0
0

Керрия японская Pleniflora (саженец)

Отзывы:
(1)
  • Код товара: 221003
  • Наличие: Нет в наличии
79.99 грн.
Доставка

Фиксированная стоимость

Оплата

Наложенный платеж или оплата онлайн

Гарантия качества

100% Гарантия без риска

Доставка

Фиксированная стоимость

Оплата

Наложенный платеж или оплата онлайн

Гарантия качества

100% Гарантия без риска

Керія японська Pleniflora(лат. Kerria japonica Pleniflora) - Керія японська Pleniflora дуже самодостатня рослина,тому часто її використовують в поодиноких посадженнях, підходить і для посадки в групах і композиціях з іншими декоративно – листяними рослинами.

Особливості сорту:

Декоративний морозостійкий чагарник з прекрасним цвітом золотисто-жовтого забарвлення. Квіти махрові, поодинокі, діаметром до 4,5 см. Зявляються на кінцях як старих гілок, так і на нових, мають легкий приємний запах. Період цвітіння: квітень-травень, в кінці літа можливе повторне цвітіння, але менш рясне. В Європі керію називають пасхальною трояндою за рясний ранній цвіт, який вкриває кущ наче пухнасті сонячні помпончики, і за пишну будову квітки. Форма крони кущова, розкидиста. Пагони вертикально зростаючі, прутовидні, гладкі,зеленого кольору. Дуже декоративні взимку. 

Посадка та догляд:

Плентіфлора відноситься до швидкоростучих, заввишки досягає до 2-х метрів. Листя світло-зелене, загострене довге, ланцетне, розпускається рано. Керія надає перевагу сонячній місцевості,але може рости і в напівтіні. Морозостійка, але для успішної зимівлі посадку слід проводити в захищених від вітру місцях. До складу грунтів не вимоглива, підходять всі види зволожених і дренованих грунтів. Стійка до шкідників і захворювань.

Характеристики
Характеристики
Тип посадочного материала Саджанець в контейнері
Высота растения 40-60 см
Размер горшка (контейнера) C1,5 (1,5л)
Возраст лет 2
Место высадки Солнце - Полутень
Отзывов (1)
Тарас Матла
Тарас Матла
18.06.2020
Відео товару який Ви отримаєте - 
Интересные предложения