+38 (097) 642 62 62

9.00 - 20.00 Без вихідних

Цибулини крокусів

clear

Filter by price:
Висота рослини
Розмір посадкового матеріалу


Крокус Jeanne d'Arc
Код товара: 88

Ніжний, білий крокус Jeanne d’Arc приваблює своєю простотою та тендітністю. Така рослина чудово виглядатиме у вашому саду серед ряду інших  яскравих рослин, наприклад тюльпанів, нарцисів. К..

  5 отзывов

 3.49 грн  2.97 грн

Крокус Prince Claus
Код товара: 89

Крокус - квітка, що належить до роду Ірисових. Рослина приваблює флористів та квітникарів своєю незвичною красою та легкістю у догляді.Особливо красивим є крокус Prince Claus. Біла квітка з вкраплення..

  6 отзывов

 3.49 грн  2.97 грн

Крокус Goldilocks
Код товара: 667

Крокуси – одні із перших весняних квітів. Зацвітають вони в березні місяці. Найчастіше цвітуть в період коли ще лежить сніг. Жовті крокуси Goldilocks (Голділокс) надзвичайно тендітні та дуже ніжні. ..

  0 отзывов

 3.49 грн  2.97 грн

Крокус Pickwick
Код товара: 85

Крокуси-чарівні та тендітні квіти, що належать до ранніх весняних та зацвітають найпершими, інколи навіть їх видно ще в снігу. Ніжний бузковий крокус Pickwick стане чудовою окрасою вашого квітника, ..

  6 отзывов

3.99 грн

Крокус Tricolor
Код товара: 390

Тендітний крокус Tricolor дуже ніжний, він прекрасно виглядатиме в перших рядах ваших квітів. На клумбі крокуси здатні створити атмосферу ніжності та романтизму.Яскраві крокуси Tricolor не виняток, во..

  3 отзывов

3.49 грн

Крокус Sativus (Шафран)
Код товара: 668

Ніжний бузковий крокус-шафран Sativus (Сатівус) здатен прикрасити вашу клумбу своїм чарівним та гарним цвітінням. У висоту виростає такий крокус до 10 см, його тендітні та легкі пелюстки ..

  0 отзывов

4.99 грн

Крокус Vanguard
Код товара: 391

Ніжний біло-бузковий колір крокусу Vanguard прекрасно підійде для вашого саду. В висоту крокус Vanguard невисокий -5-10 см. Крокуси багаторічні квіти, вони можуть рости на одному місці декілька років...

  3 отзывов

3.49 грн

Крокус Mix (Суміш)
Код товара: 393

Яскравий мікс крокусів для вашого саду! Надзвичайні, привабливі кольори квітів будуть чудово виглядати в саду, доповнюючи загальну картину та створюючи неповторний, особливий шарм вашого квітника. В м..

  4 отзывов

2.99 грн

Крокус Fuscotinctus
Код товара: 87

Жовтогарячий крокус – саме те що потрібно після холодної зими. Яскравий колір сонця подарує вашому квітнику особливу атмосферу тепла та радості. Така красива квітка буде доповнювати ваш квітник, ..

  2 отзывов

3.99 грн

Крокус Flower Record
Код товара: 86

Яскраві сині крокуси flower record будуть прикрашати вашу клумбу чарівними кольорами, що надихають та покращують настрій. Такий ніжний і водночас яскравий крокус як flower record можна вирощувати в с..

  7 отзывов

3.49 грн

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Подпишитесь и получайте новости из цветочного мира, а также информацию о предложениях и акциях