинія являє собою яскравий бу..

  2 отзывов

26.99 грн

Глоксинія Tigrina Red
Код товара: 209

Ніжна глоксинія біло-червоного кольору просто створена для вашого дому! Надзвичайне забарвлення квітки приваблює увагу та зачаровує. Яскрава глоксинія Tigrina Red (Тігріна ред) буде прекрасно вигляд..

  0 отзывов

26.99 грн

Глоксинія Prins Albert
Код товара: 411

Яскрава бузкова глоксинія Prins Albert (Принц Альберт) зачаровує своєю красою. Відтінок рослини надзвичайно гарний – від темного відтінку всередині квітки до більш світлого. Собою квіти глоксинії При..

  3 отзывов

33.99 грн

Глоксинія Princess Elisabeth
Код товара: 157

Ніжна синьо-біла глоксинія Princess Elisabeth (Принцес Елізабет) зачаровує яскравістю та одночасно ніжністю. Тендітні бутони квітки нагадують дзвіночки, що злегка похилились вниз. Заслуговує на увагу ..

  0 отзывов

26.99 грн

Глоксинія Mікс (Суміш)
Код товара: 151

Надзвичайно яскравий мікс глоксиній стане чудовою окрасою вашого дому! Ніжний білий, насичений темний бузковий колір та незвичні глоксинії з білим обрамленням не можуть не зачаровувати! Обравши для ви..

  0 отзывов

26.99 грн

Глоксинія Mont Blanc
Код товара: 150

Неймовірно ніжна глоксинія Mont blanc (Мон блан) зачаровує простотою та вишуканою елегантністю. Білі квіти глоксинії надзвичайно витончені та романтичні. Прекрасна біла глоксинія буде чудово вигляда..

  6 отзывов

33.99 грн

Глоксинія Kaiser Wilhelm
Код товара: 155

Квіти глоксинії Kaiser Wilhelm (Кайзер Вілгельм) нагадують собою ніжні дзвіночки, нахилені злегка донизу. Особливо захоплюють листя квітки, вони на дотик надзвичайно ніжні, схожі на оксамит. Глоксинія..

  12 отзывов

33.99 грн

Глоксинія Frederick
Код товара: 153

Червона глоксинія Frederick (Фредерік) прикрасить ваш дім яскравими барвами. Поєднання насиченого червоного відтінку з білим кольором виглядає привабливо та ніжно. Висадити глоксинію ви можете з клубн..

  0 отзывов

26.99 грн

Глоксинія Defiance
Код товара: 152

Яскрава глоксинія бордового кольору Defiance (Дефіанс) виглядає надзвичайно привабливо, насичений відтінок квітів, що нагадують дзвіночки, просто зачаровує. Тендітна бордова глоксинія Дефіанс буде пр..

  6 отзывов

33.99 грн

Глоксинія Blanche-de-Meru
Код товара: 154

Ніжно-рожевий колір глоксинії з білими вкрапленнями виглядає надзвичайно привабливо та елегантно. Тендітні квіти глоксинії схожі на дзвіночки, що похилені донизу. Глоксинія рожевого кольору Blanche de..

  7 отзывов

33.99 грн

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Подпишитесь и получайте новости из цветочного мира, а также информацию о предложениях и акциях