0
0

Насіння віоли

Код товару: 400869
0
Віола віттрока Фенікс червоно-жовта - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках. Особливості сорту: • рослина формує компактн..
13.99 грн.
Код товару: 401021
0
Віола Вітрока Рококо (суміш) - екзотична та водночас вражаюча рослина яка користується великою популярністю. Використовується дана рослина для декоративного оформлення квітників, прибудинкової території, а також балконних ящиків. Особливості сорту: •..
7.99 грн.
Код товару: 400759
0
Фіалка Целло F1 (суміш) - популярний сорт дворічної рослини відзначається яскравим цвітінням. Найбільш популярне використання у групових посадках, а також у декоративному оформленні клумб, рабаток, а також балконних горщиках. Особливості сорту: У вис..
19.99 грн.
Код товару: 400757
0
Фіалка Целло F1, Лимонно-Жовта - широко популярний сорт фіалки чудово підходить для декоративного оформлення підвіконь та вуличного оформлення. Відзначається фіалка сорту Целло стійкістю до зниження температур та погіршення погодних умов.Особливості ..
84.9 грн.
Код товару: 400756
0
Фіалка Целло F1, насичено-оранжева - даний сорт фіалки прекрасно підходить для декоративного оформлення квітника, а також підвіконь. Дана квітка досить сильно схожа на цвітіння габітусу.Особливості сорту: Відноситься фіалка Целло до великоквіткових р..
79.65 грн.
Код товару: 400755
0
Фіалка Целло F1, ніжно-рожева - дворічна рослина, відзначається яскравим цвітінням. Фіалка сорту Целло чудово підходить для декоративного оформлення квітника, рабаток, а також для окраси підвіконь чи балконів.Особливості сорту:Компактна рослина форму..
84.9 грн.
Продано
Код товару: 401024
0
Віола Спаніш Айс - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках на балконів, рабатках. Особливості сорту: • рослина у висоту дос..
7.36 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 401022
0
Віола Сільвербрайт - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках на балконів, рабатках. Особливості сорту: • рослина у висоту д..
5.15 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 401020
0
Віола Ред Вінг - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках. Особливості сорту: • рослина формує компактний кущ висотою 15-20 ..
5.15 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400021
0
Віола Оранж Сан -  компактна квітка яскраво-оранжевого забарвлення. Культура формує високий кущ висотою 20-25 см. Великі суцвіття в діаметрі досягають 8-10 см. Вологолюбна рослина з рясним цвітінням тривалість якого сягає в період з травня по вересен..
7.82 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400868
0
Віола віттрока Дельта F1 суміш - широко популярний сорт великоквіткового типу. Дана рослина чудово підходить для декоративного оформлення квіткових композицій, а також прибудинкової території чи кімнатного вирощування. Особливості сорту: • рослина ..
20.8 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400020
0
Віола Блек Кінг - багаторічна трав'яниста рослина. Надранній представник квіткових рослин, середня висота досягає 15-20 см. Великі квіти чорного і темно-фіолетового забарвлення, мають рясне та пишне цвітіння.  Для отримання ранніх квітів, насіння вис..
6.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400019
0
Віола Альпійське Озеро - багаторічна трав'яниста рослина. Надранній представник квіткових рослин, середня висота досягає 15-20 см. Великі квіти синього забарвлення з чорною серединкою, мають рясне та пишне цвітіння. Для отримання ранніх квітів, насі..
7.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400760
0
Фіалка Прозорі кристали - виняткові дворічні рослини чудово підходять для декоративного оформлення клумб, рабаток та вазонів. Посадку квітів здійснюють у групових посадках в поєднанні зі стокротками та незабудками. Особливості сорту:Фіалка у висоту д..
9.99 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 401023
0
Віола Скарлет - гібридний сорт квіткової рослини яка чудово підходить для домашнього вирощування. Квіти надають красивий вигляд квітковим композиціям на квітниках, а також у горщиках на балконів, рабатках. Особливості сорту: • рослина у висоту дося..
5.15 грн.
Немає в наявностi
Продано
Код товару: 400761
0
Фіалка Корнута F1 Вічка - дворічна яскрава квітка яка прекрасно підійде для декоративного оформлення підвіконь та балконів. Завдяки різнобарвному цвітінню сорт Корнута F1 Вічка користується великою популярністю.Особливості сорту: Рослина формує компа..
6.56 грн.
Немає в наявностi

Дворічні квіти – гарні та невибагливі "майже багаторічники" для вашого саду в Україні

Дворічниками називають рослини, повний життєвий цикл яких проходить за 2 роки. Багато з таких квітів протягом першого року свого існування нарощують наземну частину, тобто, стебло і розетку листя, а зацвітають на другий рік. Посадивши квіти цього типу на клумбі, в саду або під вікнами, на наступний рік після висадки можна насолоджуватися їх рясним, різноманітним цвітінням. Щоб ландшафт виглядав максимально естетично, потрібно продумати квіткові композиції та вибрати види з відповідними до наявних у вас умов росту.

Більшість квітів-дворічників розмножують шляхом висівання насіння у відкритий грунт.   Причому, посадка здійснюється не навесні, як для однорічних квітів або багаторічників, а влітку - з червня по липень. Купити насіння дворічних квітів в нашому онлайн магазині. Доставка здійснюється поштою, або кур'єрськими службами Укрпошта та Нова пошта. Час очікування залежить від віддаленості адресата від складу інтернет магазину, але, як правило, не перевищує декількох днів. Природно, що купувати посівний матеріал треба заздалегідь, щоб встигнути його підготувати до посадки і забезпечити максимальну схожість.

Які дворічники найбільш популярні

Найбільш популярні дворічні садові квіти - це різні сорти мальви і віоли. Турецькі гвоздики, маргаритки, наперстянки і незабудки також досить популярні види дворічних квітів. Влітку їх можна побачити всюди: в парках, скверах, на клумбах і прибудинкових територіях. Це не вимогливі до догляду та умов зростання рослини, які відрізняються зовнішньої естетичністю і привабливістю. Достаток різних відтінків кольорів дозволяє створювати масу красивих квіткових композицій.

Чим відрізняються однорічні та дворічні рослини?

Між однорічними і багаторічними культурами існує принципова відмінність. Воно полягає в тому, що однорічники протягом одного теплого сезону реалізують весь свій життєвий цикл. Тобто, вони проростають, потім досягають зрілості, зацвітають, після чого утворюють плоди або насіння і, нарешті, відмирають. До настання холодів наземна та підземна частини таких культур вже мертві. На відміну від них, квіти дворічники після першого року життя зимують, щоб досягти зрілості і виростити плоди, або насіння на другий рік. Їх бульби і кореневища залишаються в грунті, зберігаючи запас поживних речовин для того, щоб з настанням весни знову увійти в фазу активного росту і розвитку. З цією їх властивістю пов'язано те, що цвітуть такі культури переважно на другий рік росту. Дворічні рослини не можна назвати повноцінними багаторічниками, в зв'язку з чим, вони і були винесені в окрему категорію садових культур. Кожен вид квітів потребує своїх умовах догляду і зростання, але переважна більшість видів є досить невибагливими, єдине, чого вони не витримують - це перезволоження грунту в холодну пору року. Що до впливу низьких температур, то в українських умовах, всі дворічники почувають себе дуже комфортно.