UA RU

Цибулини крокосмії

3.49 6.99

clear

Filter by price:
Розмір квіток
Висота рослини
Розмір посадкового матеріалу


Ціна тижня
Крокосмія Mix (суміш)
Код товара: 58

Крокосмія Mix (Мікс) - вишукана культура, яка завдяки своїй палітрі кольорів наповнить Ваш сад фантастично-красивим виглядом. Тонкі, але міцні стебла тендітно виглядають і при цьому не гнуться під ваг..

  0 отзывов

 3.49 грн  2.97 грн

Крокосмія Voyager
Код товара: 55

Крокосмія Voyager - витончена культура з тонкими стеблами, на яких розташовані дзвінко-подібні суцвіття. Красиві жовто-помаранчеві квіти мають ледь відчутний пряний аромат. У висоту крокосмія досягає ..

  0 отзывов

6.99 грн

Крокосмія Lucifer
Код товара: 54

Крокосмісія Lucifer (Люцифер) має надзвичайно яскраве забарвлення. Червоні пелюстки заворожують, такий насичений колір квітки прекрасно виглядатиме у вашому саду. Крокосмісія Люцифер морозостійка росл..

  5 отзывов

5.99 грн

Крокосмія Babylon
Код товара: 51

Яскрава крокосмісія Babylon (Бейбілон) у висоту сягає 70 - 100 см, діаметр квітки від 1 до 5 см. Така яскрава рослина стане чудовою окрасою вашого квітника, оскільки вона характеризується пишністю та ..

  0 отзывов

6.99 грн

Крокосмія Emily Mckenzie
Код товара: 52

Крокосмія Emily Mckenzie - елегантна цибулинна рослина. У висоту досягає близько  50-70 см. Завдяки прекрасному вигляду, дана культура милує своїм цвітінням не одну клумбу. Фантастичні квіти з помаран..

  0 отзывов

5.99 грн

Крокосмія Red King
Код товара: 59

Крокосмія Red King (Ред Кінг) - середньоросла рослина з одноколірним яскраво-червоним забарвленням. Чарівні пелюстки прекрасно поєднується з темно-зеленим листям. У висоту крокосмія досягає близько 10..

  0 отзывов

3.99 грн

Ціна тижня
Крокосмія George Davison
Код товара: 53

Яскрава крокосмісія George Davison (Джордж Девісон) у висоту сягає 50 - 70 см, діаметр квітки від 1 до 5 см. Така яскрава рослина стане чудовою окрасою вашого квітника, оскільки вона характеризується ..

  0 отзывов

 5.99 грн  5.09 грн

Крокосмія Fire King
Код товара: 57

Крокосмія Fire King (Фаер Кінг) - надзвичайно красива полум'яного забарвлення квітка. Використовують крокосмію для декоративного оформлення квітників. Висаджувати дану культуру можна, як поодиноко так..

  0 отзывов

3.99 грн

Крокосмія Emberglow
Код товара: 56

Крокосмісія теплого помаранчевого кольору Emberglow (Емберглоу) буде чудово виглядати у саду серед різноманіття ваших рослин. Також така яскрава рослина може стати чудовим доповненням букету. У засуше..

  2 отзывов

5.99 грн

Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)