UA RU

Каталог цибулин і бульб квітів

0.00 0.00


Фрезія Суміш Проста
Код товара: 81

Яскравий мікс фрезій просто створений для краси та вишуканості вашого саду.У висоту фрезії невисокі 20-30 см, ніжні та елегантні фрезії доповнять ваш квітник та зроблять його надзвичайно гарним! Вирощ..

  1 отзывов

2.99 грн

Фрезія Суміш Махрова
Код товара: 82

Яскраві махрові квіти фрезії просто створені для вишуканої краси вашого квітника. У висоту мікс махрових фрезій сягає 20-30 см. Висаджувати квіти потрібно навесні у добре зволожений, дренований та пож..

  0 отзывов

3.49 грн

Спараксис Tricolor
Код товара: 16005

Трьохкольоровий спараксис Tricolor (Тріколор) висаджують весною в травні у добре прогрітий, легкий та дренований грунт на глубину в 4-5 см. Висота рослини складає 30 см, оскільки квітка полюбляє сонце..

  5 отзывов

2.99 грн

Тігрідія Mix (Суміш)
Код товара: 13004

Яскраві тигридії Mix (суміш) стануть чудовою окрасою не лише вашого квітника, а й букету. Тигридії дуже популярні, вони невибагливі та часто використовуються для створення красивих, витончений флорист..

  10 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Red Ember
Код товара: 19009

Насичений бордово-коричневий ірис Red Ember (Ред Ембер) просто створений для краси та вишуканості вашої клумби. Глибокі відтінки квітки зачаровують та прекрасно виглядають як у поєднанні з ніжними пас..

  5 отзывов

4.99 грн

Іксія Mix (Суміш)
Код товара: 14005

Іксія Mix (Суміш) просто створена для краси та вишуканості вашого саду. Іксія надзвичайно приваблива, являє собою високе стебло, прикрашене ніжним суцвіттям квітів. Висаджують іксію Мікс навесні ..

  2 отзывов

2.49 грн

Лютик Ranunculus Aviv Mix
Код товара: 91

Яскравий мікс неймовірно красивих та ніжних квітів – лютиків буде чарівно виглядати у вашому саду. Насичені відтінки квітів не можуть не зачаровувати. Придбавши мікс лютиків Aviv mix (Авів мікс) ви ек..

  6 отзывов

4.49 грн

Ціна тижня
Крокосмія Mix (суміш)
Код товара: 58

Крокосмія Mix (Мікс) - вишукана культура, яка завдяки своїй палітрі кольорів наповнить Ваш сад фантастично-красивим виглядом. Тонкі, але міцні стебла тендітно виглядають і при цьому не гнуться під ваг..

  0 отзывов

 3.49 грн  2.97 грн

Кислиця Iron Cross
Код товара: 103

Оксаліс Iron Cross (Залізний Хрест) неймовірно популярна рослина не лише у домашньому вирощуванні, а й у вирощуванні у відкритому ґрунті.  Оксаліс називають рослиною щастя, оскільки оксаліс має незвич..

  11 отзывов

1.99 грн

Ірис Hollandica Golden Beauty
Код товара: 19005

Жовтогарячий ірис з промовистою назвою golden beauty виглядає чарівно та дійсно яскраво. Якщо ви бажаєте додати до своєї клумби сонячних кольорів, то golden beauty якнайкраще підходить для цього...

  9 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Alaska
Код товара: 19001

Ніжний білий ірис Alaska приваблює флористів та квітникарів своєю простотою та тендітністю. У висоту квітка сягає до 50-60 см, має гнучке та пряме стебло та ніжні квіти. Відноситься рослина до сорту ..

  1 отзывов

3.99 грн

Гладіолус White Prosperity
Код товара: 328

Білосніжні гладіолуси White Prosperity (Вайт Просперіті) просто створені для краси вашого саду чи клумби.Прекрасний білий гладіолус входить до ТОП 10 найкращих квітів для зрізки. Розмір квітів скла..

  0 отзывов

4.99 грн

Гладіолус Green Star
Код товара: 37

Зелений колір гладіолуса це досить незвично, саме тому варто висадити рослину у себе в саду, щоб прикрасити квітник новими, незвичними барвами. Гладіолус буде чудово виглядати у поєднанні з іншими рос..

  4 отзывов

6.99 грн

Анемона Bicolor
Код товара: 18009

  Анемона Bicolor (Біколор) - яскрава квітка, яка прекрасно доповнить Ваш сад.  Красиві білі квіти мають насичено-червоне кільце на пелюстках. В середньому у висоту анемона Bicolor досягає 25-30 см. К..

  0 отзывов

2.99 грн

Ціна тижня
Анемона Mount Everest
Код товара: 18008

Анемона біла Mount Everest характеризується не лише тендітністю та легкістю, але й пишнотою бутону, який виглядає дуже красиво. Анемона Mount Everest відноситься до типу махрових, у висоту сягає 25-40..

  7 отзывов

 3.49 грн  2.97 грн

Анемона Governor
Код товара: 18006

Яскрава анемона коралового кольору Governor додасть насичених, теплих кольорів вашому саду. У висоту анемона Governor невисока, сягає 25-40 см, розмір цибулини складає 4/5. Висаджувати таку анемо..

  11 отзывов

3.49 грн

Анемона Sylphide
Код товара: 18003

Ніжна рожева анемона Sylphide стане гідною окрасою вашого саду, адже романтичний колір та тендітність квітки здатні створити на вашому квітнику атмосферу тепла та романтичності. Анемону Sylphide варто..

  5 отзывов

2.99 грн

Анемона Hollandia
Код товара: 18002

Яскрава анемона садова червоного кольору нагадує мак. Така незвична квітка стане родзинкою вашого саду, особливо якщо на ньому ростуть квіти пастельних відтінків та не вистачає яскравих, насичених бар..

  4 отзывов

2.99 грн

Анемона Lord Lieutenant
Код товара: 18007

Анемона Lord lieutenant має надзвичайно гарний колір, який нагадує не лише небо, а й чисту морську глибінь. Обравши для висадки в саду анемону Lord lieutenant ви не прогадаєте, адже вона наповнить ваш..

  2 отзывов

3.49 грн

Анемона Admiral
Код товара: 18005

Анемона садова Admiral  бузкового кольору ніжна та елегантна. У висоту сягає 25-40 см, розмір цибулини складає 4/5. Таку прекрасну квітку ви можете висадити в саду серед ряду інших ваших рослин, ..

  6 отзывов

3.49 грн

Анемона Mr. Fokker
Код товара: 18004

Тендітна анемона садова кольору неба mr. Fokker прекрасно виглядатиме у вашому саду, адже чарівність квітки та легка мрійливість, яка відчувається у ній просто зачаровує. Таку анемону необхідно висадж..

  11 отзывов

2.99 грн

Анемона Bride
Код товара: 18001

Анемона – багаторічна рослина, яка приваблює своєю ніжністю та тендітністю. Переводиться назва рослини як «дочка вітрів», адже анемона реагує на кожний подих вітру тріпотінням своїх пелюсток.Обравши д..

  5 отзывов

2.99 грн

Лілія Felino
Код товара: 1132

Лілія Felino (Феліно) - ОТ гібридний сорт лілії. У висоту даний вид досягає близько 140 см, густо вкритий великими квітами, діаметр яких сягає 20-25 см. Ніжно-білі квіти з яскравою жовтою серединою пе..

  0 отзывов

24.99 грн

Лілія Conca D'or
Код товара: 177

Лілія біло-жовтого кольору Conca D’or (Конка Д’Ор) з яскравими бордовими тичинками прекрасно підходить для вирощування в саду та на зрізку. У висоту рослина може сягати до 1.5 м! Її особливість у т..

  2 отзывов

24.99 грн

Гладіолус Adrenalin
Код товара: 351

Ніжний гладіолус Adrenalin (Адреналін) створить у вашому саду атмосферу ніжності та елегантної романтичності. Колір квітки надзвичайний - блідо-рожевий з вкрапленнями яскраво-рожевого відтінку. Такі к..

  3 отзывов

7.49 грн

Крокосмія Voyager
Код товара: 55

Крокосмія Voyager - витончена культура з тонкими стеблами, на яких розташовані дзвінко-подібні суцвіття. Красиві жовто-помаранчеві квіти мають ледь відчутний пряний аромат. У висоту крокосмія досягає ..

  0 отзывов

6.99 грн

Крокосмія Babylon
Код товара: 51

Яскрава крокосмісія Babylon (Бейбілон) у висоту сягає 70 - 100 см, діаметр квітки від 1 до 5 см. Така яскрава рослина стане чудовою окрасою вашого квітника, оскільки вона характеризується пишністю та ..

  0 отзывов

6.99 грн

Гладіолус Zamora
Код товара: 334

Гладіолус - неймовірно красива рослина, яка приваблює погляди своєю витонченістю. Гладіолус зацвітає влітку та радує погляди аж до вересня. Такі квіти можна висаджувати в себе в саду серед ряду ..

  0 отзывов

7.49 грн

Іксія Hogarth
Код товара: 14007

Іксія Hogarth (Хогарс) - надзвичайно красива та рідкісна рослина, яка чудово прикрасить Вашу квартиру або ж оранжерею. Особливістю суцвіть є те, що квіти на вечір закриваються і щоранку розпускаються...

  0 отзывов

2.99 грн

Крокосмія Lucifer
Код товара: 54

Крокосмісія Lucifer (Люцифер) має надзвичайно яскраве забарвлення. Червоні пелюстки заворожують, такий насичений колір квітки прекрасно виглядатиме у вашому саду. Крокосмісія Люцифер морозостійка росл..

  5 отзывов

5.99 грн

Лютик Ranunculus Aviv Picotee Orange
Код товара: 96

..

  0 отзывов

5.99 грн

Трітелея Koningin Fabiola
Код товара: 27005

Трітелея Koningin Fabiola або друга назва Бродія - родом із Північної Америки, була відкрита у 18 ст.  Досить рідкий та оригінальний гість на наших клумбах. Цвітіння починається приблизно із середини ..

  0 отзывов

2.99 грн

Лютик Ranunculus Aviv Yellow
Код товара: 94

Лютик Ranunculus Aviv Yellow - неперевершена квітка, яка наповнить своєю фантастичною красою усі декоративні клумби. Яскраво-жовте цвітіння, середньою висотою досягає близько 30-40 см. Діаметр квітів ..

  0 отзывов

4.99 грн

Лютик Ranunculus Aviv Picotee Pink
Код товара: 97

..

  0 отзывов

5.99 грн

Ціна тижня
Лютик Ranunculus Aviv Gold
Код товара: 910

Лютики Asiaticus Aviv Gold (Авів Голд) - представник родини жовтецевих. Завдяки яскравому забарвленню та формі квітів, дана рослина користується великою популярністю. Чарівні квіти цієї рослини діамет..

  0 отзывов

 4.99 грн  4.24 грн

Ірис Hollandica Chopin
Код товара: 19003

Ніжний ірис кольору неба стане чарівною окраcою вашої клумби або квітника. Відноситься ірис Chopin до сорту Hollandica, росте не з корневища, а з цибульки. Цибулина ірису в розмірі 7/8. Такі іриси мо..

  6 отзывов

3.99 грн

Показано з 1 по 36 з 755 (всього 21 сторінок)